Je možné, aby se někomu přestal někdo fyzicky líbit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 24. 1. 2008 21:18

Setkal jsem se s něčím, co nemůžu pochopit.

Kdysi: Osoba 1 byla zamilovaná do Osoby 2. Osobě 1 se fyzicky líbila Osoba 2.
Teď: Osoba 1 už není zamilovaná do Osoby 2. Osobě 1 se už fyzicky nelíbí Osoba 2.
Osoba 2 je fyzicky stejná.

Tak si myslím, že když se Osoba 1 zamiluje, tak Osobě 2 říká jak je krásná i když třeba ve skutečnosti není, tedy lže. To je běžné, například partnerovi se na sobě líbí červené oblečení a partnerce se na něm červené oblečení nelíbí, ale ona řekne, že se jí také líbí, aby nebyly hádky apod.
Je možné, aby se někomu někdo přestal fyzicky líbit když je stejný?
Představte si tělo člověka, které se vám fakt hrozně moc líbí, například pevné, svalnaté něcosi apod. Stalo by se vám třeba po roce, že by se vám nelíbilo? Možná když uvidíte někoho hezčího.
Co si o tom myslíte?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 1. 2008 21:22

mbing píše:Je možné, aby se někomu někdo přestal fyzicky líbit když je stejný?s/quote]

Myslim ze tady je jadro pudla. Vsechno casem omrzi a vychladne, nejen city...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 24. 1. 2008 21:32

Suhlasim s Hotom...je to uplne bezne,jednoducho sa ti nieco okuka a uz ta to nepritahuje tak ako na zaciatku...

Ale moze v tom byt napr. aj niekto iny pretoze ak sa ti zacne pacit ina osoba na tu prechadzajucu pomaly zabudas a je logicke ze nieco co sa ti mozno predtym pacilo uz teraz vidis triezvejsie ani nie ze by sa ti to prestalo pacit ale jednoducho ta to uz nepritahuje lebo tvoj zaujem je uz koncentrovany niekde inde.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Michal P 24. 1. 2008 22:16

Samozřejmě že je možné přestat mít někoho rád koho jsem měl rád a to samé je i s vnímáním jeho fyzické přitažlivosti.
Naposledy upravil Michal P dne 25. 1. 2008 07:19, celkově upraveno 1
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod kwak 24. 1. 2008 22:32

u mě se za posledni asi tak 2roky uplne zmenil ideal krásy, ikdys ten kdo se mi libil před onou dobou tak mi dnes nepride nejak ošklivej...
ps: ale krása ma mnoho podob
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod branda 24. 1. 2008 22:35

Myslím si že ženy to vnímají trochu odlišněji jako muži. Myslím si že u nich pořád přetrvává více ta citová stránka a pokud se k nim partner chová dobře a dává jim najevo svoji náklonost tak nějaké ty odchylky co se týče postavy a dne seznámení pominou. Nechci tím však říct že by muži nebyli shovívaví(nevíte i/y?). Myslím že osobě1 se nepřestala líbit postava ale chování osobyb
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 1. 2008 22:38

mě se dřív líbila Bombulka i když sem nevěděl jak vypadá,
ted už mě tolik nepřitahuje i když nevím jak vypadá... :D

PS pro Bombul - doufam že se tě to nějak nedotkne, sranda :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mbing 25. 1. 2008 00:14

Změna: Teď: Osoba 1 už není zamilovaná do Osoby 2. Osobě 1 se už fyzicky nelíbí Osoba 2. Protože Osoba 2 něco provedla, je jedno co.
Je možné, aby se někomu přestal někdo fyzicky líbit po nějakém činu?
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 25. 1. 2008 01:05

Myslim, ze jo, neco podobneho jsem zazil.

Vzdyt se rika, ze laska je slepa, takze chyby jen tak nevidis a pokud nekdo neco provede, tak ho vnimas (i fyzicky) jinak.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 1. 2008 02:08

mbing píše:Je možné, aby se někomu přestal někdo fyzicky líbit po nějakém činu?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod zamis 25. 1. 2008 06:42

mbingu, krasne si to napsal s tema osobama jedna a dva :mrgreen: . ja myslim ze je uplne normalni, kdyz se mi nekdo prestane fyizicky libit, i kdyz je porad stejnej. proste casem zevsedni a omrzi se at ma frndu hezkou jak chce. jenom na fyzické pritazlivosti se stavet neda.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod le_fox 25. 1. 2008 16:33

mbing/ seš o1 nebo o2? :mrgreen:
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2008 17:41

Otázka položená jak matematická úloha, hůř už to snad ani podat nešlo.. :roll: :mrgreen:

U mně se tohle měnilo jednak věkem, jednak i tím, když jsem osoby, které na mě působily fyzicky atraktivně, poznával čím dál blíž jako osobnosti. V pár případech byla najednou celá fyzická přitažlivost v prachu, aniž by se protějšky po téhle stránce nějak změnily. Naprosto normální jev...

Odeslat příspěvekod mbing 26. 1. 2008 01:17

OT odstraněno. :wink:
mbing
VIP uživatel

Další stránka