Na jaká auta letí holky?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 14. 7. 2010 09:33

Ale to by to mělo mít průsvitný podvozek a boky, aby mohl Michal v suchu a nerušeně pozorovat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mtmccox2 14. 7. 2010 17:40

(webcam)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 7. 2010 15:19

jojo, webovku jsem dával známýmu taxoňovi do určitých míst pod palubku a zajímavý záběry...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pamela81 12. 8. 2010 09:53

Land rover určitě :-)
Pamela81
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Padi 10. 9. 2010 14:13

Ford Puma,
akorát mi ho zabavila a už nechce jezdit ničím jiným :(
Já ať si prý jezdím čímkoli chci...
Padi
Čtenář

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 10. 2010 23:26

hele Pumu ma kolega .. ta jeho nenapadne pomalu prska ze uz to chce neco vetsiho .. tak ma Legacy Outback jeste :D ... a to mu uz chtela nekolikrat sebrat :D

auta a zensky:

1) low-cost barbi - cervenej vocumlanej bombon a je jedno jak starej
2) mid-vost barbi - radoby premiova znacka ze zapadniho nemecka ve tvaru vocumlanej bombon
3) high-upkeep barbi - polopremiovej segment, sedan, SUV, puvodni cena kolem 2m, stari max 5 let (v pripade luxusnich vocumlanejch bombonu a tech aut bez strech se to pohybuje tak na 10 let)
4) luxury level barbina - extra trida, zaliby sou v Jaguaru E-Type, Bentley Continental GT, RR... A8 je auto do kramu, umi setsakramentsky dobre kourit a s radosti vyluxuje penezenku - ale odvdeci se za to tim, ze ma aspon nejaky slusny vychovani a hodi se do spolecnosti protoze vi jakou vidlickou se co ji
5) "prumerna" zaba - ty je jedno auto, kdyz je, tak je, kdyz neni tak neni
6) alternativni zenucha - holka co ji lakaj veci jako pure offroad, stara sranda popelnice (auto co ma na hrbu 30 let) a podobny ulety mimo hnusnej sedivej konzum

zazil sem vsech 6 kategorii ... nektery primo na sedacce spolujezdce ... nektery coby na "reditelskym" sedadle
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod sioga 15. 11. 2010 01:12

nedavno, jsem u jedne divky ktera ani moc neoplyvala krasou, mela v inzeratu napsano "zn. indexem sobestacnosti je auto"

takze pokud bych teoreticky byl prachaty ale uplne mi stacila felici jednou ci parkrat vyrazit do mesta, tak uz bych byl podle jinych chudak, ale auto za miliony by se mi zdalo opravdu zbytecne, kdyz neziju spolecensky a obzvlast bych nemel potrebu pohybovat ve smetance, jak si o tom sni kazda jak chce byt sperkem sedesatnikovi na takovych akcich. nechapu proc zadna nema zenskou hrdost a museji se takhle pretvarot a ponizovat, ale asi je to podobny jako podrizeny lize zadek svemu nadrizenemu, jen aby udelal karieru. proc jen to lidstvo je takove, respekt tibetskym mnichum, kteri vedi proc to delaji, co delaji.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 15. 11. 2010 07:50

sioga píše:...takze pokud bych teoreticky byl prachaty ale uplne mi stacila felici jednou ci parkrat vyrazit do mesta, tak uz bych byl podle jinych chudak...
... o tom sni kazda jak chce byt sperkem sedesatnikovi na takovych akcich. nechapu proc zadna nema zenskou hrdost a museji se takhle pretvarot a ponizovat,

1. Věř mi, že aotu si koupíš takové, jaké si můžeš dovolit. Když budeš mí 100 tis měsíčně, tak si orezlou felicii prostě nekoupíš. Proč bys to dělal?
2. Každá o tom sní? Žádná nemá hrdost? S kolika holkama jsi se na toto téma bavil? Nebo zase agentura JPP, Novinky.cz a inzeráty puberťaček?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mareq0 15. 11. 2010 20:45

sioga píše:nedavno, jsem u jedne divky ktera ani moc neoplyvala krasou, mela v inzeratu napsano "zn. indexem sobestacnosti je auto"

Vidíš, nechce abys měl barák, prachy atd. - stačí nějaké orezlé auto za pár šupů. Skromná dívčina s úchylkou na automobílek :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 11. 2010 18:39

zrovna vcera sme sedeli s kolegou na obede a shodli jsme se ze kdybych hledal zabu pres net tak bych to podal takhle: "Mlady perspektivni muz hleda divku na obcasne radovanky, vlastnim nekolik automobilu premiove nemecke znacky, vlastni byt a pracuji v dynamicky se rozvijejici nemecke firme"

ve skutecnosti mam dvur plnej polorozpadlejch 25 let starejch popelnic z NSR, byt sice asi jo, ale to je spis kumbal s posteli a dynamicky blabla podnik znamena vlastne jenom to, ze se u nas pravidelne kazdej rok vyhaze tak sto lidi aby se za par tejdnu na to nabrali novy :D ...

ale ted neco ze zivota ... ja mam auto a ta moje ne ... najednou vyrukovala s tim ze jak zacina bejt zima, tak jako ze bych ji mohl jezdit vyzvedavat - zasadni kamen urazu - mne se nechce v zime kdy je minus 10 nastartovat auto, hnat ho 10 kilometru tam a 10 zpatky (to vi kazdej automobilista ze tohle autu fakt moc neprosiva a moje je rv86 a ma na hrbu pres pul mice) ... no a slecna nechce dat ani kacku na udrzbu, ani kacku na benal, proste jenom sednout do vyhratyho auta a frrr domu (to ze to za tech 20 kilaku sezere skoro 4 litry benzinu ji nezajima) takze mame z toho jakousi vztahovou krizi ci co ... sem ji rekl ze bud si koupi sama svoje auto nebo at teda nejezdi :D ... mne je to vicemene sumak .. aspon vic casu na to cumet na filmy, parit hry a kutit si v koutku nejakou tu elektroniku :D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 11. 2010 19:05

2Pix: sobče.. Bych si být Tebou přebrala, co přítelkyně dělá pro Tebe ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 24. 11. 2010 20:56

No svým způsobem by mě to asi taky nebavilo dělat to každej den. Na druhou stranu, jsme to takhle asi půl rok praktikovali. Od doby,co je děvče na mateřské, není důvod ani peníze tolik jezdit.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 11. 2010 21:46

Já oba tábory tak trochu chápu.

Ještě, že nemám auto, nemusím nic řešit :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 24. 11. 2010 23:19

2Pix píšeš, že máš starý vůz a řešíš problém, že se více opotřebovává ... to neřeš ... jak jde o sex, musíš obětovat i auto :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 25. 11. 2010 08:53

MgX: nesouhlasím... pokud by to bylo něco extra, tak bych to neobětoval. Mít třeba GAZ M24, tak s tím prostě jezdit denně nebudu. A není to věci spotřeby.
trent
NightWriter

Předchozí stránkaDalší stránka