Trestání dětí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod LamB 23. 3. 2008 18:09

hlavně to že někdo vyskočí z okna, nemá co dělat s fackou od rodičů

bud ta holka byla:
- blazen
- byla sjeta
- mela uz delsi dobu problemy (mozna proto se opila)

proste cokoliv ale nikdo nevyskoci z okna a hlavne ta matka prece nemohla predvidat ze by neco takovyho udelala, to by se ji pak bala vubec oslovit aby si nahodou nevpalila kuklu do hlavy

Slonik píše:Já bych takovou věc řešil slovy "jdi si lehnout, vyřešíme to zítra".
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 3. 2008 19:50

a ráno prostě k ní přijde do pokoje, strhne z ní peřinu a seřeže ju jak na velikonoce??

To máš jako se psem, přece nezmlátíš psa až na druhy den za to že roztrhal botky nebo něco takého... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 3. 2008 19:59

MarkFX: no hlavne pes si pamatuje to co udelal asi jen 10 minut...takze po dvou hodinach a vice se to nevyplati :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 23. 3. 2008 20:11

A hapala na hlavičku. Ta byla ale blbá,co? To mě přijde spíš jako džouk. :D
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LamB 23. 3. 2008 20:51

MarkFX píše:To máš jako se psem, přece nezmlátíš psa až na druhy den za to že roztrhal botky nebo něco takého... :)-/quote]

nojo ale zase rvat na ozralou/sfetovanou taky nema moc smysl
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 3. 2008 21:11

Noovo: neboj, ja to vim.. Však proto sem přirovnával..

Lamb: No jasny, pěkně ji to dat zežrat ještě když má ten stávek a dlouho na to vzpomíná... :)

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod netwar 25. 3. 2008 12:34

Musím vám poděkovat za názory. Jak to tak pozoruji tak každý má pravdu, ale to je tím, že na každýho platí něco jinýho. Pokud dítěti stačí domluvit a poslechne není třeba fyzických trestů, ale když to nejde po dobrým, tak by mělo vědět, že se spálí. Tento případ byl extrém, ale i takové se stávají. Mě zarazilo hlavně to jak advokátka použije příběh někoho jiného, neví o něm nic a ještě si dokáže tvrdit, že trestání dětí je špatné.
netwar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 3. 2008 16:49

MarkFX píše:
Slonik píše:Já bych takovou věc řešil slovy "jdi si lehnout, vyřešíme to zítra".
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2008 18:01

myslim že zas tak sjetá nebyla, když se dostala domů.. :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 25. 3. 2008 21:17

Ja jsem pro zanechani trestani deti (fyzickem). Jsem tak vychovana, kdyz jsem neco provedla, tak jsem za to taky dostala. Nasi se se mnou a sestrou neparali, nikdy nezjistovali, kdo co udelal, dostali jsem obe stejnym dilem. Tenkrat mi to prislo nespravedlive (vetsinou si zacinala segra), ale dneska to beru jiz z nadhledem. A to jsem mladsi!

Take mam zkusenosti s detma jako skautska vedouci a musim rict, ze se pozna, kdo doma dostane obcas nejaky ten pohlavek a kdo ne.

Jinak sestra uci na zakladce a rika, ze nejhorsi je, kdyz dite je spratek a kdyz mu neco napisou (ucitele) do zakovsky, tak si jeste prijdou rodice stezovat, ze jejich "milacek" by to nikdy neudelal.

Muj nazor je, ze proste si obcas kazde dite "zaslouzi" par pres zadek. Jina otazka je pak tyrani, ale to jsme pak uz nekde jinde.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod netwar 26. 3. 2008 12:31

Ano týrání je úplně něco jiného. Trestání bylo odjakživa a nikdy nikomu neublížilo, samozřejmě, že se najdou vyjímky, ale to ve všem. Ale týrání dětí je úplně jiná kapitola. V dnešní době se vyrojilo spoustu případů násilí na dětech, ale i vražd malých dětí. To by se mělo řešit a více postihovat. Vezměte si někdo něco způsobí dítěti a jde sedět na šest let a po 3 letech ho pustí na svobodu. Zatím co někdo ukradne něco peněz státu a jde sedět natvrdo na spoustu let.

Teď byl případ, že člověk umlátil svoji družku před dítětem a pak to tělo rozřezal na kousky a oni to kvalifikovali, že to nebyl brutální čin.

Je to hnus co se tady děje a místo aby něco dělali tak vymýšlí kraviny a hádají se jestli mají sebrat lidem stravenky nebo ne. Je mi z toho na zvracení, když vidím jak se to vede. Ale to je do jiného vlákna fora.
netwar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Player. 26. 3. 2008 12:38

netwar: vitaj v kapitalizme ;)

Som proti tomu aby rodic fyzicky trestal deti. Povazujem to za cistu demenciu a neschopnost rodica ak nevie svoje deti vychovavat inymi metodami. A v neposlednom rade je to ciste slabostvo. Bit vlastnu krv, kde to sme?!
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 26. 3. 2008 13:10

občasnej výprask, když provede něco většího, je naprosto v pořádku. ale zásadně nesouhlasím s bitím za špatný známky, neúmyslný rozbití vázy apod...a s týráním, jak psal netwar, samozřejmě taky ne. pěkně to napsala Maty.Lara
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 3. 2008 15:36

Player. píše:Som proti tomu aby rodic fyzicky trestal deti. Povazujem to za cistu demenciu a neschopnost rodica ak nevie svoje deti vychovavat inymi metodami. A v neposlednom rade je to ciste slabostvo. Bit vlastnu krv, kde to sme?!
Tys byl zamlada andílek a stejně tak všichni spolužáci, ukázkoví správnáci... :?

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 26. 3. 2008 21:14

Vite, co me vzdycky dostane? Svatecni rodicove, co na deti celou dobu se*ou, jednou za cas je chytne zachvat cernyho svedomi, tak dite serezou/zakazou co muzou kvuli naky blbosti, kterou predchozich deset let tolerovali, a zivot jde dal... :?:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka