Jste momentálně volní nebo zadaní?- hlasování od 23.11.2008

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jste momentálně volní nebo zadaní?
volný/-á 70 %  53%  [ 70 ]
zadaný/-á 62 %  46%  [ 62 ]
Celkem hlasů : 132

Odeslat příspěvekod Tukatkat 5. 10. 2007 15:03

Michal P píše:
Tukatkat píše:Jsem opět zadaná... však ho znáte.. někde se tu toulá :D:/quote]
Aha teď už chápu ten tvůj pojem zadaná, nebo snad sb]vy dva spolu v reálu opravdu chodítet/b] ?

Jo jo jo :lol:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 10. 2007 15:39

tak už zase volný...ale to je dlouhá historie
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 5. 10. 2007 15:39

Tak dneska nic, prej je nic moc počasí tak to piss on you ;)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 10. 2007 20:03

suk píše:
lu.kas píše:I kdyz je fakt ze jsou vyjimky u kterych to neprijde :D
nebud drzej... :mrgreen:
Neboj, to nebylo mysleny konkretne :lol:, ja sam nemam co rikat :(

K tematu, stale volny, zitra nekam jdu s jednou moc fajn holkou co znam akorat po ICQ. Ona mi ale napsala neco ve smyslu, ze neveri, ze v dnesnim svete muze byt skutecna laska. Takze ptat se ji na chozeni mi pripada pomerne zbytecny :( Tak treba casem, uvidime jak se to vyvine.

A v nedeli stravim odpoledne zas s jinou, ale ta bydli celkem daleko ode me jeste v naky vesnici, nemuzu rict ze by byla nak moc fajn a znam ji taky jenom pres ICQ, ale tak je hodne pekna, no uvidime...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 10. 2007 20:33

lu.kas: jestli máš na výběr, ber tu pěknou. na dlouhý ztahy sme ještě mladý ne? :lol: ne dělaám si pr.del tý první aspoň můžeš dokázat že láska skutečně existuje(nebo ona správně chápe že je na to ještě možná brzo)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2007 20:58

lu.kas: chvilku pockej a pokus se brat tu co se ti bude zdat lepsi i na zivo... a kdyz to nevyjde treba ber tu druhou...

jinak jeste porad mas asi co rikat protoze ja jsem neschopnej sbalit holku co ma zajem... no, tentokrat uz se tomu smat nebudu protoze mi dochazi ze je to se mnou mozna horsi nez s Padem kterymu se akorat 24/7 smeju..
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Lukasoj 5. 10. 2007 21:00

suk: a jak myslíš, že je to semnou? :lol:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2007 21:12

vzhledem k tomu zes uz nekdy s nejakou neco mel tak asi lip ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Lukasoj 5. 10. 2007 21:31

tak měl... Nebylo to co myslíš... Bylo to jen svlažení prstů ;) :lol:
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 10. 2007 21:40

Hele tak kdyz uz je tu ten dalsi klub tragedu tak ja mel akorat jednou neco s kamoskou, asi 4 dny sme si byli rekneme "velice blizci", ale nestihli sme ani rande (furt nemela cas) a tak nak spis ona to ukoncila, ze sme to asi prehnali :) Ja z toho taky nemel dobrej pocit, cejtil sem, ze ji nemiluju (i tu o tom mam thread :D), ale rozhodne bych nebyl ten, co by to ukoncil, je a byla skvela.

Suk: Nemyslim si, ze bych byl clovek schopny nekoho presvedcit, ze laska je. Vzhledem k tomu ze se do mne jeste nezamilovala ani zadna co na lasku veri ;)
Rozdil mezi tebou a padem je ze ty se aspon snazis a vis ze to chces :lol:

Vencos: Ja ji skoro neznam (tu hezci), na ICQ sme probrali veci jako hudba, filmy, skola, neprojevila se ani jako blba dylinka, ani jako holka co me zaujme. Takze uvidim, v nejhorsim z toho bude jenom prijemny odpoledne a o par stovek lehci penezenka :) Jo a taky ji je cerstvejch 14, to mi prijde pro me trochu malo (ne kvuli tomu na co ted myslis! :-D), jasny, ja vim s jakejma si ty chodil :-D

Koudak: Ale vis ze me to u tebe docela prekvapuje? Prijdes mi jako clovek co se bavi na diskach, je ten typ co se holkam docela libi, resi obleceni...
V cem si ty prsty proboha zvlazoval? :lol: Do cehos je to strkal? :mrgreen:

EDIT: Tak mi prave napsala ze nevylucuje ze se ten postoj k lasce casem nezmeni. Takze aspon trochu pozitivni. Jo a zejtra s ni du do cajky, tak sem zvedavej jak to dopadne, snad tam nebudem sedet a mlcet, protoze ona prej taky neni moc konverzacni typ. Myslite, ze je dobrej napad si predtim dat panaka neceho co doma najdu? :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 5. 10. 2007 21:51

lu.kas píše:Koudak: Ale vis ze me to u tebe docela prekvapuje? Prijdes mi jako clovek co se bavi na diskach, je ten typ co se holkam docela libi, resi obleceni...
V cem si ty prsty proboha zvlazoval? :lol: Do cehos je to strkal? :mrgreen:

To se neříká :pozor2 :)

Jinak sou věci mezi nebem a zemí, které nejdou pochopit :? :?
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 5. 10. 2007 21:53

lu.kas píše:Myslite, ze je dobrej napad si predtim dat panaka neceho co doma najdu?
To je rozhodně špatný nápad!!!
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2007 21:56

lu.kas: tohle je forum, ne skola tak nepis slohovky :D

jinak ja teda ja uz ani nevim jestli to chci...
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Noclaf 5. 10. 2007 22:15

Hm, zadany, ale dneska jsem dostal zlutou kartu (moje terminologie) a pri dalsich prohrescich pry dostanu cervenou.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 5. 10. 2007 22:19

lu.kas píše:]Myslite, ze je dobrej napad si predtim dat panaka neceho co doma najdu?

to je dobrý nápad... no můžeš doufat že ti pomůže... když já sem s někym na rande tak prostě udržuju konverzaci (jednou jsme si moc hezky pokecali i o spodnim prádle :mrgreen: )...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka