Sex 2x denně..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 2. 2008 03:48

buhehehehehe :)))) .... buheh :) .... buhehehehehehe :)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 2. 2008 09:24

2Pixe ta jeho nymfomanka už asi zničila úplně. :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod spike18 10. 2. 2008 10:07

Nebo ji zkus ukazat tohle, treba to zabere http://www.magazin.cz/laska-a-sex/1003- ... te-pralesy :D

_maty_ píše:normalka ale ne vzdy se zadari... vetsinou 1x denne nebo obden s pauzou... problem je ze se do postele dostavame vetsinou az kolem 11 v noci a to uz ona nema chut... proto vznika obden :-D

btw nedokazu si predstavit (vyjma jahodovych dnu) ze sdilim s partnerkou jednu domactnost a sex provozujeme 1x za tyden... to bych ji musel asi vymenit nebo co... nastesti teda tento problem resit nemusim...


No nam ani nevadi ty jahodove dny :D

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mh 10. 2. 2008 13:22

s nadsázkou by to šlo podat jako toto z lamer.cz:

<Martas> Cauko tak uz se tesim az si vecer zaradime
<Lusia> Klido si nech prejit chut dnes nic nebude
<Martas> Tak jinak. Kdybys mnela mrte ale mrte rada operu, a ja bych ti rek ze na ni stebou nepudu, co bys udelala?
<Lusia> No co sla bych s nekym jinym
<Martas> dobra rada.
-!- Martas has quit
mh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 2. 2008 15:30

A co na to Lusia? Už jí to došlo?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 2. 2008 20:37

:-D rofl :-D
anonymni

Odeslat příspěvekod branda 10. 2. 2008 21:20

double_m píše:Myslíte, že jsem hroznej když jsem doma s přítelkyní celý den doma abych po ní chtěl 2x sex denně.. ? Furt se mi vymlouvá, že její kamarádky to maj 3x týdně a jejich starý jsou spokojený... já teda ne.. nechci žádnou nymfu, ale víte co.. mám to prostě rád.. ;) :)l/quote]

Je to celkem v pořáku, až budete celý den v práci, tak tvé příznaky vymizí :lol:
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod inspiro 23. 2. 2008 20:38

Taky jsem zacinal, a sex 2x denne byl mozny tak po dobu 6 mesicu. Po 5ti letech se ji moc nechtelo, nez jsme se vzali, tak me lakala sexem, pak zase nuda a pak zase z nepochopitelneho duvodu zase sexovala o sto sest. Mela pomer s vedoucim z prace. Takze rozvod 1 a pul roku od svadby. Devka to byla. Vsechny jsou stejny, vsechny jsou sestry, takze neverte a radeji se pripravte na nejhorsi.. ja nebyl a vyvadel jsem jak pominutej. Celkem jsem zahodil 7 let zivota pro devku co si hrala na andilka. Ted je novej vztah, sex 2x denne je mozny, jsme spolu 6 mesicu, takze cekam kdy to skonci.... no a zbytek uz znate ;)
inspiro
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 2. 2008 10:18

inspiro: všechny nejsou stejný ;) už se o tom znova nebudu rozepisovat :D
jinak dobrý je i sex 2x za noc a každý z nich trvá skoro 2 hodiny :)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 2. 2008 10:35

to mi povídej... Tedka s přítelkyní několikrát za den a určitě by bylo i 2x za noc, kdybysme bydleli ve svojem nebo byli sami, protože ona je u toho hrozně hlasitá, vášnivá... :o

Normálně je to pravěže parádní, ale když třeba vedle v pokoju spí spolubydlcící nebo doma rodiče tak je to nepříjemný.. No částečně to vyřešila že se do mě zakousne.. :o :D Ramena a klíční kosti mám samé modřiny :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 2. 2008 10:45

MarkFX: no kdybychom taky bydleli sami, tak by to bylo i víc krát za den, ale jelikož bydlíme u jeho rodičů, tak to není možné :(
no já vždy zatínám ruce do polštáře a koušu do ramen :D ale vášnivá při tom jsem decentně, takže netuším, co si myslí rodiče :)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 24. 2. 2008 10:56

Dvakrat za noc je i podle mě ideal, jenom mě štve že ted nemam skym :( . Jinak marku ja bych možna misto ramene skusil polštař obětovat :) a s hledámím místa mam taky skušenosti :)
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inspiro 24. 2. 2008 11:22

Kirkwood píše:inspiro: všechny nejsou stejný ;) už se o tom znova nebudu rozepisovat :D
jinak dobrý je i sex 2x za noc a každý z nich trvá skoro 2 hodiny :)s/quote]

Vsak se pak ozvi a povime si ;)
inspiro
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 2. 2008 11:24

inspiro: kdy pak? jako myslíš, až se rozejdu se svým přítelem? to bych pak měla kecy na vás chlapy ;)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inspiro 24. 2. 2008 11:54

Bohuzel jsem si myslel dle obliceje ve Tvem avataru, ze jsi kluk.

Vlastne tim lepe, ze jsi holka. Sama uvidis, ted si myslis, ze to ho sveho milujes nechces nikoho jineho, ale sama procitnes jednou a zacne te svrbet po nekom jinem. Zacnes se ptat sama sebe, jakej je asi tamhle ten a tady ten a pak uz staci mit nebo vyhledat prilezitost. Vez, ze kazdy je jednou neverny a ani Tobe se to nevyhne.
inspiro
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků