stydlivost - jak na ni?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 7. 10. 2007 18:53

Co se dá dělat, když jsou oba v páru hrozně stydliví? Oba se stydí, bojí se něco udělat a nakonec třeba jen sedí, koukají na sebe a hrozně by přitom chtěli toho druhého políbit/vzít za ruku atd.
Našly by se konstruktivní rady ?
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 7. 10. 2007 18:55

Môže zabrať hlbkovy rozbor možných následkov pozitívnych, negatívnych, a ich dopade na buducnost, napriklad: čo sa stane ked to urobim, čoho sa vlastne bojím, čo urobim ked to nezaberie a urazi sa, porozmyšlať o čo pridem ak to neurobim, a podobne
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod -pb- 7. 10. 2007 18:59

kupte si flašku a vožerte se :mrgreen:
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 10. 2007 19:00

Pade: jen taková otázka: ty už jsi s někým chodil? A pokud ano: taky jsi každou činnost hloubkově analyzoval?
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 7. 10. 2007 19:04

nechodil
a keby som mal takyto problem, a chcel to riesit, asi by som to urobil, tu analyzu...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 10. 2007 19:08

jeden musí čapnout iniciativu a opatrně, nenápadně se ptát, případně dělat.
Vyzkoušeno :wink:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2007 19:10

Jak píše imho hobbit :-) prostě se přemoct hodit všechno na jednu kartu a vzít borce za ruku:-) Pak by se borec mohl trochu osmělit a při odchodu dát pusinku na čumáček :-))))))))))))

Jinak moje rady berte z rezervou :-D Jedna borka se mnou tedka chtěla chodit a bylo to skoro 100% a já to podělal :mrgreen: Viz. nepovedené rande :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod Mawe47 7. 10. 2007 19:14

a pak to dopada tak, ze sbiram tri vlakovy zastavky odvahu prisednout si k nemu:) Ale jako casem ji seberu, ale proste ne hned:(
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 7. 10. 2007 19:16

-pb- píše:kupte si flašku a vožerte se :mrgreen:-/quote]
Toto může napsat buď pubertální pitomec nebo se jedná o ubohý a nepovedený vtip.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2007 19:17

Tak já bych skusil sebrat odvahu a během cesty vlakem co budeš sedět u něho, a vzal bych ho za packu :-) Nebo prostě položit mu packu na stehno :-))
anonymni

Odeslat příspěvekod krtenek 7. 10. 2007 19:18

Mawe47 píše:Oba se stydí, bojí se něco udělat a nakonec třeba jen sedí, koukají na sebe a hrozně by přitom chtěli toho druhého políbit/vzít za ruku atd. /quote]
Eh, tohle mi připomíná sama sebe před x lety. Rada? Prostě v okamžiku (na okamžik) se přestat stydět a udělat to. V nejhorším si ten druhý odsedne, případně ti udělí pár pohlavků.

Ale jedoucí vlak mi na toto připadá jako velice nevhodné prostředí.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2007 19:20

Héééj mám to :-) Bežte do kavárny a sedtě naproti a jak bude mít položený packy na stole, tak prostě ty natáhneš packy a jemně se ho dotkneš a usměješ se :-)) Myslím, že by to mohlo zabrat :-P
anonymni

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 10. 2007 19:27

jo, na Koudakově teorii něco bude :wink:. Hlavně se nebojte, když budete šikovní, bude vám s váma hezky. Základ je: vzájemná komunikace. I když to nemusí vypadat, že byste se k sobě hodili, nakonec to může dopadnout skvěle! (vlastní zkušenost)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 7. 10. 2007 19:29

uz nepouzivejte vyrazy typu packy a cumacek, predstvajuju ze mluvite o psech.
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 10. 2007 19:33

Zhluboka se nadechnout a proste to zkusit, kdyz jeden sebere tu odvahu, tak ten druhy se uz chytne :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků