Na jaká auta letí holky?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2010 19:51

trent to byl humor.

Pravdou je, že když mě žena, dívka, či slečna požádá o odvoz, nebudu se zaobírat tím, se se mně ničí starý auto, protože se pořádně nezahřeje. Auto je od toho, aby sloužilo, ne, že bych mu měl sloužit já.

Pokud se ale jedná o ženu, dívku, či slečnu vyčůranou, která Tě JEN využívá/zneužívá ... pak je pro ni škoda i Trabanta... ale v tomto případě je nutné popřemýšlet, zda by to nechtělo změnu ... a NEMYSLÍM změnu vozového parku ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kirkwood 25. 11. 2010 20:10

To mně dnes překvapilo, že mi při nehodě na silnici zastavil ochotný mladík a pomohl mi. Nejprve se podíval na kolo zespodu pomocí heveru a po té se mne zeptal, zda mám tažné lano. Odpověděla jsem, že ne. Tak se se mnou rozloučil, že musí jet na poradu.. Za cca 10 minut se vrátil zpět i se zakoupeným lanem a odtáhl mne na bezpečnější místo a tam jsem si počkala na odtahovku..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 25. 11. 2010 20:19

Z toho vyplývá, že holky letí na auta s lanem? :-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2010 22:05

Kirkwood píše:To mně dnes překvapilo, že mi při nehodě na silnici zastavil ochotný mladík a pomohl mi. Nejprve se podíval na kolo zespodu pomocí heveru a po té se mne zeptal, zda mám tažné lano. Odpověděla jsem, že ne. Tak se se mnou rozloučil, že musí jet na poradu.. Za cca 10 minut se vrátil zpět i se zakoupeným lanem a odtáhl mne na bezpečnější místo a tam jsem si počkala na odtahovku..

Nechápu pointu ... jsi znechucená, nebo zamilovaná? :-D

Odtáhl Tě na bezpečnější místo a tam Tě předhodil lvům :D

Je zajímavé, že jsi neměla lano a on taky ne, což si myslím, že by bylo vhodné, neboť je to součást povinné výbavičky pro autíčkáře, nemýlím-li se :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 26. 11. 2010 01:00

Jednoduché... ani jeden by neprošel stanicí technické kontroly... což není nic, čím by se mělo chlubit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 11. 2010 01:19

MgX: Mýlíš se. Tažné lano není součástí povinné výbavy. Stejně jako třeba reflexní vesta nebo startovací kabely. ;-)

trent: Nevím, co má Kirkwood s autem, ale ochotný mladík s ním zřejmě nic neměl. Tys z toho něco vyčetl?
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 26. 11. 2010 12:09

MgX: ani znechucena, ani zamilovaná :-D ale prostě překvapena, že se tak ochotný člověk našel ;-)
A lvům mne nepředhodil (i když u Lidlu byli nějací hladovci před otevíračkou :hm :mrgreen: )

trent: nechápu, ale chápu v jakém stavu si tuto zprávu psal :D

Ano lano není součástí povinné výbavy. A reflexní vesta bude povinná od 1. 1. 2011 ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 26. 11. 2010 23:17

Jack111 píše:MgX: Mýlíš se. Tažné lano není součástí povinné výbavy. Stejně jako třeba reflexní vesta nebo startovací kabely. ;-)

Díky za upozornění. Naivně jsem si myslel, že lano je již součástí PV. Nevadí - mýlit se je lidské ...navíc...když ho člověk v autě vozí, je to spíše plus, než mínus, že ano :-)

Co se týká reflexní vesty, a zvláště pak startovacích kabelů ... zde bych si tipl správně ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod sioga 27. 11. 2010 00:42

Obrázek
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sioga 3. 12. 2010 15:30

inzerat na seznamce od 15lete

"Hledám prince na bílém koni,pokud ho nenajdu,začnu se poohlížet po oslovi na silné mašině :X "
ten obrazek se mi nepodarilo spravne vlozit, nebo ho mi editovali?
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sioga 3. 12. 2010 15:31

no ale tomu mladikovy zas by zadna nezastavila pomoci. vic nemusim to snad komentovat.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 3. 12. 2010 20:18

Ten obrázek pravděpodobně už není na tom odkazu dostupný. O jaké pomoci pořád mluvíš?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Honimír Udatný 11. 12. 2010 21:15

Nevím jestli už bylo, ale holky (když už) letí na mě, ne na moje auto. Na auto letí jen "podnikatelky".
Honimír Udatný
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 11. 12. 2010 21:28

Honimír Udatný :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 3. 2011 08:07

ted sem si na Vas vzpomel :D ...

kamarad (19 let) ma slecnu (16 let) a ji zajima jenom to jestli to ma vzadu sklapeci sedacky :) ...

a k tomu co ste mirili na mne:

Kirkwood: umm at uz je to cokoliv, tak mne to nestoji za to abych sem prolejval drahej benzin a nasledovne servisoval auto jenom proto ze milostpani ma problem pockat pet minut na autobus :) ... i ja jezdim radsi autobusem, protoze mam svoje auto rad a hodlam ho mit i v budoucnosti (vzhledem k tomu ze se nejedna o tuctovku...)

MgX: rozdil je "pozadat" a "vynutit" ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka