Silvestr a -náctiletí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Zelik 21. 11. 2006 21:28

christian píše:to ja sem mohl,ale stejne nejak sem nikam nesel. zlejt se muzem i doma :)

Doma je to o ničem, musíš mezi lidi :)
Ally: Moc to hrotíte, prostě pudou ven jako všichni a konec, nevim co by se mělo stát, jestli se ožerou tak se ožerou. Možná jim dělobuch utrhne ruce :D , ale z toho předpokládam vyrostli...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 21. 11. 2006 23:59

lol ano naucim :P :D staci si obednat takove piti jmenujes se to absinth ( :mrgreen: ) vem si to tak 5x k tomu si dej tak 4x pivo pokud mozno 12ku nic spatnyho bych nepil ..... pak jestli nebudes mit dost (o cemz pochybuji) tak si dej jeste par vodek fernetu apod. to te srovna :-P
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 22. 11. 2006 08:25

me rodice v 15 poprve pustili na silvestr jinam, s kamoskou a jeji segrou na chatu na vysocinu, kde jsme byli sami (holky) a to si myslim, ze o holky se rodice celkove boji vic a pak sem uz mela standartne povoleno jezdit s brontosaurem nebo s kamarady...
A rodice zavedli zmenu a zacali silvestr travit se znamymi, aby jim bez deti nebylo smutno. (i kdyz sem teda nikdy nepila, tak se asi nemusi bat dodnes:)

Takze syny klidne pust, sou dost stari a maji dost rozumu, aby se vratili v nedeli zase pekne domu zivy a zdravi:)

Aspon si odpustite otraveny ksichty a rozmrzele deti
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 22. 11. 2006 08:50

hehehe ... ja si rikam ze sem se mel jeste dobre .. od 13ti silvestr pokazdy nekde jinde a pokazdy v jinak opilym stavu :-D ...

a pak se zacnu tlemit tem co
A) nepoustej svoje dorosty na silvestr ven
B )nejsou mezi tema pustenejma
C) tem co svoje nesouhlasny jednani v pristupu k B jeste resej na netu ... tomu rikam sehlani :-)))))))

joooo .. zase sem se po dlouhy dobe pobavil :-D
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 22. 11. 2006 11:29

Já jsem měl vždycky od rodičů naprostou volnost, v životě mi nic nezakázali - např. co se týče někam jít na jakoukoli akci, ani jsem neměl žádný podmínky typu: do xxx hodin budeš doma.
Možná i proto jsem s nima měl a dodnes mám naprosto bezproblémový vztah a máme se rádi a možná i proto jsem nikdy nějak výrazně nedělal to, co čeho se rodiče bojí. V patnácti jsem chodil na rockové koncerty do Prahy, na různé noční akce, na které měli kamarádi problémy se dostat. Nezapomenutelný zážitek v patnácti: kamarád, dá se říci jeden z největších "drsných hochů" třídy, musel být o tzv.čarodějnice (30.duben) někdy kolem 23.hodiny doma. Byl o rok starší. V inkriminovanou hodinu jsem s ním musel zajít k nim domů a přesvědčit jeho matku, že se tam nedějí žádné nepřístojnosti a zaručit se za to, že se nic nestane, a mohl tam zůstat do rána.(samozřejmě se ihned po odchodu z domova zlil jako prase).
Možná i díky tomu, že tyhle zákazy neznám, jsem vždycky nějak samovolně dodržoval určitá pravidla a byl jsem v tomto směru bezproblémový. (Né že bych byl takový slušňák, ale měl jsem svoje hranice)

A co se týče toho Silvestra, tak jsem samozřejmě s kamarády chodil slavit, mimo kontrolu rodičů cca od třinácti, což byl Silvestr 1989. Bylo to v takový "svazácký klubovně" (kde byly starší holky a po půlnoci při přípitku nás všechny kluky líbaly - nezapomenutelný!!!) a vydrželo to několik let.
Rodiče by se spíš divili, kdybych o Silvestra zůstal doma...

Dneska už mě ale zrovna Silvestr absolutně nebere a ani ho moc neslavím. Nicméně zážitky z něj právě z teenagerských let považuju za nezapomenutelné a apeluju na rodiče - nebraňte dětem v ničem, ať mají na co vzpomínat. A jestli tam budou pít, kouřit,nebo dělat něco co byste nechtěli - a co? stejně to když tak udělají jinde,pokud k tomu mají tendence.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 22. 11. 2006 13:48

maty1976 píše:Možná i díky tomu, že tyhle zákazy neznám, jsem vždycky nějak samovolně dodržoval určitá pravidla a byl jsem v tomto směru bezproblémový. (Né že bych byl takový slušňák, ale měl jsem svoje hranice)
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 22. 11. 2006 15:56

Zelik píše:
christian píše:to ja sem mohl,ale stejne nejak sem nikam nesel. zlejt se muzem i doma :)

Doma je to o ničem, musíš mezi lidi :)
-/quote]

Ale co kdyz to je jednou rocne tak proc si neudelat poradnou ostudu :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Zelik 22. 11. 2006 17:57

Jj, pak na další akci se tomu budou všichni už jen smát :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _peper 22. 11. 2006 18:44

Pokud by ta s ním jely i holky, viděl bych to spíš jako plus, obzvlášť jestli má na nějakou zálusk ;) To se pak před ní nebude chtít ztrapnit (takže ani moc vožrat) spíš se ukázat v tom lepším světle. pohlavní nemoci bych neřešil snad tam jede se svýma vrstevníkama, ale kondom pro jistotu zbalit. I když třeba já jsem ho použil zatím jen jednou :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 22. 11. 2006 21:21

Zelik píše:Jj, pak na další akci se tomu budou všichni už jen smát :))/quote]

Spis mne ne? :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Zelik 22. 11. 2006 22:06

No to asi taky :D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zamis 23. 11. 2006 17:25

ally, ty a hlavne manzel to berete nejak tragicky. tak se tam proste vozerou, zablejou, ztrati nejakou mikinu, bude jim blbe a hotovo. proste je to oslava konce roku. nikdo pri tom neumre (teda vetsinou), ani se nenakazi pohlavni nemoci, ani nic takovyho. proste asi udelaji nekde jen trochu bordelu a bude. tim ze jim budete neco zakazovat bude mit za nasledek jen dve veci 1. bud vas budou poslouchat a budou z nich spolecensky nepouzitelny budizknicema, ktery nebudou mit zadnou zkusenost se zivotem, a nebo za 2. se na vas vyserou a budou si zit posvym, ztratite je jako rodice a budou z nich pekni grazlove, ktery maji za rodice lidi, kteri jim nerozumi a budou si zit po svym. ver zkusenymu :wink: jinak to dopadnout nemuze
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 23. 11. 2006 17:44

já bych teda po vašich některých příspěvcích nechtěl být v kůži allyných synů.. :D já bych to nehrotil. co se má stát, stane se aj bez rodičovského vědomí. je mi 18, netvrdím, že sem se neožral nikdy, ale čím jsem starší, tím míň chlastám :D
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 23. 11. 2006 18:15

2zamis - já je klidně pustím. Ten mladší se opíjet stejně nebude a ten starší si to musí někdy vyzkoušet. Ale manžela nemůžeme přesvědčit. Už mají teď dost svobody, mladší je airsoftem věčně někde tři dny pryč a je to v poklidu, tak nechápu proč se tak šprajcuje. Chtěla jsem jen vědět, jak to funguje jinde, jestli by nebyli jediní pubeťáci ve střední Evropě, kteří dřepí na Silvetra doma. To, že mouse demoluje kontejner mě nepřinutí k tomu, abych je nepustila. Věřím, že už mají dost rozumu. Jenže mají dva rodiče. Necháme to chvíli uležet a pak zkusíme hlavu rodiny přesvědčit znovu. (O těch holkách a pohlavních nemocech to bylo myšleno jako fór, to asi nehrozí)
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 23. 11. 2006 18:34

ally píše:To, že mouse demoluje kontejner mě nepřinutí k tomu, abych je nepustila.i/quote]

Ja ho nedemoloval, akorat jsem ho pomahal odbrzdit, aby se dal rozjet po silnici :) (jestli jste tady nekdo z Pasohlavek, tak doufam, ze me neprasknete : ))

EDIT: Kdo jste videl na MM video ode me, tak s tim pochcanym mrazakem taky nemam nic spolecnyho (krome toho, ze sem to natacel) :)
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka