Muzi uz nebudou potreba?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gumak 14. 4. 2007 09:47

Women might soon be able to produce sperm in a development that could allow lesbian couples to have their own biological daughters, according to a pioneering study published today.

cely clanek: http://news.independent.co.uk/world/sci ... 444462.ece

EDIT:
V kostce receno:
Vedcum se podarilo vytvorit (umele) sperma z kostni drene muzu a o totez se snazi u kostni drene zen, pricemz z zenske kostni drene je mozne "vytvorit pouze dceru". V teto chvili resi etickou otazku.
Naposledy upravil Gumak dne 14. 4. 2007 20:45, celkově upraveno 2
Gumak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod droopy 14. 4. 2007 10:26

Uz vidim tie prisery co sa z toho narodia.
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 14. 4. 2007 10:52

bych to neviděl tak černě, kdyby měl být svět plnej bab, tak se za chvíli poškubaj hůř jak Bush s Ahmaníneřádem. navíc, pokud bych chtěly synáčka, maj smůlu minimálně do tý doby, než vědci vyrobí použitelný chromosom Y.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 14. 4. 2007 11:38

A bude to jako v tom jednom filmu.Myslim, že sex mise, jak se jmenoval.

Myslim, že se to nestane.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 14. 4. 2007 12:08

Lidi už neví, co by roupama dělali. Ne jen, že porušují základní zákony přírody - samec + samice, ale oni budou chtít mít ještě děti??? Viděli jste snad někdy v přírodě, že by spolu byli zástupci jednoho druhu stejného pohlaví???? Ne, ale lidi to tak dělají a teď to chcou završit tímto. Proboha, kam ten svět spěje.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 14. 4. 2007 13:51

nevidim v tom nic špatnýho, to je prostě lidská evoluce... jinak ale chlapi budou určitě potřeba, to se nebojte. Barák si holky samy nepostavěj, a perpetum mobile taky nevyroběj.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 14. 4. 2007 15:21

svet plnej zenskejch? juuu :)) to by se mi libilo
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod andels 14. 4. 2007 15:25

svet plnych zenskych.....kdo by opravoval silnice, kdoby jim pomahal z prevraceneho auta, kdyz se snazili zaparkovat zpateckou, kdo by chtel poslouchat jejich pindy...to bych radsi spachal sebevrazdu
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 14. 4. 2007 15:30

nemeli by chlapy, vsecky by byly nadrzeny a jen kvuli tomu aby sehnaly chlapa tak by byly schopny prestat mlet o tom ze jsou tlusty a hnusny atd.

andels: ad auta: ony by se to za cas naucily kdyz by jim to nikdo nenarovnal

jinak je to anglicky tak jsem to prilis moc necetl, ale aby byly jen zensky to je snad kravina ne? to chtej jako vyvrazdit vsecky kluky ci co? neni nekde cz preklad? at si to muzu precist :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod droopy 14. 4. 2007 16:20

Nemusia ich vyvrazdit. Staci ked im rozdaju notebooky, ktore im budu zahrievat iste partie a oni sa stanu neplodnymi... :)
droopy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 14. 4. 2007 16:23

staci kdyz rozdaji notebooky. pak uz je zensky nebudou zajimat :mrgreen:
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 14. 4. 2007 16:23

ze by nejaka nova akce typu notebook do kazde rodiny? :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 14. 4. 2007 16:28

notebook pro kazdeho muze - muzi uz nebudou potreba tak se musi zabavit nejakou normalni cinnosti :)
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod M@tezz 14. 4. 2007 19:22

Týden by si chrochtaly jak je to fajn, být bez chlapů a pak by jim začalo chybět, že je někdo nechápe :-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Noovo 14. 4. 2007 19:33

myslim, ze je to pitomost, zensky chlapy potrebuji a naopak :mrgreen: opravdu se Sexmise neobavam :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Další stránka