Jak se zachovat/co si pocit???

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 19:32

Jednoho dne se mi muj idilicky dlouhodoby vztah ponekud zvrtnul a to zcela moji vinou. Jednoho dne jsem se zamiloval do jedne zeny a od te doby jsme se ji snazil "uhnat", prestoze jsme porad byl se svoji "dlouhodobou" partnerkou. Ta zena zacala moje city a ostatni legrace s tim spojene opetovat a zazili jsme spolu nejednu krasnou chvilku. Takto to trvalo asi 2-3 mesice. Potom jsme se asi tyden nevideli a behem toho tydne jsem zacal tusit,ze nebude vsechno ok. Normalne jsem napsal,ze bych mel cas a ze muze jit na prochazku s hafanem a ona vesele odpovedela,ze se moc tesi atd. Behem toho inkrminovaneho tydne ovsem odepisovala stylem :"Na nicem jsme se pevne nedomlouvali,dnes chci byt sama. " atd. Podotykam,ze ona byla s moji situaci obeznamena a tez ona rikala me,ze to s ni nebude lehke. Onomu inkriminovanemu tydnu predchazel trosku pokazeny vikend,ktery nam prekazila jeji nemoc. Vsechno jsme odrekl a zustal s ni doma a staral se o ni. Mel jsme pocit,ze tim se nas vztah prohlubuje a ze si oba tak nejak uvedomujeme,ze bychom to spolu mohli zkusit i do zivota a na vaznejsi vztah. V nedeli jsem odjel a tuto nedeli jsme dle me byli dohodnuti,ze vecer prijedu. Ovsem na moji zpravu s dotazem zda to tedy plati mi bylo odpovezeno "Na nicem jsme se pevne nedomlouvali" atd. Pozdeji z ni vypadlo,ze se pres ten tyden neco zmenilo resp. u ni. Behem tohoto tydne mame dohodnutou schuzku, kde to probere a zjevne asi ukoncime,coz me dost mrzi,protoze nebyla vec ve ktere bychom si nerozumneli. Asi nikomu nemusim psat,ze za ty 3 mesice se moje chovani k moji "dlouhodobe" partnerce ponekud zmenilo. Nevim jak se ted zachovat. To,ze se se mnou zena mych snu rozejde snad nejak prekousnu,ale jak se mam ted chovat k moji partnerce,kterou mam stale rad-coz nutne nemusi znamenat,ze ji miluji. Mam ji to rict? Mam to v sobe tutlat? Popripade jak se vyrovnat s timto rozchodem? Protoze popravde receno posledni 3 mesice byly nejkrasnejsi za hodne dlouhe obdobi a v onech 3 mesicich jsme zil pouze pro jednu zenu-asi vite kterou. A ted babo rad...
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod spike18 28. 1. 2008 19:41

cvhili dejel, ze nic a pak uvidis ;)
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 1. 2008 19:46

hm to je pekna podpasovka vuci tve stale pritelkyni...mels ji to rict hned, ze ses zamiloval do jine zeny a ne ji podvadet, tohle chovani se mi nelibi :(..zkus popremyslet o tom, jak by bylo tobe, kdyby te partnerka podvadela...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 19:50

Je mi naprosto jasny,ze v ocich nekterych budu za hajzla. Svym zpusobem jsem hajzl,ale kdo to zazil mozna pochopi. A kdyby to bylo zcela jednoznacne s druhou zenou,tak to pritelkyni zcela narovinu reknu a vyresime to jako dospeli lide.
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 1. 2008 20:49

hm, já bych se řídila citama...tzn. být s tím, koho bláznivě miluju. ale nemyslím, že je to ideální řešení: velký riziko, že to nevyjde, ale zase to pak může být krásný...proč ona cuká? špatný zkušenosti? má taky jinej vztah? a kolik vám je?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 21:06

Proc cuka zatim moc netusim. Snad se to dozvim behem nasldujciho tydne. Kazdej ma nejaky spatny zkusenosti,ale rikam. Jsme presvedcen o tom,ze jsm espolu oba zazili par krasnych chvilek a vzajemne se obohatili. Ona ma tez jinej vztah,ovsem dle jejich slov se to neda vydrzet atd. je to hodne komplikovany vztah.
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 28. 1. 2008 22:39

viktorr

Aj by som ti napisala ze si srab a nemas guraz niest zodpovednost za to co si sposobil dvojitym "vztahom" ale nenapisem poznam podobnu situaciu a vtedy je naozaj tazke sa rozhodnut, na ktoru stranu sa priklonit....
Moja rada je z terajsou priatelkou sa rozid aj keby ti tento novy vztah nemal klapnut uz to nebude medzi vami take ako predtym nemilujes ako sam vidis lahko si si nasiel k sebe inu...je tazke obetovat dlhsi uz budovany vztah ale z dlhodobeho hladiska je to urcite jedine spravne riesenie...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 1. 2008 22:49

bombul: se vsim souhlasim az na jedno..."lahko si si nasiel k sebe inu..." S tim nesouhlasim,protoze s tou zenou jsme si rozumnel jako s nikym pred tim a meli nebo mozna jeste mame hodne spolecnych veci. Takze to nebylo jenom nejaky chvilkovy poblouzneni smyslu.
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 28. 1. 2008 23:50

viktorr

Ja som tym skor chcela povedat, ze ked uz si nasiel jednu lepsiu ako tvoju sucasnu trvalu partnerku moze sa kludne najst aj dalsia jednoducho uz v tom vztahu zostane trhlina...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 1. 2008 11:27

a KOLIK vám je?
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 29. 1. 2008 13:06

hele, tady ti můžem vesele radit, ale jediný, čeho tím dosáhnem, je to, že budeš ještě víc bezradný. jestli nevíš, co chceš, tak to máš blbý a měl bys na to přijít. ale v tom ti my nepomůžem.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bungo 29. 1. 2008 13:22

Ja te nebudu (jak jini tady) soudit.

Chtels radu - a mas ji mit. Na tvem miste bych pockal jak se situace vyvine a to s obema pritelkynema. Mic ale je na tve strane hriste. S tou novou musis svou situaci bezpodminecne vyresit aby na 100% bylo jasne co a jak a jak bude do budoucna vas vztah fungovat. (pratele, obcasni milenci...)

Te starsi pritelkyni bych to nerikal a pockal jak se bude vztah dale vyvijet. Netreba snad zminovat, ze je nutne si uvedomit proc s ni jsi, jakou to ma budoucnost a zda jsi s ni stastny...

Preju ti at zvolis dobre...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod viktorr 29. 1. 2008 17:06

Mne 23 ji 27 let. Bohuzel to vypada asi tak,ze mi dnes prisla sms,ze pokud se chci zitra stavit muzu,ale nemam cekat,ze mi rekne vic nez mi napsala v minulem tydnu. Ovsem proc se mnou jedna jako bych byl posledni na svete to opravdu netusim a docela to cloveka zaboli.
Mimochodem v minulym tydnu mi napsala k vysvetleni toho co se zmenilo,ze ji vyhovuje partner,ktery se o ni az tak nezajima.

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod branda 29. 1. 2008 23:57

Já bych ti radit nechtěl. Někdy se stane že čas vyřeší všechno za nás. Možná po čase zjistíš, že dosavadní partnerku by ti žádná jiná nenahradila, možná s ní budeš mít krásné děti na které budeš pyšný, možná.. Každopádně ti přeji ať to dobře dopadne. Fakt, na to rady není!!!
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 06:49

Dnes odpoledne za ni jdu, tak jsem zvedavej. Nejhorsi je,ze kdyz jsem odchazel posledni nasi nedeli ani ve snu by me nenapadlo,ze je to asi naposledy co odchazim v "dobry".
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 09:12

Prestoze tvoje chovani neni moralne uplne ciste, presto bych ho neodsuzoval jako Noovo, protoze zivot neni cernobily.

Ja osobne bych pockal co ti (ta nova) rekne za novinky. A pokud jde o tvoji soucasnou pritelkyni - s kazdou se to casem zmeni a uz to nebude tak uzasne jako na zacatku. Mel by sis sam rozhodnout, jestli ma stale to, kvuli cemu ses do ni zamiloval a jestli vam ten vztah funguje a muze fungovat i dal.

Kazdopadne je nutny udelat nejaky rez, rozhodnout se pro A, nebo pro B. Lavirovanim mezi dvema zenskejma budes skodit sobe i jim.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 1. 2008 09:33

Noclaf: ja bych rozhodne chtela vedet od sveho pritele jak se veci maji a nenechat se treba rok nebo dele tahat za nos, kdy on by si uzival s jinou a me mel jako svoji jistotu doma...je pravda, ze by si to mel s tou druhou vyjasnit co nejdrive, protoze takhle se zbytecne trapi obe strany on vedome a jeho pritelkyne nevedome...takze vyresit rozhodne co nejdrive, aby se to s nima netahlo roky...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 09:40

Noovo Ne, nechtela bys to vedet. Co oci nevidi, to srdce neboli. Jenom nesmi problemy z toho "vedlejsiho" vztahu tahat do vztahu s tebou, to je pak problem.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 1. 2008 11:51

Noclaf: vis nechtela bych byt treba rok za kravu, ze me muj pritel za zady podvadi...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 12:42

Suhlas s noovo, predsa len je lepsie pravda...jeho sucasna priatelka mi pravdepodobne slepo veri a to nie je fer keby vedela na com je mohla by sa podla toho aj sama zariadit.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 13:02

Ja bych taky nechtel byt rok podvadenej. Jenze co je horsi :
a) byt rok podvadeny, ale partnerka co nijak nepromita do naseho vztahu a po roce ten vedlejsak utne, zustane se mnou a ja se nikdy nic nedovim
b) byt rok podvadeny, partnerka si problemy s vedlejsaku jeste obcas vykompenzuje se mnou a ja se po roce dozvim, ze cely ten minuly rok mi byla neverna (prestoze ted uz treba chce byt jen se mnou)

Kterou variantu by sis vybrala ty? Ja jednoznacne a...
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 13:11

Pravdupovediac najradsej ani jednu ja by som si vybrala variantu pravda rovna sa rozchod a potom si cely ten rok moze byt s tou druhou...pricom ja budem volna a nebudem podvadzana...po roku ak sa s nou rozide a ja budem stale volna nic nestoji v ceste tomu aby sme sa opat zblizili pretoze v tom vztahu predtym nebolo klamstvo proste na rovinu povedal, ze chce byt s tou druhou...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 1. 2008 14:12

Jo, v idealnim svete mozna.:)
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 15:14

Ved ja netvrdim ze je to niak extra parvdepodobna verzia...ale ja radsej byt bez neho ako keby ma mal klamat bodka. :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 18:01

Dobry vecer ve spolek. Tak je to vyreseno. "Nova" slecna se se mnou rozesla,protoze pry neni zvykla na takovy zajem o jeji osobu a pry ji vadilo,ze jsem treba rano napsal,ze odpoledne prijedu a pritom jsme nebyli pevne domluveni z predesleho dne. Nenapsala ne,ale ani nerekla,ze ji to vadi. Nikdy jsem neprijel s "prazdnou",takze jsem vzdy privezl suroviny a treba jsme spolecne udelali obed z cehoz ja mel fajn pocit,ale ona zjevne nikoliv. Udajne zlom nastal v onom vikendu,kdy byla nemocna a ja se o ni laskyplne staral a blahove si myslel,ze takovyho chlapa si presne preje a predstavuje. Jenze jsem se zjevne mylil. Ja mel dojem,ze se nas vztah prohlubuju,kdezto prave diky onomu starostlivemu vikendu nas vztah skoncil. Docela to cloveka mrzi,ze si naivne myslel,ze kdyz se o druhyho stara a dela mu zabaly proti horecce,dela mu caje,jde vyvencit psa,nakoupit, udela obed atp a posleze zjisti,ze ten druhy to vnimal spise jako zlo.
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod madeleine 30. 1. 2008 18:05

viktorr, no znie to zvlastne, lebo byt odmietnuty preto, ze je clovek velmi dobry sa naozaj zvlastne pocuva... neviem, mne sa zda, ze je za tym nieco ine, alebo si dievcina nedoveruje, alebo ma za lubom nieco ine...

avsak, situacia v ktorej si bol je teda tymto vyriesena a nema zmysel nad tym dalej maturovat. Ostava ti uz len sa s tym vyrovnat a pokial chces, investovat do napravy vztahu stareho. Pokial nechces, vztah ukoncit.

drzim palce.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 1. 2008 18:38

jo, tak to myslím tu dívčinu chápu...taky mi chlap, co se přehnaně stará, leze na nervy...já vím, může to myslet dobře, ale když mně to prostě vadí...anebo tě nemilovala nikdy ani trošku, ale nechtěla ti ublížit a nevěděla, jak to říct...coudím ze svých zkušeností, jiný vysvětlení mě nenapadá
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 19:11

Ako mne vie tiez prehnany zaujem liezt na nervi ale z toho co pise viktorr nie je nic podla mna az take prehnane...no neviem tak ti poviem bud rada ze to ukoncila hned aspon si sa nedostal do neprijemneho vztahu.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 21:05

aquarkko: Ja jsem si skoro jisty,ze me nekdy urcite milovala. Protoze kdyz jsme drive odchazel,tak po zvlaste krasnych chvilkach a tim nemyslim jenom sex obcas upustila slzicku a nemohla se me v predsini pustit. Bez problemu jsme si do brzkych ranni hodin povidali,prestoze ja vstaval treba v 6 a musel jet za svymi povinostmi. Meli jsme "nasi" pisnicku,kterou jsme si obcas pousteli. Myslim,ze jsme se oba citili stastni (opravdu stastni,ne zadne predstirani) a vzajemne se obohacovali. Kdyz jsem od ni naposledy v "dobrym" odchazel usmivali jsme se na sebe a rikali si jak se na sebe tesime. O to vic to nechapu. Zvlast,kdyz se ke me dnes chovala opravdu dost skarede nebo mozna standartne jak se lide chovaji pri rozchodu,ale takovou jsm eji neznal.
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod branda 30. 1. 2008 22:10

Tak mi trošku připadne, že si ona "nová" dáma potřebovala uspořádat vlastní život a našla způsob. Nejde zde mluvit o zneužití někoho, protože dotyčný z toho neměl újmu. To je spíš dotaz na zde přítomné dámy, co si o tom myslí..teď jak to dopadlo :?
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 22:27

O te ujme by se dalo polemizovat,ale dobra. Jeste jsem se dozvedel na otazku zda to co mi rikala byla pravda. Ze v te dobe kdy to rikala to pravda byla,ale ted si spis mysli ze to bylo poblouzneni. A ja blahove nabyl dojmu,ze mame peknej vztah. Obcas jsme naprosto presne vedeli nac ted druhej mysli co chce rict,kdyz jsme si psali smsky nezavisle na sobe jsme si je poslilaly na minutu presne behem dne. Hold asi dalsi trpka zivotni zkusenost.
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 30. 1. 2008 22:28

Tazko si nieco dedukovat ked nevies co sa v zivote dotycnej odohralo...je iste ze ta zmena bola niecim ovplyvnena vzhladom na to aka bola markantna je naivne si mysliet ze to bolo len tak z nicoho nic.

Alebo ako pises jednoducho si ju zle odhadol. :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod viktorr 30. 1. 2008 22:45

Jeste takovy usmevny dodatek. Ja debil si kvuli ni i svoje chlupaty bricho oholil strojkem na 3mm.
viktorr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 2. 2008 22:57

Nojo, to jsi jí pak šimral.... Nic si z toho nedělej, hledej dál a najdeš jinou. Když jí ukážeš, že nejsi slaboch, tak až se nabaží sočuasnýho frajera, tak se třeba vrátí
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod btw 3. 2. 2008 05:05

No hele takové úlety a stavy zažívá spousta lidí, akorát o tom všichni nemluví, no.. bude líp. Morální stránku neřeším, byla by to nekonečná diskuze, tu ať si pořeší každý sám :wink:
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mmammut 3. 8. 2008 22:19

Nevím, jak ve tvé zkušenosti, ale u mne čas nic neřeší. Spíš se o tom už pak nemluví, ale trhlina na duši zůstane a člověk se trápí pořád, jen to už nedává najevo. Toď můj názor
mmammut
Čtenář

Odeslat příspěvekod cumel30 3. 8. 2008 22:22

Čas je najlepší doktor.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Malignus 20. 9. 2008 20:21

Čas všechny rány zhojí. Pokud se ovšem nezanítí. V tom případě je lepší použít mastičku. 8-)
Malignus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 26. 9. 2008 08:50

A keď nepomôže mastička tak sa namaž alkoholom,ale poriadne si daj do lebky,nech to má grády.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod strny88 7. 10. 2008 16:19

hmm a v nejlepším případě to skončí nepovedenou sebevraždou, s následky na celý život:) alkoholem bych to teda neřešil!!
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 7. 10. 2008 16:29

Tak keď nie alkohol,tak choď do bordelu a daj si to v trojke s dvomi vagínami aspoň dve hoďky.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 10. 2008 20:46

mmammut píše:Nevím, jak ve tvé zkušenosti, ale u mne čas nic neřeší. Spíš se o tom už pak nemluví, ale trhlina na duši zůstane a člověk se trápí pořád, jen to už nedává najevo. Toď můj názor

13letý puberták?? :nenapadne

to víš že za pár let už si ani nevzpomeneš.. A velice, až extrémně to urychlíš novým vztahem. :) To se budeš zaobírat novou slečnou, nově se poznávat atd.. a na starou ani nepomyslíš....... Copak je to tak složité? :shock:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod bombul 10. 10. 2008 22:12

Suhlas s Markom, pri kazdom konci si myslis ze to nikdy nepreboli, ze sa zrutil svet a ono to vzdy nakoniec niako zapadne prachom. ;-)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod cumel30 11. 10. 2008 06:42

Ale rana na srdci zostane navždy,mám doráňané srdce. :'(
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 10. 2008 21:04

tak to musíš opravit alkoholem :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod cumel30 12. 10. 2008 06:36

Alkohol nezmaže ranu,z neho sa človek len poriadne namaže a premaže orgány a močový mechúr. :tleskani
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod aquarkko 15. 10. 2008 09:30

Márku? tomu se mi nechce věřit...copak tebe to nikdy nebolí? vždycky zapomeneš (teda samozřejmě na "osudovou" lásku asi ne), ale něco "urychlovat novým vztahem"? to je tak na další průser...
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 10. 2008 17:14

Ty se teda budeš dobrovolně trápit třeba pul roku a vzpomínat a vyhýbat se novým lidem? Jasny že hned nadruhy den rozchodu nepoletím balit ženské, ale proč se zbytečně utápět ve smutku? :-)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 10. 2008 15:11

jak dobrovolně? jako kdybych si to vybrala :lol: vzpomínat budu celej život, já to ani jinak neumím. jako teďka posledně to bylo takový...no řekněme silný, asi se na to nedívám s nadhledem
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod mbing 17. 10. 2008 15:34

Já tajnostem ve vztahu nefandím, takže nemůžu pomoci.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod viktorr 28. 10. 2008 22:25

Myslel jsem,ze toto tema jiz davno zapadlo mezi ostatni ktere uz nikdo necte. Nynejsi vztah je takovy,ze jsem stale se svoji vyse zminovanou stalou partnerkou. A ta uzasna slecna? Nekdy se mi zasteskne,nekdy clovek zavzpomina, ale to je vse. Kdyz to beru zpetne, tak to nakonec dosti utuzilo vztah s moji dlouhodobou partnerkou. Protoze clovek si uvedomi,ze ne kazda se chova jako ta jeho a ze ne vsechno co dela je samozrejmosti. A ve finale si ji zacne o to vic vazit a prestane resit nesmysli a malichernosti, kvuli kterym drive byli treba hadky. Kazdopedne byla to zajimava,psychicky a financne narocna zivotni zkusenost. A priste? Dekuji nechci.
viktorr
Návštěvník