Vyzkouseli jste sexseznamku?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 3. 2008 09:40

veřejný pohoršení je mi buřt, ale měla bych strach, že se mi něco stane (nemoci, můžou tě zabít atd.)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 12. 3. 2008 11:18

ano, jak rikam jedny slecne z libimseti se kterou si pisu..
"co kdyz sem 60tiletej tlustej uchyl kterej se vydava za 17tiletyho ....... " :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 3. 2008 14:29

suk píše:"co kdyz sem 60tiletej tlustej uchyl kterej se vydava za 17tiletyho ....... " :)


Nechápu k čemu to je, podívej se na Kostiče, ten se všude chlubí že je úchyl a ty holky po něm jdou o to víc. :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 12. 3. 2008 14:52

Michal P.: no vsak :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 12. 3. 2008 20:41

Majkl vP. píše: s příslušníkem jiné rasy... možností je bezpočet a šancí, jak se k něčemu takovému dostat přes živé kontakty, naopak minimum. Nevidím v tom problém a už vůbec nechápu to veřejné pohoršení. 8-)l/quote]


Myslíš, nechat si při tom sebrat šrajtofli? (OT,OT) :lol:
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 13. 3. 2008 12:31

suk píše:ano, jak rikam jedny slecne z libimseti se kterou si pisu..
"co kdyz sem 60tiletej tlustej uchyl kterej se vydava za 17tiletyho ....... " :)


to mas oboustranny, ta tvoje slecna muze byt klidne 45lety Helmut :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 13. 3. 2008 14:47

ESO :tleskani
Seznamku (ani sex seznamku) jsem nezkousela (nikde ani na netu).
Clovek vubec o tom druhem nic nevi... jak uz to tu padlo: nemoci, okradeni, ublizeni, zabiti... To radeji neco osvedceneho...
... ikdyz ja nemam co povidat, nedavno na plese jsem se seznamila s uplne s cizim klukem a pak jsem s nim nasedla do taxiku a sla jeste nekam do baru... :roll: ale dopadlo to dobre... nezmlatil me, nezabil a ani neokrad, ze bych se mu fakt libila? :nenapadne
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 13. 3. 2008 17:24

treba te nechtel okrast ani zabit, treba te chtel jen normalne osuka.t. to se snad jeste smi, ne?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 13. 3. 2008 17:55

vidis, ples je len troska formalnejsiou obdobou sexzoznamky. Netreba sa za to hanbit!
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 13. 3. 2008 18:34

ono je v podstate vsechno okolo sexu. ples, pracovni porada, internet, kluby, nedelni mse....... proste vzdycky de o to jedno :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rasty_CZE 13. 3. 2008 18:53

zamis píše:ono je v podstate vsechno okolo sexu. ples, pracovni porada, internet, kluby, nedelni mse....... proste vzdycky de o to jedno :wink:

Presne tak o tom to je :D jsem stejnyho nazoru :)
Rasty_CZE
Čtenář

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 16. 3. 2008 23:31

Ja jsem tim jenom chtela rict, proc psat na nejakou sexseznamku, kdyz je spoustu lidi kolem nas... Nevim, jak vy, ale ja davam prednost osobnimu kontaktu hned od zacatku...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LamB 18. 3. 2008 21:01

stejen si myslim ze na sex seznamce najdes jen ty placeny ***** oni se vydvaj za to ze s chcou seznamit a pak te oskubou jako hada, to vim ne prece nejsem zadnej zelenac :))

ale jak rikal koudak radeji si zaplat nejakou tu lehkou holku pac neplaceny sex je drazsi nez ten placeny
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 4. 2008 11:45

Tohle jsem nikdy nezkusil a nehodlám to měnit.Příjde mi to jako dost ubohá věc.Ale zase lidi jsou různí a znám pár človíčků,kteří se takle seznámili a jsou spolu dodnes a mají už i rodinu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 4. 2008 17:59

mně to ubohý nepřijde, sex bez lásky je normální obchod, něco za něco, já dám tobě, ty dáš mně...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků