Sex 2x denně..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 25. 2. 2008 11:24

Inspiro: jsi jen podrážděn jednou nepříjemnou zkušeností, tak nemusíš odsuzovat všechny ;) souhlasím s Michalem P, sice nemám dost zkušeností, ale vím, že můžu svému přítelovi věřit a já nemám choutky zkusit sex s někým jiným.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 25. 2. 2008 18:08

Inspiro: kazdy jsme jiny a nevidim duvod proc nebyt se svym partnerem cely zivot...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodymko 29. 2. 2008 12:04

double_m vsadím sa, že luskneš prstom a už ti stojí a už by si ho rád do niečoho strčil. Ale u žien to tak nefunguje, treba ju do toho správneho stavu dostať. Vieš dostať sa do stavu "chtíča" chce aj niečo preto urobiť. Ty keď si v ňom stále neznamená, že aj druhý musia byť. Ak sa ti podarí partnerku po tejto stránke uspokojiť tak možeš šukať aj 5x denne..
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noclaf 29. 2. 2008 14:36

kodymko - zajimavy, ze argumentace "u nas chlapu to ale takhle nefunguje" v jinych pripadech neni brana za bernou minci. Obvykle slysime odpoved "Ale ja to chi/potrebuju/... Tak se snaz". Ne doslova, ale v prenesenym vyznamu...
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 2. 2008 15:14

no ja včera se slečnou 2x za odpoledne, a nejlepší to bylo večer, sme přišli z hospody a mě pár pivek pomůže k výdrži (ale nesmí byt moc, pak je to opačný efekt), začali sme se koukat na film, ale cely sme ho promilovali. Nechápal sem že se podruhé vubec dostavila erekce a tak rychle, ale skončili sme akurát se závěrem filmu..

Sama slečna mi pak celá zpocená udýchaně řekla že pro dnešek už stačíííí !!! :D To bylo 100x lepší než pochvala 8)

Dneska zatim 2x ale večer daleko a domů jedu až zítra odpoledne, není nad krásně strávený víkend :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod kodymko 29. 2. 2008 16:34

Noclaf
ad 1 kde som vo svojom príspevku napísal: "u nas u chlapu to ale takhle nefunguje"? Písal som, že ženu sú neni luskom prsta vzrušené (nevravím, že vždy a u každej)
ad 2 každý ma iný "chtíč" niekto chce viac, niketo menej, niekomu stačí málo k vzrušeniu, niekomu treba viac..
kodymko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noclaf 29. 2. 2008 17:46

To prvni si nenapsal, ja akorat stejny argument "chce aj niečo preto urobiť" otocil do opacne situace. Nepopiram ze nekdo min a nekdo vic - nic takovyho jsem nenapsal!
Jenze napriklad nekdo chce chodit do obchodu vic a nekdo min, nekdo chce jezdit na lyze vic a nekdo min - a taky se musi v tom paru dohodnout - co by na to rikaly zensky, kdyby pokazdy kdyz by chtely vyrazit do kseftu, musely byt na chlapa x hodin sladke, aby mel vubec chut. ;)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodymko 1. 3. 2008 10:30

už len toľko poviem..moja skúsenosť je tá, že rovný rovného si nájde, čiže si rozumejú po každéj stránke. Ved to človek cíti na začiatku či to pôjde alebo nie..a to nielen moja skúsenosť, ale aj známich. tí napr spolu nechcú spať pred svadbou a to sú spolu už nejaký ten piatok.
tým argumentujem to, že niekdo rád lyže,iný to,iný tamto..to už na začiatkku by mal človek cítiť, či su budeme rozumieť po všetkých stránkach..
kodymko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 7. 4. 2008 21:29

ja mam tedkonc uz ctvrtej den bozskej klid ... huraaaa :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 4. 2008 22:08

kodymko: jj pro nekoho sex znamena moc, pro nekoho vubec nic... pro nekoho by znamenal ale neni s kym :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2008 22:14

ty už nemáš tu krasavicu jak soutěžila o miss pauzy?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 4. 2008 22:19

jj mam stale spolu... :-)

to co sem psal bylo spis doplneni, urcite bych si na par pripadu vzpomnel co patri do treti skupiny... a to nemyslim jen na foru ale i mezi kamarady..
Anonymni

Odeslat příspěvekod le_fox 7. 4. 2008 22:21

já teda jak kdy :pozor2 někdy 5x, někdy vůbec :-D
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 4. 2008 22:24

le_fox: ale je tam psano s partnerkou a ne rukou... :hm :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod le_fox 7. 4. 2008 22:31

debile :mrgreen:
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí

Předchozí stránkaDalší stránka