Sex 2x denně..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 10. 2007 09:04

Matik, kolik ti je? Ptám se jen pro srovnání.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 10. 10. 2007 09:34

Aquarkko: Poslal jsem ti soukromou zprávu. Tam se dozvíš odpověď.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 11. 10. 2007 16:37

Jako intenzita sexu už mě i časem přestala až tak vadit, ale spíš bych rád viděl v přítelkyni nějakou vášeň. Myslím to, tak aby po mě skočila ona nebo začala ona... Už jsme spolu o tom mluvili hodně krát, a vždycky řekla že se bude snažit, ale řekněmě rok bez odezvy... :(
double_m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 12. 10. 2007 07:16

double_m: milujes a zboznujes ji? jestli jo, tak tohle vubec neres :wink: ...nikdy pro sebe nebudes mit idealni protejsek, vzdycky se tam neco najde co ti postupem casu, kdy tva zamilovanost opadne bude vadit cim dal tim vic....mej ji rad takovou jaka je, i pro ni je to treba tezky prekonat :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 10. 2007 08:32

2double_m:Tak zkus překvapit Ty,uvidíš,co se pak stane.

OT:double m znamená Mansona? :arrow: plusové bodíky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 13. 10. 2007 14:11

Dvakrát denně? Po dvou letech? S tou samou? To snad ani nejde, ne?
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 13. 10. 2007 21:45

jde, zkus trochu BDSM a zapojit fantazii a klidne to pujde i 3x denne po 2 letech.:wink:

Jinak ted mam podobnej problem, snazim se vychovavat, ale stejne mi obcas nezbyde nez vyjit si nekam s Ancou Dlanovkou. :lol:
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 14. 10. 2007 17:40

kodl píše:Dvakrát denně? Po dvou letech? S tou samou? To snad ani nejde, ne?e/quote]


chudinko lituju te, pokud mas takove smysleni....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 14. 10. 2007 17:55

proc chudinko? ved predsa je to fajn, ze mame kazdy iny pohlad na vec... mne je v podstate jedno, kolko krat denne ci tyzdenne ma kto sex.. hlavne ze je v pohode, ze ma fajn vztah a s partnerkou si rozumie nie? 8)

neviem si predstavit, keby ma moj partner nutil do niecoho, co naozaj nechcem... ked proste na sex nemam naladu, tak sa moze rozkrajat... a naopak, ak ja mam a on nie, tak sa predsa priposobim... :wink:

a rovnako aj ohladom BDSM, nemusi to obom vyhovovat a mozes tak akurat dosiahnut, ze sa na teba partnerka uz ani nepozrie, ak to nie je zrovna to, co od teba caka... ;) tak opatrne, kazdy sme nejakiy.. u nas uz len to, ze mam znamych tohto typu bolo bola poriadne horuco... ale nemalo to so sexom nic spolocneho... :oops:
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 15. 10. 2007 10:53

Revan: Tak to fakt ne. Když budu chtít do držky, zajdu do hospody :-D

Noovo: je vidět, že mě moc neznáš. Samozřejmě jsem to nemyslel moc vážně. Ta moje to naštěstí pochopila ;-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 10. 2007 12:18

madeleine píše:proc chudinko? ved predsa je to fajn, ze mame kazdy iny pohlad na vec... mne je v podstate jedno, kolko krat denne ci tyzdenne ma kto sex.. hlavne ze je v pohode, ze ma fajn vztah a s partnerkou si rozumie nie? 8)

neviem si predstavit, keby ma moj partner nutil do niecoho, co naozaj nechcem... ked proste na sex nemam naladu, tak sa moze rozkrajat... a naopak, ak ja mam a on nie, tak sa predsa priposobim... :wink:

a rovnako aj ohladom BDSM, nemusi to obom vyhovovat a mozes tak akurat dosiahnut, ze sa na teba partnerka uz ani nepozrie, ak to nie je zrovna to, co od teba caka... ;) tak opatrne, kazdy sme nejakiy.. u nas uz len to, ze mam znamych tohto typu bolo bola poriadne horuco... ale nemalo to so sexom nic spolocneho... :oops:


reagovala jsem na prispevek od kodla tak jak jsem reagovala, protoze mi prislo, ze se tomu nejake divi, ze to bere tak, jakoby po dvou letech souziti dvou lidi to bylo neco nenormalniho, neco jako:"faaaakt jooo a to jdeee"...takhle jsem to pochopila, ale jak pise kodl viz. nize myslel to ze srandy coz mi uniklo...

samozrejme, ze kazdy jsme jiny, nikdo by nemel do niceho nutit to beru, taky se nenechavam do veci, ktery nechci nutit
:wink:
je kazdyho vec jak casto spolu spi, hlavne, ze jim to v zivote klape a maji se radi... :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luco666 7. 2. 2008 22:12

mozes sa tesit ze mas taku babu doma:) dalej to je uz len na tebe kolko zvladas...
luco666
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 7. 2. 2008 22:20

nevim jak u Tebe double_m vypada sex, ale pokud je to porad to same, tak ji to mozna nebavi... zkus neco noveho.... treba ji to zacne brat vic, kdyz zjisti, ze pokazde ma prichystane jine prekvapeni a pak treba zacne ona sama neco vymyslet...
kazdopadne Vam drzim palce, at Vam to klape...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rostas08 9. 2. 2008 19:43

no já měl sex asi cca 4x za týden (10 let) .......... a stejně se rozvádím tagže není tahle diskuze o ničem???
Rostas08
Čtenář

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 2. 2008 20:06

Rostas08: a to je podle tebe hodně nebo málo při tak dlouhém vztahu?
A ta četnost sexu s tím rozvodem nějak souvisela?
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků