Silvestr a -náctiletí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod salex 2. 1. 2007 13:08

Musím povedať, čo som bol na silvestra v BA centre tak slabota fakt slabota hmla jakk ... nič nevidieť len hluk, dávať bacha aby neokradli/neozvracali/nešlapli na niečo neznáme :lol: proste nič moc.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xaero 2. 1. 2007 18:15

Radeji povidat nebudu protoze pulka lidi me nazve prasetem a druha pulka se zasmeje a rekne jo to se mi stalo taky :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod andels 2. 1. 2007 18:17

probihalo to takhle ... Pivo - Pivo - Pivo - Fernet - Sampus - Pivo - Pivo - Becher
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 2. 1. 2007 18:24

kdyz neberu "mezihry" :) tak to u me bylo asi PIVO - PIVO - PIVO - PIVO - PIVO - AMUNDSEN - AMUNDSEN - RUM - RUM - RUM - RUM - "mezihra" - "probuzeni" - PIVO - sampano - PIVO - a pak uz jen mezihry jineho razu nez ta prvni :)

pod mezihrami si predstavte kazdy neco jineho .... :) doufam ze ty kteri by me oznacily za prase si pod tim predstavy hrani karet atp. :D

//ted si uvedomuju ze tech piv bylo vic :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chameleon 2. 1. 2007 19:33

já vydržela celý večer na Kofole :D
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 2. 1. 2007 19:43

Já bych zde raději neřešil kdo toho kolik vypil, protože nevím, co by jste si mysleli třeba o mně :wink: :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 2. 1. 2007 19:46

ja mel jen trochu pac bych v UT prd trefil.

jinak jsem kempil doma a kdo tu jeste byl taky doma?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 2. 1. 2007 20:59

Já jsem taky kempil doma a hrál jsem CSko..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vencos 2. 1. 2007 21:08

Co sem myslel že se bude dobytecky chlasat(a že se vypije všechno), tak se prasecky chlastalo, ale stejně flaška zbyla :D (samo že sem si jí nechal, jelikož byla jíž majitelem nechtěna :D )
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 2. 1. 2007 22:02

christian: To bys měl zajít na Doupě, tak skoro všici byli doma ... jak jsem koukal :wink: ...

Vencos: To my neměli už po půlnoci skoro co pít :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 2. 1. 2007 22:31

includes: my už před půlnocí, jediný co zbylo tak šampáňo na přípitek takže sme šli jak hovada až na benzínku pro pár flašek který stejně do půlnoci zase zmizely :lol: taky sem slyšel že potom tam pár lidí zeblilo kámošce záhonky :lol: ale prej fest
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod eddie 2. 1. 2007 23:19

Tak jsem se dneska vrátil po pěti dnech z chaty. Akce dobrá, v hospodě jsem dokonce potkal jednoho herce z Rodinných Pout :D , hned jak jsem dojel domů, vybalil jsem se, vykoupal, oholil a šup k Mamutovi na Plzničku :D (Brňáci určitě ví) :D
Moje oblíbená barva růže je železná.
eddie
Čtenář

Odeslat příspěvekod Skinny 7. 1. 2007 17:08

SuperhollymaN píše:includes: my už před půlnocí, jediný co zbylo tak šampáňo na přípitek takže sme šli jak hovada až na benzínku pro pár flašek který stejně do půlnoci zase zmizely :lol: taky sem slyšel že potom tam pár lidí zeblilo kámošce záhonky :lol: ale prej fest-/quote]

to musela bejt kalba :mrgreen:
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 7. 1. 2007 18:25

to si piš :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod _peper 10. 1. 2007 17:09

Příště pozor na kytičky :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe