Je možné, aby se někomu přestal někdo fyzicky líbit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 26. 1. 2008 14:49

souhlasim se striderem, ale to je dany castecne tim, ze zamilovanej clovek vnima "krasu" partnera trochu jinak, nez kdyby zamilovany nebyl. Pokud se mu fyzicky libi, nic spolu nemaji, casem neco zacnou mit a pak se rozejdou, fyzicka pritazlivost nemuze pominout. Ale kdyz se treba napred poznaji spise po psychicke strance, pak po fyzicke, ale uz se pritahuji i necim jinym, to telo si automaticky dodaji, ze jim prijde krasne, i kdyz necitit k tomu druhemu nic, asi by jim to telo pritazlive neprislo nikdy
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 28. 1. 2008 15:21

Marku

LOL ja sa asi urazim :mrgreen: :-P
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 1. 2008 17:28

Ale to snad néé, taková Pekná bytosť 2007 se snad ani urazit nemůže... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod madeleine 29. 1. 2008 00:15

Je to mozne:
- A uz nie je zamilovany, straca ruzove bryle, pohlad na B sa meni, i pritazlivost
- A objavil novy objekt, ktory B zatienil svojou pritazlivostou
- A proste zmenil svoj pohlad na krasu a pritazlivost
- A ma obdobie, kedy nevie co chce...

moznosti je neurekom a hlavne, vsetky su viac nez realne.
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 29. 1. 2008 00:39

Já jsem si myslel, že fyzická líbivost nesouvisí s ničím, že se jedná pouze o zrakový vjem. Stejně tak se vám líbí něco materiálového, například auto. Vím, že jsem psal, že se lidé znali, ale já si myslím, že na to nemá vliv. Prostě si představte tělo a toho člověka neznáte pro neuvažování jistých okolností s city.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 1. 2008 01:05

Ani vizáž se nemusí líbit trvale. Podmíněné už je to třeba jen tím, že se ti vzhled člověka líbí do chvíle, než uvidíš jiný (lepší) - a pak už o ten předchozí nejevíš zájem. Možná na něm dokonce podvědomě hledáš mouchy, důvody, proč už tě nepřitahuje.

A je to stejné jako s věcmi - např. s těmi auty: může se ti líbit Octavia, ale jen do chvíle, než spatříš Superb II a Okta pro tebe přestává být zajímavá. S časem, věkem a zkušenostmi se ten pohled zkrátka nezadržitelně mění.

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2008 12:40

nemusí vidět novější, lepší... To je přece normální že každýmu všechno zevšední po nějaké době...

Sice blby příklad, objevíš parádní pisničku, tyden ju poslouchaš pořád v kuse ale pak už tě tak nebaví...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 1. 2008 13:41

MarkFX píše:nemusí vidět novější, lepší...

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 1. 2008 15:15

ano
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod bombul 29. 1. 2008 16:32

Majkl vP. píše:S časem, věkem a zkušenostmi se ten pohled zkrátka nezadržitelně mění. /quote]

Tak nejak...

mbing

Vezmi si za priklad kludne aj sam seba to na com si pred rokom ulietal sa ti uz dnes vobec nemusi pacit...ono sa to nezmenilo zmenil si sa ty...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 2. 2008 22:05

Jediná správná odpověď je jednoduchá. Může za to vystřízlivění.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 3. 2. 2008 09:00

mbing píše:Já jsem si myslel, že fyzická líbivost nesouvisí s ničím, že se jedná pouze o zrakový vjem.o/quote]
Libivost podle mne neni objektivni velicina jako treba barva ale subjektivni, takze nemyslim ze o vsem rozhoduje pouze zrakovy vjem. Vyhodnocovaci algoritmus bude mnohem slozitejsi. :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod Negat 3. 2. 2008 18:12

Jestli je čas mezi tím kdy se osobě 1 fyzicky líbila osoba 2 pár hodin,dnů pak se jedná o vystřízlivění po rauši.Jestli několik týdnů,měsíců... pak se jedná asi o změnu v ideálu krásy.Malým dětem se taky líbí panenka Barbie a přitom nemůže být reálná :lol:
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2008 18:41

ale možná je mbing výjimka a s bárbinama si hraje ještě ted, prostě se mu ještě neokoukaly... :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 4. 2. 2008 15:20

tolik kluku v tomdle veku si rado "hraje" s barbinama... :) I kdyz trosku zivejsima... :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka