Na jaká auta letí holky?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 4. 2011 16:31

Moje zkušenost je taková, že velice malé procento slečen se skutečně na auta chytají a je to pro ně hodně důležitý faktor. To je ale opravdu v podstatě mizivé procento dámské populace.

Většina slečen ale dokáže hezké auto ocenit. Dokáží si ho pamatovat, dokáží se o něm zmínit, dokáží ho pochválit. Je to pro ně jakési takové malé plus. Není to pro ně ale rozhodující faktor.

Naopak ale opět osobní zkušenost je ta, že dunící auto a stažená okénka dokáží spíš odradit. Na tohle holky moc neletí, na to je možné upoutat pozornost spíše mužů. U holek to spíš vyvolá pocit machýrků, na což je většina slečen poměrně alergických.

Má zkušenost plyne ze Subaru Impreza WRX, r.v. 2002 s WRC polepem a body kitem, hodně podobné auto, jako mám na profilovce. Tohle auto si většina slečen pamatuje a pochválí ho. Ale nemyslím si, že by na auto šli balit holky. Spíš je to takové malé plus, jak už jsem říkal.
Bari007
Čtenář

Odeslat příspěvekod teplice 3. 5. 2011 20:56

bari: moderoval jsi forum Nokiamania? je to uz hodne dlouho, co jsme byli kolegové :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 6. 2011 20:00

zase jsem si na Vas vzpomel :) ...

potkal jsem jednu slecnu ktera ma zalibu v autech :) a tim myslim takovou ze ji nedela problem vzit do ruky klic a jit se v tom hrabat :) ... sem do ni absolutni cvok :) ...

(a to ma zrovna takovyho malyho chcipacka :D Nissan Sunny GTi - neskutecna motorova pila :D) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 7. 9. 2011 22:49

mám smarta a přijde mi že je ideální spouštěč konverzace, holky co sem si s nima neměl dřív co říct tak máme hned nějakou veselou konverzaci a pak už to stačí otesávat, jestli se nechce kouknout dovnitř a už jí to tam ukazuješ atd..
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 9. 2011 18:26

Zenam je jedno ake ma muz auto, hlavne aby to nebola nejaka haraburda.
dolezite aby ho mal. Ale ak nieje muz pekny, tak moze mat aj Eckovy marcedes, alebo Porsche a zenu nezaujme.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tom. Tom. 29. 9. 2011 23:48

Já mám audi RS6 a nikdo semnou nechce jezdit. Ale mám rád ty mladý frajerky který mají nějaké lepší auto , tak rádi závodí . Ty jsou nejlepší . Pak řikaj , Já tomu tak nedávám :mrgreen:
Tom. Tom.
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 6. 10. 2011 22:44

A nějaká pointa?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 7. 10. 2011 15:36

trent pointa je, že se nám pochlubil :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 10. 10. 2011 21:18

Tak já se pochlubím, že ve svém volítaném golfáku jsem vezl děvčat poměrně hodně...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 10. 2011 22:33

Tak Golf má hlavně na malém městě MI neskutečné. Zvlášť, když je ten Tvůj ve šmajchlúpravě :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 11. 10. 2011 12:37

Šmajchlúprava? Dětská sedačka, bláto, drobky a v kufru asi tuna psích chlupů, který nejdou vyluxovat?
Ale jo, je to fakt... Octávii má každej trouba, ale golfa... toho má jen pořádnej kádr. :D
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 11. 10. 2011 17:51

trent píše:...Dětská sedačka, bláto, drobky a v kufru asi tuna psích chlupů, který nejdou vyluxovat?...

To je typický kočkolap :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 10. 2011 18:07

Já myslel to, že je to kombík :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 11. 10. 2011 18:42

MgX: že jo? :-) Bohužel, za tento stav může pejsek a synek. Mě, jako člověku, který si na pořádek v autě zakládal, nezbylo nic jiného, než rezignovat. Musel bych luxovat zhruba každý druhý den, protože syn drobí stále, boty si neoklepává a pes líná zhruba pořád,jen se mění intenzita z hodně na příliš hodně. :-|
Ale když ho občas umyji, tak na venkově ještě parádu udělá. A mě se to auto docela líbí.
Tak jsem si zde vylil srdíčko, leč můj sen stále přetrvává
Obrázek
Naposledy upravil trent dne 11. 10. 2011 19:01, celkově upraveno 1
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 11. 10. 2011 18:47

No, jak začneš autem vozit psa - hlavně nějaký větší plemeno - je zle. Ty chlupy se z toho fakt dost špatně dostávají.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka