Jste momentálně volní nebo zadaní?- hlasování od 23.11.2008

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jste momentálně volní nebo zadaní?
volný/-á 70 %  53%  [ 70 ]
zadaný/-á 62 %  46%  [ 62 ]
Celkem hlasů : 132

Odeslat příspěvekod suk 27. 9. 2010 20:18

ajo vlastne, vzdalenost neni problem...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 9. 2010 20:24

Já už tady ty důvody popsal....a navíc ona to vidí stejně, takže to tak asi mělo být. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 9. 2010 20:31

No do ***** to byl tedy fofr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 27. 9. 2010 20:33

[quteo]No do ***** [/quote]jo aha, proto! :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 9. 2010 20:42

hobitt píše: akorát bylo pár věcí se kterými jsem se nesmířil, tak jsem to ukončil. :)

tak malý kozy to nebyly a ošklivá postava taky ne. Jsi vůl, takovou krásnou holku by člověk hledal lucernou. Víš, že jsem Ti jí trochu záviděl? Ale jen trochu. :-).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hhitmen 27. 9. 2010 20:49

Toz byla tu jeji fotka nebo ne? nejspis jo :)
hhitmen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 27. 9. 2010 20:51

Spíš se mi zdá, že ji Sloník získal nějak po soukromnu ..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 9. 2010 21:00

Slonik píše:
hobitt píše: akorát bylo pár věcí se kterými jsem se nesmířil, tak jsem to ukončil. :)

tak malý kozy to nebyly a ošklivá postava taky ne. Jsi vůl, takovou krásnou holku by člověk hledal lucernou. Víš, že jsem Ti jí trochu záviděl? Ale jen trochu. :-).

Jak říkám, bylo pár věcí, který nám oběma vadily a ona nakonec byla ráda, že jsem s tématem rozchodu přišel já, protože jak říkám, viděla to podobně. A máš pravdu, je to děvče hezké, milé, chytré...takovou aby člověk pohledal. Věřím tomu, že kdybychom bydleli blíž, tak bychom spolu ještě stále byli...

mtmccox2 má pravdu...
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 9. 2010 22:09

Jak po soukromnu ... ? To bylo zcela veřejné :D

A jak říkám (a ty vlastně taky) krásná, od pohledu milá a jako blbá taky nevypadala :-)

Co byl problém? Těch blbých 60 kilometrů? Já kdysi za svojí holkou jezdil skoro 300 (to bylo vzhledem k "báječné" dopravní infrastruktuře skoro 9 hodin ve vlaku, abychom spolu mohli být 4-5 hodin).
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod suk 27. 9. 2010 22:12

Slonik: tak to se musim hobbita tak trosku zastat. Protoze to, ze jsi ty psychopat neznamena, ze i ostatni jsou psychopati :D
Kdyz si vezmu, ze jsem byl na peti kilometrech schopen nabrat az hodinu zpozdeni, nechci videt, jak by to vypadalo, kdybych jezdil 300km :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 9. 2010 22:14

hobitt píše:jsem s tématem rozchodu přišel já

Tak tohle ti nevěřím. Řešil bys to tu minimálně týden předem. :pozor
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 9. 2010 22:18

Suk: Proč psychopat? Pro některé věci bych jel přes půl planety - a zdaleka nešlo jen o báječný sex (jen kvůli němu by mi to trmácení za to fakt nestálo) ;-)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 27. 9. 2010 22:34

Chlapci já jí taky viděl a hobittovi jsem říkal, že až jí nechá, ať ji pošle za mnou, tak očekávám návštěvu...
Jinak svádět to na 50 km je pokrytectví a zbabělost. Když jsem udržoval vztah na dálku, taká jsme se vídali 1x týdně. A nakonec to vůbec nebylo špatné.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 27. 9. 2010 22:48

Já to říkám pořád ... sex je nuda ... a hlavně není IN ... cool je chlastat ... což je taky důkaz toho, že jsem happy a mám money ...

Free je prostě free ...

Ženský jsou vlastně jen nedokonalým stvořením pro zahnání nudy chlapa...a chlap ten nudu zažene jinak, že ano ... třeba při mariáši, nebo šlechtěním jabloní...jinak nic...

Výše uvedené je myšleno ironicky...pro nechápavé :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 9. 2010 22:54

Vidíš, trente, já jí zapomněl dát kontakt :D

Jak říkám, co bylo blbý, jsem zde (ne v tomto tématu) již popsal a prostě jsem to hlavně psychicky nedával...a fakt, že mi slečna řekla, že je ráda, že jsem ji ušetřil od špinavé práce, protože to taky chtěla ukončit jen přemýšlela kdy a jak, tak si prostě stojím za tím, že to tak asi mělo být. Však co, ženských je plno, v mém okolí se několik zajímavých vyskytuje, tak uvidíme, co se bude dít.

A to, že se spolu normálně v pohodě bavíme a nejsme na sebe naštvaní a nejsme broken-hearted taky o něčem svědčí. :)
hobitt
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka