Je pro vás přátelství víc než láska??

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lesni.vcelka 4. 7. 2007 13:04

To Hobitt: A ma ta tvoje skvela kamaradka partnera??? Hmm? Jestli ma a vztah mezi nima je na skvele urovni (ona si u nej na nic nestezuje), tak gratuluju. Jestli ho ma a ztah mezi nima neni jisty, je podle me vysoka pravdepodobnost, ze si driv nebo pozdeji nakopne nekoho jineho, a Tebe posune stranou. (Myslim, ze se staci zeptat: "Je vlastne ten dotycny(jmeno) Tvuj pritel nebo parner?") Jestli ho vubec nema, tak s ohledem na to, jak dlouho se znate, tak jsi jen zaplata na bolave srdicko... promin.

A co si myslite, ze zvoli holka? Cestu o samote nebo spatneho pritele (partnera se zadnimi vratky)? Pak maji nejaky problem, ale i spatny pritel je nejaka jistota, ze vubec nekoho maji. Tak co se vzdavat jistoty? Radeji prekousnout ten problem, sak ono se to casem poda. A i kdyz se do nekoho zamiluji? Jistota je zase jen jistota.

Pak se jen pousmat nad statistikama rozvodovosti. 50 %? Zena si uvedomi, ze zbytene prestrelila. Sorry holky, ale proc zena? P-ze podle statistiky si zadaji zadost o rozvod ve vetsi mire baby!!!

Kdo neveri, at tam bezi http://www.czso.cz/ ...

... a (ale) kdo hleda ten najde ...
lesni.vcelka
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 7. 2007 13:56

lesni.vcelka: Má a jsou spolu opravdu šťastní (teď zrovna spolu byli ve Skotsku) vůbec to nevadí (spíš naopak) a jsem rád že je šťastná. Přeju jí to když už já pěkný vztah nemám
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod bubu1 5. 7. 2007 15:20

Ja priatelstvo chápem asi takto . Dvaja čo si pomáhajú , čo sú pri sebe , čo sa podržia , ktorí sa majú radi a dali by za toho druhého aj vlastý život , ktorí sa obraňujú a ochraňujú. Ja beriem priateľstvo ako som tam hore poísal a ak je to medzi chalanom a babou , tak je to vlastne láska + bozkávanie sa atď :) .. ale ak je to medzi chalanom a chalanom alebo dievćatom a dievčaťom , tak je to priatelstvo , pretoze jasné , že sa nemožu bozkávať.

Inak HOBBIT ty určite ešte pekný vzťach mať budeš :-) ber to tak , že nebola pre teba tá pravá a jedna prešla a milión ta caka :-) Tak hlavu hore .
bubu1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 7. 2007 20:16

no nevím...když nemůžu mít děti..., ale to jsem OT
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 7. 2007 20:18

Pro mě je láska víc než přátelství. Ale přátelství je mnohem bezpečnější...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 7. 2007 20:19

Vencos píše: Ale přátelství je mnohem bezpečnější...
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 7. 2007 20:22

Hele zrovna teď nedávno se mi stalo, že sem měl holku, miloval jsem jí, ona mě taky (tenhle pátek), byly sme šťastný a v pondělí mi řekla že jí se*u a že už mě nemiluje... jen tak, z ničeho nic... (=velkému zklamání). Takže mít dobrou kamarádku(viď niki :wink: ) je z dlouhodobějšího hlediska mnohem lepší a bezpečnější. nehrozí nikdy že se to tak rychle rozpadne
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 5. 7. 2007 20:49

bubu1 píše:ale ak je to medzi chalanom a chalanom alebo dievćatom a dievčaťom , tak je to priatelstvo , pretoze jasné , že sa nemožu bozkávať.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 5. 7. 2007 21:07

jo bozkavat se by bylo to nejjednodussi, tam pak vyvstavaj jiny problemy :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod bubu1 5. 7. 2007 22:33

bombul píše:
bubu1 píše:ale ak je to medzi chalanom a chalanom alebo dievćatom a dievčaťom , tak je to priatelstvo , pretoze jasné , že sa nemožu bozkávať.
bubu1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Farley 28. 1. 2008 00:34

Mno kdyz vidim kolem sebe ty kvanta zklamanejch .... tak se mi zacina vic zamlouvat to pratelstvi....
:-)
Farley
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 28. 1. 2008 11:57

Pratelstvi je krasna vec, ale pokud se "zvrtne" v lasku a laska potom skonci, skonci i pratelstvi...
Pro me ma pratelstvi i laska zvlastni "cenu", ale kazdy tak trochu jinou
Neumim rict, co je pro me cennejsi, jen vim, ze bez ztrata obojiho hodne boli...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 28. 1. 2008 15:20

Maty.Lara píše:Pratelstvi je krasna vec, ale pokud se "zvrtne" v lasku a laska potom skonci, skonci i pratelstvi...

To nemusi byt vzdy pravda...samozrejme ze obnova priatelskeho vztahu chce cas ale da sa to...ak chcu obaja a vyriesia si medzi sebou vsetko z byvaleho vztahu nie je dovod preco by nemohli zostat priatelmi.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 28. 1. 2008 23:26

bombul
moje zkusenosti jsou takove, ze ikdyz se pratelsvi obnovi, uz to nikdy neni jako pred tim...
jak bych to rekla... uz je to tak trochu odtazite...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jony 28. 1. 2008 23:36

Maty.Lara píše:Neumim rict, co je pro me cennejsi, jen vim, ze bez ztrata obojiho hodne boli...

tohle je velka myslenka!!! nevim, jestli si zapamatuju jmeno autora(proc tohle nerekl, treba "a"), ale obsah si zapamatuju urcite!
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Předchozí stránkaDalší stránka