Sex 2x denně..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 10. 2007 13:43

_maty_ píše:normalka ale ne vzdy se zadari... vetsinou 1x denne nebo obden s pauzou... problem je ze se do postele dostavame vetsinou az kolem 11 v noci a to uz ona nema chut... proto vznika obden :-D

btw nedokazu si predstavit (vyjma jahodovych dnu) ze sdilim s partnerkou jednu domactnost a sex provozujeme 1x za tyden... to bych ji musel asi vymenit nebo co... nastesti teda tento problem resit nemusim...


jahodove dny to slysim snad poprvy :lol: ...
nicmene pro me by bylo tezky lehnout si kazdy vecer do postele a usnout aniz bych ho jakkoliv fyzicky kontaktovala...nekdy se premuzu, i kdyz jsem unavena opet pouziju sve oblibene: "je to silnejsi nez ja" :D
ale je pravda, ze kdyz to ma nekdo jednou tydne, tak je to jeho vec, kazdy jsme jiny :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 9. 10. 2007 14:01

double_m: nechces vymenit partnerku? :D moja ma nabeh na nymfomaniacku a ta tvoja by sa zas hodila ku mne :roll:



ale teraz vazne-nevazne...
dohodnite sa... alebo to skus vydrzat este nejaky ten rok/dva a prejde ta to :wink:
ak nie -> najdi si milenku...

chapem vsak tvoju partnerku kedze ja sam uz mam poo 4 rokoch viacmenej plne zuby sexu niekolkokrat denne :?
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 10. 2007 14:14

blino píše:double_m: nechces vymenit partnerku? :D moja ma nabeh na nymfomaniacku a ta tvoja by sa zas hodila ku mne :roll:



ale teraz vazne-nevazne...
dohodnite sa... alebo to skus vydrzat este nejaky ten rok/dva a prejde ta to :wink:
ak nie -> najdi si milenku...


trochu trapna rada ne? s tou milenkou....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 10. 2007 14:57

Matik píše:vrchol mužské sexuality je ve 20 letech, zatímco vrchol ženské sexuality je ve 30 letech (soudě podle produkce testosteronu/estrogenu).g/quote]

jojoo, proto nám už na základce v "sexuální výchově" jedna učitelka říkala že si nemáme brat stejně starou partnerku, bud starší, nebo mladší... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 9. 10. 2007 15:23

nej bude najit si nejakou zachovalou maminu kolem tricitky... samoze ze o nicem nevis :D
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 10. 2007 15:28

MarkFX: tak to zalezi, i takova dvacetileta holka nemusi mit rada sex jako 40 leta a to je to same u chlapu...s tim vrcholem sexuality je to podle me spis individualni...to je to same jako kdyz ukazuji prumerny plat v CR...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 10. 2007 16:05

však právě.. ta učitelka nám řikala že chlap sice může furt (ale nejvýkonější je od těch 20 do 30, možná 40) a žena před 20, pak nějaká přestávka a zas ju to chytá po 30 když chlap trochu přestává...

no nějak tak prostě :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 9. 10. 2007 17:46

Ale možná učinná.. ;)

Najít se fajnou maminu je určitě dobrej nápad, ale jestli by mě nějaká chtěla.. ;)))

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
double_m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 10. 2007 18:49

Noovo píše:
_maty_ píše:normalka ale ne vzdy se zadari... vetsinou 1x denne nebo obden s pauzou... problem je ze se do postele dostavame vetsinou az kolem 11 v noci a to uz ona nema chut... proto vznika obden :-D

btw nedokazu si predstavit (vyjma jahodovych dnu) ze sdilim s partnerkou jednu domactnost a sex provozujeme 1x za tyden... to bych ji musel asi vymenit nebo co... nastesti teda tento problem resit nemusim...


jahodove dny to slysim snad poprvy :lol: ...
nicmene pro me by bylo tezky lehnout si kazdy vecer do postele a usnout aniz bych ho jakkoliv fyzicky kontaktovala...nekdy se premuzu, i kdyz jsem unavena opet pouziju sve oblibene: "je to silnejsi nez ja" :D
ale je pravda, ze kdyz to ma nekdo jednou tydne, tak je to jeho vec, kazdy jsme jiny :)


no to je idelani zena toto pro me :) ja taky vzdycky si rikam ze no dnes sme rano nesexovali ale uz je dost pozde a ani na to nemam chut ale jak si vedle sebe lehnem do postele tak jak kdyby me pokropili zivou vodou, ja muzu rict ze muzu fakt asi furt i kdyz nechci, u moji je to tak ze kdyz se ji fakt nechce tak proste nechce a konec... otazkou je kdy se tato situace vymeni a pak to bude jen ze me se nechce ale ji jo a sem zvedav ci budu furt moct jako ted :)

btw kdyz uz sme u toho sexu, jednou sem byl tak unaveny ze jsem usnul a najednou jsem se nejak zacal budit a co nevidim... nevim jak to tak nejak nezakerne napsat ale proste partnerka me uspokojovala pusou pritom ja sem spal tak napul, nevim zda ste meli takovy stav ze napul spite ale napul nespite :) no bylo to zajimavy, kazdopadne sem se pak nejak probral upln ea dokoncili sme to ale sex ve stavu bdelosti jsem zazil jen jednou :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod madeleine 9. 10. 2007 20:27

tak ja tridsat este nemam, ale nechcem si predstavit ako budem besniet potom... :mrgreen:

podla mna trochu moc hadzete vsetkych do jedneho vreca... ;-) Dajte tomu trochu individuality a najdite s partnerom rozumny sposob, ako byt obaja spokojni... a pokial je sex 2x denne dolezitejsi ako spokojnost partnerky, je rozhodne lepsie ju vymenit... lebo potom uz clovek nie je vo vztahu pre partnera, ale pre sex.. :eh
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gsudanec 9. 10. 2007 20:55

z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze priatelka sa da k castejsiemu sexu "vychovat", a to nie v zlom. Mal som pred radovo dvoma rokmi priatelku, vtedy este pannu, a velmi sa k tomu nemala ani potom.. ale s cistym svedomim mozem povedat, ze ked sme sa rozchadzali, brala uz 2* denne, aj viac, za nieco uplne normalne. Musis si ju proste namotivovat, trosku rozhyckat :)
alebo najst naozaj nymfomanku, ale to ti poviem, s tymi je to tazke..
nesnezi..
Combattre a armes courtoises
gsudanec
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 9. 10. 2007 20:59

2x denně by to aji někdy šlo. Většinou se ktomu dostane až pozdě večer a pak vytuhnem jak prkna :-P
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 10. 10. 2007 07:26

_maty_: heh, tak to ja se jednou vzbudila ve tri rano a nejak se mi jakoze zachtelo :oops: ...no a byl to asi ten samy postup jaky popisujes...akundrat, ze ja ho normalne vzbudila, ale ne nejak brutalne lomcovanim se slovy vstavej, proste jemne no a pak to bylo :oops: po ranu eeeeeem....to je taky dobry
:twisted:
ale podle me tohle vydrzi lidem par let (pokud spolu ziji)...po deseti letech ta spontanost urcite vyprchava, i kdyz je to asi pripad od pripadu...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 10. 10. 2007 07:56

Jako já jsem nenapsal, že někoho k něčemu nutím.. :) Jenom trochu dorážim....... :))))))
K tomu vychování: zkoušim to už docela dlouho .. a furt. nic.. ;)))
double_m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matik 10. 10. 2007 07:56

Tak abych tu reagoval na několik příspěvků:
Sexuální potřeby jsou individuální člověk od člověka (vy smyslu frekvence kopulace u různých lidí), nicméně nejsilnější jsou skutečně kolem 20 u mužů a 30 u žen (bráno u jednoho člověka během jeho života). Já to můžu pozorovat na sobě a celkem to sedí. Ve svých 22 jsem měl 29-ti letou maminu s šestiletým děckem. Sex s nymfomankou perfektní, akorát mi přišlo, že s tou maminou nemůžu dělat nic jiného, než jenom souložit. A to člověka po nějaké době omrzí. Té zkušenosti nelituji, ale vztah z toho prostě nevznikl. Abych se vrátil k názvu threadu. Sex (přesněji soulož) dvakrát denně bych zvládl tak po dobu řekněme dvou týdnů, ale nevynucoval bych si to.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků