Anální sex - zkušenosti

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marousek 29. 4. 2007 18:13

Zdravím
S přítulkou jsme se rozhodli že by jsme rádi probádali tuto nepoznanou a zajímavou alternativu. Četli jsme spoustu článků co a jak takže teoreticky rady by byli. Tak by náš zajímalo jak jsou na tom ostatní a při té příležitosti by se podělili o nějaký ty zážitky, rady atd.

Takže směle do toho :)
Nissan Sunny 1.6 SLX - díky Ace2
Marousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 29. 4. 2007 18:29

Řádný průplach, čistá řiť,
do míst tmavých řádně sviť,
žádný ostych, tvrdý dick,
zadní vrátka, clicky click.

P.S.
Hlavně přesné aplikace
jahodové lubrikace!
Anonymous

Odeslat příspěvekod chemistry 29. 4. 2007 19:42

Jersey II :tleskani :tleskani :mrgreen:

ale k téme. a.- sex vyžaduje v prvom rade chuť oboch partnerov a potom dlhočižné maznanie a uvolnovanie (bozkávanie na krku ..a vari aj všade :wink: ),a pak je to ........ :-P :potichu
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 30. 4. 2007 01:10

Me to zatim zadna nepovolila :(
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod quichote2000 30. 4. 2007 09:04

Celekem dobry zacatek je, holka na hore, sklonena k tobe, normalne si ji davas (nebo ona si te dava :-) ) do muslicky a ty ji zatim hladis cokodulek, nejlepe s gelem, celkem ji to vzrusi a hlavne se cokodulek uvolni, takze pak uz mas cast prace s prunikem za sebou. :-)

Na zacatku aktu musis pomalu, cela ta chodbicka se musi pekne uvolnit. Takze pomaly prunik dal a dal. Rychlost prirazu a hloubku si musite sjednotit s partnerkou, prece jen cokodulek neni muslicka, aby si tam moch soustat jak kralik :-) ale i to jde.

Nedoporucuju se do ni udelat, tobe to je sice jedno, ale ona muze zazit celkem slusne boleni bricha. V kazdem pripade pouzivat lubrikiacni gel, nejlepe urceny na anal. Kecy o tom, ze staci poplivat jsou kecy, prece jen ji tam muzes zranit. Takze vzdycky gel a gelem nesetrit. On se sice coko dulek trosku taky zvlchci, ale ne zas tak moc.

tak to je asi vsechno :-)
Nejlepší OS = MAC OS X TIGER
quichote2000
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reifik 2. 5. 2007 23:11

No,mezi námi,děvčaty,žádná sláva!
reifik
Čtenář

Odeslat příspěvekod fahrman 3. 5. 2007 09:33

to jsou rady jak od zelinarky :mrgreen:

musis na to jemne ... a kdyz si myslis, ze je to jemne, tak jeste zjemni ... alespon do okamziku, nez na to budes mit odhad a predevsim nez se nauci pritelkyne uvolnit a vychutnat to ... nespolehejte, ze byste z toho byli odvareni uz napoprve ... urcite je na miste spojit drazdeni a analni dirku drazdit v kombinaci napr. s postevackem ... pindoura zatim nechej v kalhotach, dokud tam nedostanes 3 prsty, tak se tam necpi (az se bude pritelka umet uvolnovat, muzete na to hupnout rovnou, ale na zacatku to ber jako varovani ... ta bolest prijde v mziku) ... lubrikaci nesetrit ... do partnerky muzes klidne vyvrcholit, o zadnych bolestech bricha jsem v zivote neslysel (netusim z ceho by byly), jen se partnerka po sexu neprituli, nybrz bude utikat na zachod a to co z ni pujde bude nechutne, cili to zkazi nejake romanticke tuleni ;) ... klistyr je fajn delsi dobu predem - jde to ven hodnou chvilku, na druhou stranu ne kazde se klistyr libi ... pokud se stitis partnercina hnedeho vytvoru (romanticky to fakt neni :D) tak pouzij prezervativ ... pokud nebude klistyr, priprav se, ze muzes narazit ... pretlacovat se nema cenu, z toho pak fakt boli bricho a nakonec stejne nevyhrajes ... je na miste kontrola prstem az nadoraz, zda je cesta volna ... nezdrzuj to, zadek se vytaha a vylitana dirka uz moc nedrazdi ... analni dirka nema fyziologicky jak zvlhnout, takze to "zvlhnuti" je nejaky strevni hlen (nesmis si to ale pripoustet) ... pokud ma chlupy u zadku, radim v ramci sprchy a predehry oholit ... no a pokud mas odvahu a chces vedet, co po ni chces, co to obnasi, jak to boli apod, tak si nech projet zadek od pritelkyne jako prvni ;)

snad jsem toho neopomenul moc :hm

EDIT: kdyz ma do sebe partnerka neco nechat proniknout, musi tomu idealne sama jit vstric a pri tom tlacit (zatnout brisko), jako by sla na velkou ...

//Michal P: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžeš Obrázek
Naposledy upravil fahrman dne 3. 5. 2007 15:01, celkově upraveno 1
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 5. 2007 10:12

tak jak to tak ctu tak pekne dekuju, zustanu u klasiky i kdyz o analu jsme uz zacali v posledni dobe uvazovat.. ale fakt si myslim ze neni o co stat a vubec ta predstava ji to davat do zadku... no nevim ani me to nejak nevzrusuje...
Anonymni

Odeslat příspěvekod fahrman 3. 5. 2007 10:29

je to pekny, jen jsem to neidealizoval ...
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pafffi 3. 5. 2007 20:25

no tak po Vašich know-how, návodech k použití...(nevim jak to nazvat :mrgreen: ) mě to láká ještě míň než vůbec..No jo, konzerva :mrgreen:

Ale jak se řiká...proti gustu....víte co :-),ale jen když chtěj oba.. :pozor2

Lexx: taky jsem se celkem nasmála :D
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 3. 5. 2007 20:34

Pafffi píše:know-how
how-know ;)
ja teda nemam zadny zkusenosti ale zda se mi to proste nechutny, kdyz si prectu to co napsal fahrman tak dvojnasob...
predstava ze se pretlacuju s ho**em.. bleh
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mbing 4. 5. 2007 06:25

suk píše:predstava ze se pretlacuju s ho**em.. bleh
Anální sex se nemůže dělat v každé situaci samozřejmě, třeba když potřebuješ na velkou. :wink:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lukasoj 4. 5. 2007 06:58

suk píše:
Pafffi píše:know-how
how-know ;)
ja teda nemam zadny zkusenosti ale zda se mi to proste nechutny, kdyz si prectu to co napsal fahrman tak dvojnasob...
predstava ze se pretlacuju s ho**em.. bleh
Ty nemáš rád přetlačovanou? :lol:

Jinak fakt humus, nejvíc se mi zvedal žaludek z toho střevního hlenu :roll:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod fahrman 4. 5. 2007 10:05

Lukasi, tak si predstavuj, ze ji vzrusenim zvlhla dirka ... ja to jen nazval spravnymi vyrazy, ktere nejsou 2x romanticke :)

... napadlo me jeste jedno uskali - kdyz se nekam cpete, tak pred sebou tlacite vzduch - a ten logicky musi ven, takze je to jen drobnost, ale pocitejte, ze si pritelkyne ze zacatku parkrat drobne upsoukne (u klasicke sexu dela vagina totez)

Kazdopadne vetsinu toho vyresite dukladnym klistyrem a vesmes nic uz pak nebrani v uzivani si hezkych pocitu ...

Tak jak jsem to sepsal neprobiha kazdy analni styk - je to jen souhrn vsech uskali ... kdyz Vam reknu, ze vam na aute muze upadnout kolo, ze vam na kliku dveri nekdo plivne a nevite o tom, ze v aute z bazaru mohli jezdit kocovni cikani a vozit kde co ... ze vas muze ozraly ridic zmrzacit atp ... tak vas to taky neodradi jezdit v aute z bazaru :) ... podobna analogie me napada u loveckeho salamu - taky si clovek pochutna, pokud si nepripousti, ze neni vsechno maso z kravy ... clovek by nemohl kupovat nic, co si sam nevyrobil a stravovat se v restauracich a jidelnach :)

Je to jen o tom, vyrovnat se s predsudky ... no uprimne - umyvate si ruce kdykoliv vam projdou mezi prsty bankovky? Znam lidi (z vychodu), kteri si vytiraji prsty zadek a ruku posleze pouze oplachnou ve vode - doslova maji hovna za nehty ... a taky temi penezi plati ... myslite, ze kdyz si nekdo pozvraci v ozralosti ruku a sahne na penize, ze je vyhodi? Uvedomte si od ceho vseho muze mit spinave ruce ... no fuj :)
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2007 12:41

fahrman

Ty to tady rozjíždíš :lol: Jen tak dál ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Další stránka