Na jaká auta letí holky?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod cumel30 10. 9. 2008 07:00

jezek:blahoželám k šťastnému manželstvu. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2008 07:11

Nějak Ti to nevěřím ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 10. 9. 2008 07:13

Fakt teraz to myslím vážne,ja som ešte nestretol tú pravú,ale ľavých som mal mnoho.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2008 07:18

Tak to se omlouvám :oops:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 10. 9. 2008 07:21

Aj ja sa ospravedlňujem,niekedy sa nechám uniesť a potom neviem potlačiť emócie. ;-]
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomass4 14. 6. 2009 12:06

Ahoj..chci si pořídit Peugeot 308 CC...máte někdo zkušenost? zajímá mě hlavně motorizace a funkčnost střechy. díky moc..
Tomass4
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 14. 6. 2009 12:18

Tomass4 vítám nového (?) uživatele pauza.cz! :-)

Nevím, zda by nebylo vhodnější, tento dotaz položit na druhém diskuzním fóru SuperFóra, které se zabývá automobily atp. ... http://garaz.autorevue.cz
Přihlašovací údaje jsou stejné jako sem - na pauzu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod cumel30 14. 6. 2009 14:55

Tomass4 píše:Ahoj..chci si pořídit Peugeot 308 CC...máte někdo zkušenost? zajímá mě hlavně motorizace a funkčnost střechy. díky moc..

Výborné cars,ale veľa žere,vác jako já. o<:)
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tommy100 18. 6. 2009 13:00

mOus3fr0mh0us3 píše:To si musis za padesat tisic koupit nejakou 10 let starou plecku, premalovat to na syte oranzovo, snizit podvozek, uriznout vyfuk, polepit trapnyma nalepkama a nakonec jeste na zadek pridelat nejakou plastovou parodii na spoiler. Pak uz staci jenom stahnout okynko, pustit do tech "repraku" co byly v zakladu neco na zpusob Karmy nebo O-Zone, dojet do nejakyho vidlakova pred dyzu... Uspech u 16ti letejch vesnickejch dylin zarucen... :D

Na to stačí i moje felicia :-P
"sněhulák" - Fabia Combi Ambiente 1.4TDI/59 Kw (9/2007)
Škoda 100L (5/1970)
VW Caddy 1.6TDi (12/2010)
Tommy100
Čtenář

Odeslat příspěvekod opatt 18. 6. 2009 13:38

Holky leti na sportovni auta nejlepe italske provinence. Protoze chci zustat verny sve zene, jezdim japonskym kombikem :)
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 6. 2009 14:31

Já jsem to vyřešil jinak. Jelikož nemám na drahé sporotvní auta prachy a nechtěl jsem se hedikapovat před holkama, koupil jsem si auto (felicii) až po tom, co jsem našel stálou partnerku.
Partnerka skoro rok poznávala jaká je to otrava se všudě možně pohybovat bez auta a teď je ráda, že máme vůbec felicii. 8-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 6. 2009 18:07

s-tony: :D obdivuju jak si tu felicii za všech okolností vždycky okecáš :D normálky někdy musíme zajít na pivo :mrgreen:
Anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 6. 2009 18:33

:D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 6. 2009 07:28

Zdravím.
Pokud je to holka rozumná, tak oceňuje trochu jiné hodnoty :twisted: (i když v dnešní době přiznávám není auto k zahození, ale zařadila bych ho na jiné místo než na první :D )
Moravanda
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 22. 6. 2009 20:44

Moravanda to byla velmi takticko-diplomatická řeč ;-) :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka