on nechce sex

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 14. 12. 2007 13:55

FAN.: proc by to nebylo mozne? co ty vis, jakou ma praci :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 14. 12. 2007 23:35

.........nevím jakou má práci,ale v jednadvaceti je chlap po sexuální stránce,nejvýkonnější.U žen je to okolo 28 let.
Tak kde je problém? :shock:
Sakra i kdyby nechtěl,tak by se měl překonat aspoň 1 krát za měsíc a své partnerce vyhovět!!! :!:
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2007 21:27

FAN. mám pocit, že Váš pohled na věc je, řekněme, velmi zjednodušující, kdy trošičku věci ,,průměrujete". Není možné tvrdit, že všichni muži jsou v 21 sexuálně nejvýkonnější, že v tomto věku nemohou mít zásadní pracovní stres (nebo jiný stres), a že se zcela určitě musí alespoň jednou do měsíce k sexu přinutit.

Člověk je bytost velmi složitá, a to po všech stranách. Nelze jednoho hodit do pytle s milionem ostatních.

To je můj názor k Vašemu vyjádření. Netvrdím však, že v určitém směru nemůžete mít pravdu (narážím na Vaše vyjádření ,,Za tím vším bude něco jiného."), jen nerad lidi a určité věci kolem nich a v nich - průměruji.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienor 15. 12. 2007 21:56

No když Vám napíšu, že máme sex tak 3-krát do týdne, tak se mi budete asi vysmívat, kde vidím problém, pro někoho je to až přespříliš. Já jsem zvyklá s partnerem mít sex každý den, někdy i dvakrát za den. Ale problém je v tom, že prostě nemá chuť, protože je příšerně vyčerpanej, možná i vystresovanej (studuje VŠ a je zrovna zkouškový) Jenomže já nechci aby se k sexu nutil kvůli mě, to pak není ono, není to takový prožitek a ani mě to netěší, když se mi pak přizná, že neměl chuť, jen se prostě snažil splnit "svojí povinnost". A tahleta únava trvá už tak 6 měsíců. Občas se vyskytnou dny, kdy chuť má a pak je to senzační a užijeme si to, ale podotýkám, že OBČAS. A jelikoš svého partnera znám už déle, tak mě právě desí, že to nechtění trvá už tak dlouho, dříve byl pravý opak. Skoro z extrému do extrému :D Ale dnes to bylo zase ok, tak já fakt nevim.... :hm
alienor
Čtenář

Odeslat příspěvekod Michal P 15. 12. 2007 22:12

Aha tak pokud to máte 3x týdně tak to může být pro někoho i celkem dost, někomu stačí třeba i jen 3x měsíčně. Vím že je to pro tebe asi těžký, ale myslím si že ten co chce víc by se měl spíš přizpůsobovat tomu co mu stačí míň, podle mýho názoru. Nebo mu to opravdu znechutíš.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 15. 12. 2007 22:13

Tady máš jedno téma, které by ti mohlo napovědět: http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=5662
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2007 22:13

alienor pokles sexuální aktivity z každodenního erotického ,,maratonu" na sex 3x týdně, bych považoval za normální. Zvláště při jakékoliv formě vyčerpání.

Možná by bylo lépe si zvyknout na ,,klasiku" 3x v týdnu a cokoliv navíc brát jako příjemný ,,bonus", než se stresovat jakýmkoliv výpadkem při očekávání každodenní pravidelné dávky erotiky.

Ono může dojít i k tomu, že to muže, či ženu - prostě přestane bavit - milovat se každý den. Jedinec může mít pocit, že je to spíše zvyk, povinnost, zaběhlý šedý stav a nevidí v něm cokoliv nového a zajímavého a tak prostě ,,vypne".
No a jednou je sexuálně aktivnější muž, jindy žena, tak je prostě potřeba se ,,sladit" a udržovat nějaký rozumný stav, vyhovující oboum stranám.

Jak zde již bylo napsáno, pakliže Vaše touhy jsou nad rámec momentální chuti a sexuální aktivity s partnerem, budete to muset řešit jinak - pokud možno uspokojováním sebe sama. Jiné možnosti a volby, by zřejmě vedly k destrukci (jinak perfektního - dle Vašich slov) vztahu.

Skutečností zůstává, že se zcela určitě najdou lidé, kteří i Vašich momentálních ,,3x do týdne", budou závidět.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 16. 12. 2007 19:35

MgX:
1) nemusíš mi vykat.
2) netvrdím,že všichni jsou stejní: 100 lidí,100 povah,názorů,zájmů atd.
3) zkrátka na nějaký velký stres a vyčerpání z práce,nevěřím!Aby nebyl schopen ani jednou za měsíc,natož za půl roku? :hm zvlášť,když partnerka má zájem!
4) měl by jí to říc narovinu, co za tím vězí.Chápu ale, že to pro něho nemusí být lehké jí to říct.
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 12. 2007 21:01

FAN. píše:4) měl by jí to říc narovinu, co za tím vězí.Chápu ale, že to pro něho nemusí být lehké jí to říct.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 12. 2007 08:55

alienor: aha, ale ze zacatku si psala neco jineho, tak pokud je to tak, jak ted pises v poslednim prispevku, tak to neni zas tak spatny...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 17. 12. 2007 13:36

Podle posledni strany vlakna bych si i troufl rici, ze toho chcete proste moc. Sice jsem jinak vytizeny, mam jinou profesi a uz nestuduju, ale i tak rikam, ze to spatne neni. Prichazim domu pres tyden kolem 9 - 10 vecer z prace a jedine na co mam naladu je se osprchovat a usnout jako spalek (usnu po dopadu na polstar). V patek byvam tak utahany, ze padnu do postele a proberu se v sobotu na obed. Zbyva tedy vikend a i tak neni vzdy nalada a beru to obcas jako "uklidneni situace". Nerekl bych, ze jsem mrzout, podivin nebo neco takoveho, ale lecky mam porad neco na praci, zpozdeni je ve vsem, rad bych sel na vodu nebo na kolo.
Kazdy je z jineho testa a se mnou byste musela mit pro Vas peklo.
Naskyta se udelat kompromis nebo zmenu.


P.S.: pracuju v IT.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienor 17. 12. 2007 15:41

Já ovšem hovořím trochu o jiném problému než chápete, tady jde o to, že sex sice máme třeba 3krát týdně, ale partner na něj nemá chuť a vždy mi to poví až po sexu, prostě se do toho nutí. Já ho do toho nenutim ani to po něm nevyžaduju, ale on prostě ví, že bych chtěla, aniž mu to povím, a tak se snaží plnit "svojí povinost" Sex pak není plnohodnotný a navíc nechci, aby dělal něco co ho nebaví. On sám neví kde je problém, bavili jsme se o tom už x-krát, ale nemá ponětí jaká by mohla být příčina a jeho samotného to moc štve (snad i víc než mě) oba nevíme jak z toho.. :?
alienor
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 12. 2007 16:08

Dovolím si připomenout recyklaci partnera, nebo partnerky. Podle evoluční teorie žádný samčí savec není monogamní, tudíž aby partner zvládl několik styků denně, musí mít více partnerek. Tudíž je-li partnerka nenasytná a chce-li partnera sobecky jen a pouze pro sebe, tak si docela slušně naběhne, protože ve finále dopadne dost bídně. Jediné řešení je potom recyklace partnerky, tj. vrátit jí do oběhu a pořídit si jinou zodpovědnou partnerku, která tak sobecká nebude a bude tolerovat ostatní partnerky, neb jedině díky tomu na ní paradoxně vyjde více a nesrovnatelně kvalitnějších pohlavních styků.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 12. 2007 20:44

alienor, takže pokud to správně chápu, je to třikrát týdně, ale nikdy s radostí atp. ....

A co vyzkoušet dlouhodobější půst - nedělat to jen tak, pro povinnost, ale odpočinout si od milování? Stačí dva, tři týdny a uvidíte, zda to pomůže, či nikoliv. Pak pokračovat, ale s nějakou obměnou, zvolit něco méně tradičního, něco co pro Vás není každodenní běžnou záležitostí.
Nebudu zde zabíhat do podrobností, myslím, že každý má svoji fantazii a umí z ní něco použít ;-)

BTW: položila jste upřímně, klidně a jasně partnerovi otázku, zda se v jeho blízkosti nevyskytla další žena, která by se stala objektem jeho zájmu? Byla jeho odpověď skutečně jednoznačná, jasná a (snad) i pravdivá?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 12. 2007 13:31

ksakra .. co ja bych dal za to mit to trikrat tejdne ...

Kostic :))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků