Silvestr a -náctiletí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xaero 24. 11. 2006 00:21

Jee copa kontejner to my jsme jeli z tesca ve voziku asi 4km :D pak sme ho rozmlatili tak jsme si v intersparu "vypujcili" novy ale asi o 100metru dal jsme potkali policajty tak jsme zdrhli :).
To je u me beznej patek :D Predstavte si silvestra :D
Mno jinak ty si snad jeste naivne myslis ze se jeste neopil?? :)
Ono se to da s trochou snahy a soustredeno zamaskovat .... vim z vlastni zkusenosti :D
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 24. 11. 2006 05:39

xaero - nevím, proč si pořád přesvědčený, že každý kdo má 17 už musel být opilej. Já si teda myslím (podle tebe naivně), dokonce jsem si jistá, že opilej ještě nebyl. Byl jednou trošku líznutej, když měli rozlučák s devítkou, ale opilej nebyl. Jinak je zvykem u nás jednat na rovinu, takže mi klidně řekne, že byl s klukama na pivu a nemusí maskovat nic. Ví, že mu za to hlavu nikdo hlavu neutrhne.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod xaero 24. 11. 2006 17:22

Nebuj to ja taky reknu mamine ze jsem mel za ten vecer 2 fernety a 3piva :D. Ale kdyz se ozeru jak "hovado" .... tzn. 5 absinthu apod. :D tak uz to trosku maskovat musim :D. Mno jinak myslim ze prumer prvniho opiti je tak 15-16let .... tak myslim ze v 17 by to mel mit za sebou .... divny 8) me osobne je pouze 17 a prvne jsem se opil v 15ti.... a prvne jsem se pozvracel po chlastu v 16ti.

Nestalo se nekdy ze by sel spat ke kamaradovi? okolo tech 15-17ti? Jestli ano tak si nemuzes bejt jista ze se nekdy neopil.
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 24. 11. 2006 17:28

Mám takový dojem, že mimo domov nespal, do větru je ten mladší. Ten spí i pod "širákem". A i když jde ten starší se spolužáky slavit narozeniny, tak opilej nepřijde. Navíc je aktivní sportovec, takže nějaké chození po hospodách nepěstoval. Až v letošním školním roce začal někdy chodit na pivo a občas i kouří.
~ Once upon a time ...
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 24. 11. 2006 18:11

xaero, že seš prase ty, neznamená, že musej být i ostatní. být tím člověkem, o kterém se tady bavíme, tak ti pošlu nějakej hezkej vireček jako poděkování za podrývání důvěry.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skinny 24. 11. 2006 18:31

ally píše: Jak jste na tom vy, co nemáte ještě 18, pouští vás rodiče na takovéto akce?t/quote]

ano pouští, je mi 16 a cca 2 měsíce
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 24. 11. 2006 19:22

ally, jestli se o ne bojis, posli je na vycvikovej tabor strycka zamisa. ten z nich udela chlapy :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Ally 24. 11. 2006 19:23

Zamis, jaké činnosti tam nacvičuješ?
~ Once upon a time ...
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod christian 24. 11. 2006 19:27

piti vseho druhu ne? :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod zamis 24. 11. 2006 19:30

klasickej pivni trojboj- sprint do hospody, kryglovana, slalom z hospody., hazena- hazi se do sebe panaky, piti piva na ex, piti piva na vydrz, vystupovani v restauracich, dejiny umeni odchodu bez placeni.... a mnoho dalsich uzitecnych veci
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Ally 24. 11. 2006 19:33

Oni jsou docela chytří, myslím, že se to v pohodě časem naučí sami. :mrgreen: :lol: Ale díky za nabídku. :)
~ Once upon a time ...
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod xaero 24. 11. 2006 20:07

Bobroněnko: rofl takhle mi jeste nikdo dlouho nepobavil :) ...
2Ally: on kouri? to mu asi k sportu moc neprispiva coz? :(
Mno alespon ze je pravdomluvnej ... ja taky neumim lhat (ani nechci) a mamine reknu kazdou kravinu .... alespon mi vic veri a ja jsem za to rad :). GL&HF k presvedceni manzela :wink:

2Zamis: pripadam ti jako prase? :-P :mrgreen: :oboze
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 24. 11. 2006 20:59

S Bobronemkem souhlasim v tom ze ty Xaero nemuzes posuzovat ostatni vzhledem k sobe.
Jiste, je dost pravdepodobny ze v 17 ma nakou tu chlastacku za sebou, ale nemusi to znamenat ze kazda jeho navsteva hospody znamena 0,3% alkoholu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skinny 24. 11. 2006 21:16

zamis píše:klasickej pivni trojboj- sprint do hospody, kryglovana, slalom z hospody., hazena- hazi se do sebe panaky, piti piva na ex, piti piva na vydrz, vystupovani v restauracich, dejiny umeni odchodu bez placeni.... a mnoho dalsich uzitecnych veci

:lol: :lol: platí se za vstup do tábora nebo jee to zdarma? možná bych měl zájem :lol:
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pickun 24. 11. 2006 21:49

xaero píše:prvne jsem se opil v 15ti
Tim se jako chlubis?
Pickun
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka