Silvestr a -náctiletí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ally 21. 11. 2006 16:58

Narazili jsme doma na problém. Synové (15 a 17) chtějí trávit (poprvé) silvestr mimo domov. Ten mladší s kolegy z airsoftu a starší se spolužáky, oba někde na chatě. Byla jsem ochotná o tom uvažovat, ale manžel řekl jednoznačně ne. Jak jste na tom vy, co nemáte ještě 18, pouští vás rodiče na takovéto akce?
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 21. 11. 2006 17:08

Nevim jak u toho 15(mě je 14, pár dní po Silvestru 15), mě by asi rodiče nepustili.Ale u toho 17letýho bych se nebál.Pokud má rozum tak by to mělo bát OK.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 21. 11. 2006 17:15

Tak ja jsem v 15 chodil na pivo, a jelikoz jsem domu nikdy neprisel nameteny , tak jsem mel duveru a klid.

Ceho se bojis? ze udelaji nejaky problem? Ze se opijou? Kdyz to neudela ted, tak to zkusi priste, ono neni moc co resit.
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 21. 11. 2006 17:15

Ja nemam na Silvesrt kam chodit, ale v 16 by me snad pustili... Kazdopadne je to na tobe, jestli jim veris, proc ne...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 21. 11. 2006 17:15

17, ne :( ale snad to jeste ukecam.. no, Ally, kdyz jsi teda rodic, doporuc nejake rady na prekecani :D
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 11. 2006 17:19

Toho mladsiho bych nepustil, jelikoz a protoze na silvestra se obcas dejou veci :) a jestli to ma bejt jeho prvni vetsi zkusenost s chlastem, rekl bych ze kdyz to hodne prepiskne, nebude zrovna moc lidi ve stavu se o nej strat, pomoct mu.

Toho starsiho bez problemu.

Tot muj nazor jako 18leteho :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 21. 11. 2006 17:22

Já bych jim to dovolila, ale nevím jak přesvědčíme manžela. Menší strach mám o toho mladšího, oni ten airsoft berou moc vážně, jsou to abstinenti a nekuřáci. Takže ti budou klidně celou noc kecat o airsoftu a britské armádě a přitom cucat kofolu.Ten větší už si občas zajde na pivo, tam mám spíš obavy, aby se neztřískal, ale za chvíli mu stejně bude 18, tak je to docela fuk, jestli na silvestra nebo o pár měsíců později. Pokud si neužene otravu alkoholem, tak to bude O.K.

Rady na překecání nedám, dávám jim dost volnosti aniž by mě museli nějak ukecávat. Ale manžel to bere stylem - já ve vašem věku bych nemohl. Já kdysi taky ne, ale dneska jsme někde jinde.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 21. 11. 2006 17:27

nj ja jsem nemohl,ty take nemuzes to znam take, ale nastesti ne z rodiny.

Ja myslim ze manzel to pochopi, Zkus mi nejak naznacit ze uz je dost je na to velky dost,ze se nebude moci k nemu porad chovat jako by mu bylo 5
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 21. 11. 2006 17:35

ale bacha, pust bud oba nebo ani jednoho! protoze kdyz pustis jen toho starsiho, ten mladsi asi nebude rad..
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 11. 2006 17:42

Naprosto vklidu oba, v 15 už májí s chlastem snad všichni nějakou zkušenost
Moucha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 21. 11. 2006 17:57

Tak toho patnáctiletého bych pustila s vědomím, že pít nebude. Jinak ne, na to má čas. Tak moc tolerantní rodič zase nebudu. Nic se nemá přehánět. Ale tam to o chlastu nebude.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 21. 11. 2006 18:09

No jako patnactileteho me nasi nechteli poustet pomalu treba ani na koncerty, natoz pak na takovou vetsi akci. V 17 je to ale snad uz neco jinyho...
Ale zase abys pustila jen jednoho a druhyho ne, to je taky blby co? :hm
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 21. 11. 2006 18:21

Me rodice davali tak od 16 dost volnosti ale asi proto ze jsem byl takovej domaci typ, v 17 jsem byl i na par dni na cundru a to nebyla mozna nejaka kontrola mobily nebyly. Jestli jsou takovi jak pises tak bych se nebal je pustit.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 21. 11. 2006 18:23

Tak asi svážem tátu do kozelce a nacpeme do popelnice, aby mohli jít :mrgreen: :lol: . Já je klidně pustím. I když mobily by mi stejně nezvedali.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 21. 11. 2006 19:20

Sakra na mýho prvního silvestra jsem ale vypadal, bylo to myslím v šestnácti. Pivo, fenrnet, pivo, fernet, pivo, fernet, pivo frnet, pak asi litr šampaňskýcho a byl jsme na šrot :D Ale mám dobrý kamarády ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků