Jste momentálně volní nebo zadaní?- hlasování od 23.11.2008

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jste momentálně volní nebo zadaní?
volný/-á 70 %  53%  [ 70 ]
zadaný/-á 62 %  46%  [ 62 ]
Celkem hlasů : 132

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 10. 2007 21:25

Suk: Ja sem to tak nak psal, pro kazdyho neco a najednou koukam jakej text z toho je :-D

krtenek & Grammator: Tak ted nevim :-D
krtenek: Myslim fakt jenom lehce, na uvolneni nervu, nejsem si jistej jak to bude vypadat setkat se s clovekem co jsem v zivote nevidel ;) A samozrejme si dam bacha aby to ze me pak nebylo cejtit.
Gram: Tak takhle daleko se ja dostat nechci, zvlast kdyz ona bude strizliva :lol:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 5. 10. 2007 22:16

Jak sem psal - zásadně žádný alkohol!
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2007 22:24

ja radsi nic nenapsal, beru zpet... vy co jste to videli tak na to zapomente
Naposledy upravil suk dne 5. 10. 2007 22:47, celkově upraveno 2
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod krtenek 5. 10. 2007 22:28

Tak to je opravdu kvalitní...
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 10. 2007 05:19

my byly taky oba téměř střízliví, ale panáček na kuráž nemůže uškodit...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 10. 2007 20:05

Tak to dopadlo docela pekne... Dal jsem si predem kapku Bechera - jedinyho co sem doma nasel - btw. sra*cka neskutecna :D

Suku, sorry, zas je z toho slohovka :-D

Byli jsme v cajovne, kde teda ona mela jenom mineralku a ja taky + pitu, nevedeli sme co jinyho si dat, na sisu nebyla chut, zadny koktejly tam nemaj a caje sme nechteli... Tak jsme pekne pokecali, mohla to bejt tak hodina mozna a sli jsme se projit po meste, taky jsme kecali, bylo to fajn, i kdyz rec misty vazla, nebylo tema, takze sme dost kecali o blbostech...

Zaver: Je fajn, mila, prijemna, vtipna, pekna a to hodne mluvila o povrchnich fiflenach pro ktery je smyslem zivota liceni, moda apod., tim si me hodne ziskala. A od ty doby si s ni pisu na ICQ, mimo jiny napsala ze jsme se asi hledali, ale bylo to v trochu jiny souvislosti. Jinak ja nic jinyho nenaznacil, nemiluju ji, ale je moc fajn a dost mozna se to zmeni :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 10. 2007 20:10

no tak vidíš... témata docházej to jo ale trapnost situace se dá zachránit i jinejma prostředkama... např. chvíli mobiluješ a pak od něj odlepší oči s novým tématem...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 10. 2007 20:24

Jo to jsme delali oba, az na to ze jsme to tema nevedeli ani pak :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 6. 10. 2007 20:28

lu.kas: vis jak tohle resim ja? zacnete nejakou kravinou, vhodnou k diskusi... obcas pak koukas kam se dostane diskuse, ja s jednou zacal diskutovat o rybickach a skoncili jsme u jeji podprsenky....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 10. 2007 20:34

Zajimavy myslenkovy pochod...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 6. 10. 2007 20:42

mOus3fr0mh0us3 píše:No, momentalne volnej, jedna slecna se mi zalibila, zda se, ze se ji taky libim, ale bohuzel ma kluka, do patku musim vymyslet taktiku, jak toho ksindla dostat ze hry...
Ona se na nej nechce vykaslat, uz je s nim hrozne dlouho a pry mu to nemuze udelat.. kua... Nevite nekdo jak donutit holku, aby se rozesla s klukem se kterym je rok ? Nornalne bych pouzil taktiku, ze bych z ni nenapadne dostal spatny vlastnosti co ma, to s cim ji stve a pak bych to pred ni sem tam mezi reci vytahl, jak me stvou a jak ja bych takovej byt nemohl + dostat z ni ceho si na klukovi nejvic ceni a potom se tak pred ni profilovat... Ale to je moc nadlouho... A ja nerad cekam...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 10. 2007 21:10

to musí byt fakt luxusní borka že to až tak moc řešíš... Nepujdeš radši do jiné?? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 10. 2007 21:14

suk píše:lu.kas: vis jak tohle resim ja? zacnete nejakou kravinou, vhodnou k diskusi... obcas pak koukas kam se dostane diskuse, ja s jednou zacal diskutovat o rybickach a skoncili jsme u jeji podprsenky....

jak sem říkal ;)
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 10. 2007 21:24

Jenze nesmyslny temata co jsme vymejsleli vetsinou taky skoncili nesmyslne :-D A k jeji podprsence sme se teda nedostali :lol:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pade 6. 10. 2007 21:30

mOus3fr0mh0us3 píše:Nevite nekdo jak donutit holku, aby se rozesla s klukem se kterym je rok ?

detailny rozbor zlych vlastnosti toho, koho sa chces zbavit, detailny rozbor vyhliadok do buducna s tym koho sa chces zbavit, a potom to iste s tebou, a samozrejme sa predpoklada, že sebe prilepšíš, a jemu sa budeš snažiť čo najviac pohoršiť, a nakoniec možno vyhráš
Pade
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka