oralni sex i "bez hygieny?"

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zoban 20. 5. 2007 10:37

Ahojte,
tak by me zajimalo, jestli provozujete oralni sex i bez toho, aniz by se vase partnerka(nebo partner) umyla na intimnich mistech... Treba ze prijdete domu z vecirku a vlitnete na to hned :D Ja osobne jsem to jeste nezkousel, ale chystam se, a tak nevim, na co se pripravit:-))
zoban
Čtenář

Odeslat příspěvekod chemistry 20. 5. 2007 11:56

akože takéto nálety sú len vo filmoch. hygiena musí bejt. takže na co se pripravit ? napr. na spoločnú sprchu :wink: :potichu
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 20. 5. 2007 12:05

jj spolocna sprcha prospeje :)

taka mala predohra pred vacsou predohrou ...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zoban 20. 5. 2007 12:07

no jo... jenze nekdy ta sprcha proste neni mozna(moznosti studenta jsou omezene:-)))... tak co potom?;) co treba, kdyz vas to chytne v lese?:-) (nepocitam umyvani se v potoku...:-)) zkouseli jste to bez hygieny?
zoban
Čtenář

Odeslat příspěvekod chemistry 20. 5. 2007 12:10

zoban píše:no jo... jenze nekdy ta sprcha proste neni mozna(moznosti studenta jsou omezene:-)))... tak co potom?;) co treba, kdyz vas to chytne v lese?:-) (nepocitam umyvani se v potoku...:-)) zkouseli jste to bez hygieny?



v lese mám iné chútky než na orál :potichu :-P

btw: a názor tvojej kočky? ha? :-P
Naposledy upravil chemistry dne 20. 5. 2007 12:17, celkově upraveno 1
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 20. 5. 2007 12:14

Orál v lese? jehličí a mravenci v zadku musej bejt teda vzrůšo...
Pokud se nemáte možnost umýt, tak si to nechte na jindy.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zoban 20. 5. 2007 12:50

chemistry: moc jsme se o tom jeste nebavili, ale proti oralu urcite neni... jen me to zajimalo s tou hygienou:-)

iwigirl: tak pokud mas treba deku, nebo lezis v trave, tak jehlici moc nehrozi:-P
zoban
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 20. 5. 2007 12:55

No já nevím. My to tedy bez předchozího omytí také neděláme.
Když říkáš, že jste se o tom moc nebavili, takže jste se nebavili vůbec. Nemusí být proti, jen ti to prostě neudělá, dokud se neumyješ...a já bych se nedivil.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 20. 5. 2007 12:58

Já bych se taky nedivila... Obrázek
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 20. 5. 2007 13:01

zoban

myslím si že vyvoňaný budeš mať u kočky omoc lepší úspech. a nemusíš sa o tom ani s ňou baviť :wink:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zoban 20. 5. 2007 13:11

to je asi nezvratny fakt, ze po koupeli to bude prijemnejsi mno:) i kdyz jste me pochopili opacne, pac ja jsem mluvil spise o uspokojovani zenske strany... ale to je asi skoro to same...
a co sex bez hygieny? :hm
zoban
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 20. 5. 2007 13:21

o uspokojování ženské strany je to přeci jen na tobě...samozřejmě...může se vzpírat, ale hlavně je to na tobě, jestli jsi ochotný...na to se nás nemusíš ptát.
Sex bez hygieny...ano(pokud ses neválel v bahně a potom v peří), ale spíš po hygieně. Pokud mluíš o náhodných záchvatech vášně...než by ses umyl, tak by asi vášeň byla v....někde daleko.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 20. 5. 2007 13:25

zoban

ženi si dosť potrpia na čistote a vôni a to hlavne aj kvôli sebe aby boli atraktívne . ale ked tak moc chceš ten "nehygienický sex" :-P vyskúšaj a daj vedieť :wink:
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zoban 20. 5. 2007 13:29

ja jsem nerikal, ze moc chcu... jen me zajimalo, jestli s tim nekdo nema zkusenosti:-))
zoban
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lubos821 20. 5. 2007 13:55

No tak moja ex ma nutila umyt si este aj zuby ked sme isli na oral.
Lubos821
Čtenář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků