Sex 2x denně..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod double_m 9. 10. 2007 10:06

Myslíte, že jsem hroznej když jsem doma s přítelkyní celý den doma abych po ní chtěl 2x sex denně.. ? Furt se mi vymlouvá, že její kamarádky to maj 3x týdně a jejich starý jsou spokojený... já teda ne.. nechci žádnou nymfu, ale víte co.. mám to prostě rád.. ;) :)
double_m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 9. 10. 2007 10:24

to by mě přestalo bavit po týdnu..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 9. 10. 2007 10:28

Za 7 dní máme výročí dva roky.. a teď nevim jestli se tomu smát nebo brečet...
double_m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 9. 10. 2007 10:42

No nutit ju do nicoho nemozes. :pozor2

btw: Hrozny nie si, si chlap :mrgreen: :lol:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 9. 10. 2007 10:47

tak to my jsme schopny s pritelem taky, ale je to jen o vikendu....je fakt, ze mit to kazdy den 2x, tak to cloveka pak znudi...mne to staci jednou za vsedni den a jsem spokojena :D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod double_m 9. 10. 2007 10:49

No ano běžný den jednou a víkend 2x... to mi připadá jako "ideální"... ale bohužel mé družce ne...
double_m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 9. 10. 2007 11:07

no je to o dohodě... pokud si to budeš vynucovat, tak ji akorát otrávíš..
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 10. 2007 11:15

hlavně nejspolehlivější zabiják jakýhokoliv milostnýho života je sex plánovat!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 10. 2007 11:25

Sex 2x denně ? No vzpomínám že kdysi jsme to i měli. To už je ale dávno. :mrgreen:
Po dvou letech známosti se nedivím že už jí to stačí jen jednou denně nebo třeba i míň. Znám páry co mají sex tak 2x měsíčně a vyhovuje jim to. Každý hold má potřebu sexu jinou, a ustoupit by měl ten kdo chce víc. Pokud bys jí do sexu nějak nutil a přemlouval a přemluvil jí i když by ona nechtěla, tak by ten sex nestál za nic a ještě by si k tomu mohla vytvořit odpor.
Ona se ta potřeba sexu různě v čase mění, bylo období kdy jsem chtěl víc já, bylo období kdy chtěla víc ona a i období relativní shody.
Naposledy upravil Michal P dne 9. 10. 2007 14:00, celkově upraveno 1
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 10. 2007 11:30

heh, dvakrát měsíčně? to by mi nezbylo než najít si milence :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 9. 10. 2007 11:36

Kazdemu vyhovuje nieco ine... najdite si zlatu cestu, ktora vam bude vyhovovat obom.. poznam zeny, ktore by ti velmi vyhovovali a ich partneri su zase nastaveni na raz tyzdenne...

Zavisi to od veku, dlzky vztahu, pristupu k sexu a podobne...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 9. 10. 2007 12:01

Michalův názor bych tu prezentoval i jako svůj vlastní. Jde o to, že vrchol mužské sexuality je ve 20 letech, zatímco vrchol ženské sexuality je ve 30 letech (soudě podle produkce testosteronu/estrogenu).
double_m: Zbývá ti buď neškodná onanie nebo riziková nevěra.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 10. 2007 12:20

normalka ale ne vzdy se zadari... vetsinou 1x denne nebo obden s pauzou... problem je ze se do postele dostavame vetsinou az kolem 11 v noci a to uz ona nema chut... proto vznika obden :-D

btw nedokazu si predstavit (vyjma jahodovych dnu) ze sdilim s partnerkou jednu domactnost a sex provozujeme 1x za tyden... to bych ji musel asi vymenit nebo co... nastesti teda tento problem resit nemusim...
Anonymni

Odeslat příspěvekod marz 9. 10. 2007 12:43

No já s partnerkou jednu domácnost nesdílím - manželství je ještě hodně daleko :nenapadne A jezdím do školy - na dva týdny na kolej, a když vždy přijedu, tak to taky není nutností, prostě jak na to má kdo chuť a nemyslím si, že bych zrovna potřeboval milenku, nebo ona někoho jiného měla. Je to o dohodě a o vztahu a prioritách.....
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 9. 10. 2007 13:11

2double_m - někde si tu psal věk, takže tuším, že vám teď je kolem 19. Kluci v tomto věku mívají většinou větší potřebu sexu než holky. Za deset let to bude obráceně. Nejlépe bude, když jeden trochu ubere a druhý přidá.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků