Je pro vás přátelství víc než láska??

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod John Eric Boulton 27. 3. 2007 20:17

Tohle je zajímavá otázka kterou asi není tak jednoduché zodpovědět přesto by mne zajímalo jaký na to máte názor...

Osobně si tedy myslím že přátelství je víc než láska ale nějak nevím jak zformulovat rozumné vysvětlení proč si to myslím tak aby to bylo k pochopení :-)

// Michal P: příspěvky sloučeny, používej funkci EDITOVAT
John Eric Boulton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 27. 3. 2007 20:25

Přátelství trvá déle, než láska.
Anonymous

Odeslat příspěvekod marz 27. 3. 2007 20:27

To trvá, ale pro mně je láska víc. Taky nevím, jak vám to vysvětlit, ale berte to jako fakt a jako můj osobní názor.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 27. 3. 2007 20:51

Přátelství je taky druh lásky. Přátelství tě drží nad vodou i když jsi bez lásky, s přítelem můžeš probírat i problémy v lásce a další věci, které třeba s partnerem nemůžeš . Láska kolikrát odejde, přítele můžeš mít na celý život. Dala bych přátelství o něco výš, než lásku. Ale je to těžké porovnat.

//chris: lehce promáznuto :D
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FAN. 27. 3. 2007 21:31

..........no........možná že i jo. :hm
YETI 1.4 TSI Outdoor elegance green tec - oranž terrakotta.
FAN.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 27. 3. 2007 21:55

presne, laska muze odejit, ale pritel vetsinou ne
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 27. 3. 2007 22:15

George Gordon Byron píše:Přátelství je láska bez křídel.
Anonymous

Odeslat příspěvekod lu.kas 28. 3. 2007 09:05

Laska je pro me vice nez pratelstvi. Je to pro me trochu jiny druh citu. Pratelstvi se zaklada spise na vlastnostech cloveka, kdyzto laska prameni z neceho jinyho, nepopsatelne pritazlivosti.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 3. 2007 09:20

pro me je vice laska asi nez pratelstvi, protoze nikdy nevis cim se to pratelstvi zkazi (i kdyz mnohdy laska taky), ale zatim se mi vice osvedcila laska jako pevnejsi, at je to laska k rodine a nebo k priteli :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pafffi 28. 3. 2007 11:26

já nevím,ale když se zamyslim tak moje kamarádství prošlo všema úskalíma co se vztahů s klukama týče. I když jsem se občas nechovala uplně fér a kámoška taky ne, vyříkaly jsme si to a už delší dobu nemáme problémy..tomu co bylo se spíš zasmějem....Tak možná je o malinko víc přátelství??..no každopádně je podlě mě " odolnější" než láska..
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 28. 3. 2007 13:00

priatelstvo moze prerast v lasku a zase naopak niekedy prerastie laska "iba" do priatestva

rozdiely su imho niekedy skutocne len male a pokial mam nejakeho cloveka rad tak mi je jedno ako tomu iny budu hovorit...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 28. 3. 2007 14:22

"Přátelství, to je láska bez sexu."
Ne, nekamentujte mě, to mě zrovna napadlo a málem jsem se u toho složil smíchy, tak jsem to sem musel napsat... :-D:-D To si musím někam poznamenat, dneska mi to jde :-D:-D

Pravdou je, že jsem se dostal do takového stavu, že bych přátelství jen tak nedokázal riskovat pro lásku. Asi víte o čem mluvím.
Láska bývá často mnohem kratší, ale o to intenzivnější.

A čeho si vážím víc? Co takhle to dát na stejnou úroveň, nelze to říct úplně přesně, záleží na konkrétní situaci, na člověku. Momentálně si vážím více přátelství, ale to bude tím, že tu láska není...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 3. 2007 16:45

no a co takhle kdyz byste si museli vybrat mezi pratelstvim kamarada a laskou nejake holky?? v tomhle smeru bych daval vetsi vahu pratelstvi, ale clovek nidky nevi, zamilovanost je chemicka reakce a vite nejlip sami jak se chovate po chlastu tu nejake te navikovce :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 28. 3. 2007 16:47

Pokud se oba dva zamilujete do jedné, tak bych dala přednost kamarádovi. Jinak nevidím důvod, proč nemít kámoše i holku :D
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 3. 2007 18:31

ano, tak nejak to bylo mysleno
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků