Může fungovat přátelství mezi mužem a ženou?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 9. 2010 07:57

o bodání
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 9. 2010 08:43

Dle hobbita nejde jen o bodani ale i o bodani! A myslim si, ze dulezity je i bodani a taktez bodani nelze zanedbat. A kdyz sme tak u toho bodani tam patri taky...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 9. 2010 11:20

Ještě jsi vynechal šťouchání.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 9. 2010 15:52

suk: :tleskani :D

Hobitt zřejmě zažívá při vzpomínce na kamarádku úbytek krve v mozku. :hm
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 9. 2010 17:06

Myslím, že přátelství mezi mužem a ženou existovat může. Sice se jedná o přísně specifický pár, ale ano. Prostě vznik výše uvedeného stavu nelze jednoznačně a definitivně zavrhnout.

Rád bych upozornil, že i v přátelském vztahu může existovat sex. On nemá nikoho, ona také ne. Sex k životu patří a tak, protože si rozumí, doplní společně trávené chvíle sexem. Následně, jak je zde naznačováno, půjde o stav, kdy jeden z přátelského páru bude chtít jít dál - nebude chtít zůstat u přátelství. Ano, jestliže k situaci dojde, popře onen pár, výše uvedené.

Přesto si myslím, že existují dva jedinci, kteří vědí, že spolu prostě - z určitých důvodů - být nemohou. Být jako partneři. Avšak jsou schopni spolu fungovat, jakožto přátelé.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 9. 2010 18:30

MgX píše:Myslím, že přátelství mezi mužem a ženou existovat může.
Samozrejme, operovat se da dneska skoro vsevhno :D
On nemá nikoho, ona také ne.
Toto neni nutna podminka. A nevim, jestli sem hodit smajlik, nebo ne....
existují dva jedinci
SUK + Kdokoliv jinej :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES02 8. 9. 2010 17:23

kdyz neni muj typ, tak jo :)

ale to tvrdim jen tak ze srandy, ve skutecnosti si myslim, ze toto je hooodne zajimave tema, i ten sex bych do tohoto vztahu klidne zanesl
ES02
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 9. 2010 18:14

A tož což o to, i v sexu je možná kamarádská výpomoc, ne že ne...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 9. 2010 18:44

hobitt o tom ví své ;-) :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES02 8. 9. 2010 19:00

myslim, ze kolikrat to je i lepsi, clovek nemusi resit nejaky slozitosti ohledne vztahu :)
ES02
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 9. 2010 19:29

trent píše:hobitt o tom ví své ;-) :-D

:shock:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod De.Be. 10. 9. 2010 09:38

Diskuse na tohle téma mě zaujala, tak tedy něčím přispěju...
Podle mě to úplně bez nějakého, i když třeba neuvědomělého, sexuálního podtextu možné není...
Od přírody prostě nejsme "naprogramováni", abychom s opačným pohlavím vedli hluboká kamarádství čistá jak křišťálová studánka...
Pokud to uvedu na příkladu mé asi nejlepší kamarádky.. Navštěvujem se docela často, svěřujem se se vším, jeden bysme pro druhého udělali cokoli..
Poznali jsme se nějak krkolomně skrz kamarádovu kamarádku a už po krátké době jsme spolu vedli sáhodlouhé rozhovory na všechny možné témata... Prostě fajn holčina, nicméně typ, po které letí 9 z 10 chlapů a která má na facebooku 600 přátel... od takových dávám instinktivně ruce pryč, navíc jsme v té době oba mysleli na jiné, takže jsme si akorát postěžovali a stali se kamarády... nějak jsme se následně neřešili, občas si prohodili pár zdvořilostních frází a to bylo vše.. pak řádově po několika měsících od seznámení jsme se začli víc potkávat na nějakých akcích, víc se bavit a během krátké doby se z nás stali přátelé..
Seznámil jsem jí s mými kamarády a víceméně se rychle začlenila do našeho kolektivu a v podstatě na žádné akci od té doby nechyběla...
A teď k tomu podstatnému... jelikož to má domů z města daleko a já bydlím podstatně blíž, párkrát už se stalo, že u mě přespala... když jsme z akcí odcházeli domů, oba navíc značně popití, kamarádi samozřejmě předhazovali a rýpali... nicméně... za celou dobu, a to musím říct, že je to holka opravdu krásná a sama se několika přátelům svěřila, že se jí opravdu líbím, jsme spolu neměli absolutně nic... bez nějakých ostychů jsme před sebou chodili ve spodním prádle, spadli vedle sebe na jedné posteli, občas v takové poloze, že by to asi někteří lidi nevydrželi a na místě si to rozdali, ale prostě máme svoje kamarádství natolik rádi, že bysme nikdy nedopustili něco víc... Takže za sebe můžu říct, ano, přátelství být určitě může, nicméně člověk to nesmí popustit za určitou hranici...
De.Be.
Čtenář

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 9. 2010 10:46

Otázka času. 8-)

Jinak je zajímavé, že třeba homosexuálové mohou mít kamarády téhož pohlaví a vůbec to problém není. Čím to? :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod suk 13. 9. 2010 11:43

Pravdepodobne proto, ze vetsina je heterosexualnich a casem se dostane do podvedomi, ze holky -> pichat, kluci -> kamosi....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarasX55 18. 9. 2010 14:08

Podle mě přátelství mezi mužem a ženou nemůže fungovat, pokud se alespoň trochu navzájem přitahují.
MarasX55
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků