Jak kamarádství přetransformovat na vztah?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kyluc 9. 11. 2007 19:04

Ahooj, poslední dobou mám takový dilema :) Chtel bych zacit trochu vic kamaradit s jednou moji kamoskou = zacit nejakej vaznejsi vztah. Ale porad nevim jak ji to dat najevo je to opravdu dobra kamaradka a zname se uz hodne dlouho a ja nechci aby se na tom neco zmenilo v pripade ze by me nechtela.
Je mi proste trapny ji nekam zvat atp... sice spolu obcas chodime tancovat, ale to opravdu spis jako kamaradi. Asi je zbytecny mi radit at jdu do toho a nekam ji pozvu... to se mi moc nechce. Bojim se toho ze se pred ni strapnim. :( Nemate nejake figle jak ji naznacit ze ji chci? Ale aby to nebylo nic brutalniho!
kyluc
Čtenář

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2007 19:21

Jo tak tohle taky řešim, sám pořádně nevim, ještě sem nad tim nepřemýšlel, ono u těch mejch si taky člověk není jistej jestli někoho maj, to je velkej blok protože nemám jak to zjistit...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 11. 2007 19:32

sám musíš poznat jak moc se ona má ktobě a zkusit ji to říct... Třeba na to dokonce čeká :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod kyluc 9. 11. 2007 19:36

no volna si myslim ze je... tak na 80%

No prave ja moc nedokazu vycitit jestli se ji libim nebo jestli me spis bere jako kamarada... jako rozumime si, vzdycky si rozumime... snad jsem se s ni v zivote nepohadal. A kdyz je nejaka vypjata situace tak se to snazi hodit na ostatni... ale me nechava v pohode ikdyz jsem akterem te situace... ale proste ja nevim jak s tim pohnout. :(
kyluc
Čtenář

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2007 19:46

pokud se znáte dlouho,tak nezbývá nic jen čekat......ona přijde jedině sama,že by chtěla být s tebou o samotě,vůbec netlačit na pilu.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kyluc 9. 11. 2007 19:50

to si rikam taky :-) nicmene uz zacinam byt netrpelivy... no ja nevim vubec nemam predstavu jak by melo probihat to ze mi naznaci ze chce neco vic... oba jsme na tohle dost takovy odmereni protoze se fakt zname uz od skolky... a v podstate jsme si hodne blizci uz hodne dlouho... moc tajnosti pred sebou nemame
kyluc
Čtenář

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2007 19:57

tak zkus bejt drzejší v tělesnym kontaktu...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 9. 11. 2007 19:57

Zkus s ní trávit stále více času a snad se to vykrystalizuje časem samo. Hlavně to nijak nelámej nebo přijdeš i o kamarádku.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Revan 9. 11. 2007 20:53

moje zkusenost je ze z kamaradky se partnerka dela dost tezko. Na zacatku se deklaruje nebo co a pak uz se sakra spatne pretypovava. 8)

Ja bych doporucil: Vic se ji dotykat - ne moc nesmele (tresouci ruku vsunout do jeji dlane a pokradmu sledovat co ona na to apod.), ale jako kdyz to delas neumyslene a vyplyne to ze situace (nekam jdete tak ji nasmerujes, kdyz nekam jdete. Vezmes ji za ruku a zeptas se ji jestli nema novou barvu nehtu. V kine ji budes drzet ruku apod. - musi si zvyknout na doteky, jinak nikdy nepochopi ze chces neco vic nez si navzajem delat domaci ukoly. :lol:
Pak bych ji pozval na drink, ze si s ni chci o necem promluvit. Sednout si proti sobe a reknes ji, ze se ti libi a rad by sis s ni neco zacal, ale nerad bys aby to narusilo pratelstvi, pokud by tve city neopetavala atd atd.

Jenom chci upozornit ze tato konverze se fakt povede malokdy. (A kdyz uz, tak kdyz to prestane klapat a kdyz opet budete jenom kamaradi, tak uz se bude k tobe chovat jinak).
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chemistry 9. 11. 2007 20:59

viac času s nou tráviť, komunikovať , lichotiť a čakať na iskru ktorá preskočí :wink:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 11. 2007 21:00

to je zatím asi nejlepší návod... Revan je profík :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod kyluc 9. 11. 2007 21:12

jo asi máte pravdu... já jsem vlastně k něčemu podobnýmu taky už dospěl jen jsem si to nedokázal srovnat v hlavě ;-)

No me by treba zajimalo co si o tom mysli slecny? Ma takovy vztah sanci uspet?
kyluc
Čtenář

Odeslat příspěvekod scater 9. 11. 2007 21:17

Zkus jí pozvat někam.Ale né do kina, ale třeba do novýho nákupního centra.Jste z Prahy?Jestli jo, zajaděte do Palladia.Nebude si o tom myslet nic výjimečnýho, ale něco to bude :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod kyluc 9. 11. 2007 21:21

hmm, no z Prahy jsem ale nevim jestli by prolitnuti Palladia bylo vhodny :-) se obavam ze by to prave pusobilo dost divne...
kyluc
Čtenář

Odeslat příspěvekod scater 9. 11. 2007 21:39

No jak myslíš...Já bych to ale rozhodně zkusil:)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Další stránka