Proč holky chtějí starší kluky?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rade (novy) 21. 9. 2006 17:15

Zajimalo by mě kdo s tímto má zkušenosti. Co se týče mého okolí tak pozoruji že skoro každá holka má nebo chce kluka staršího o 2,3,4 roky čím to?Jesště se mě nestalo že bych viděl starší holku a mladšího kluka spolu :roll:
Rade (novy)
Čtenář

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 21. 9. 2006 17:17

To se mi sice stalo, ale je to fakt v minimu pripadu. Jinak bych rekl, ze starsi kluky vyhledavaji tak nejak kvuli zazemi, mozna penezum... :-) Nebo taky mozna proto, ze holkam konci puberta driv nez klukom.
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlipnik 21. 9. 2006 17:19

Chtěj zkušenosti, zaučit, peníze a když třeba 16 chodí s 18ti letm tak jí de i o to že má auto, jinak já sem už třikrát chodil s holkama co byly o rok-dva starší...
Naposledy upravil chlipnik dne 21. 9. 2006 17:20, celkově upraveno 1
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 21. 9. 2006 17:20

Jsme na tom stejně.Taky to nechápu.Ideální je 14-15ctka s 18 letym středoškolákem.
I když 2/3mých známostí byly se staršíma holkama :-).Je to zafixovaný že musí bejt starší chlap a mladší ženská.A ony se toho drží :)
Jako na jednom roku neni nic špatnýho, ale 4 letej rozdíl v takovym věku...
Naposledy upravil scater dne 21. 9. 2006 17:21, celkově upraveno 1
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 21. 9. 2006 17:21

To uz jsem sice videl, ale moc obvykle to neni... Mozna je to tim, ze holky a kluci stejneho veku maji v puberte, ted myslim tak kolem 14-16, uplne jine zajmy. Zatimco kluci jeste behaji za kopacakem a tak, holky uz se rozhlizeji po chlapech. No a kdyz ti v jeich veku jeste maji jine zajmy, tak se musi divat po starsich...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rade (novy) 21. 9. 2006 17:22

Přesně třeba moje spolužačka chodí s 20 letym borcem a to té holce je teprve 15 :roll: dívné no
Rade (novy)
Čtenář

Odeslat příspěvekod christian 21. 9. 2006 17:26

Rade: to uz divne dneska neni,ale je pravda,ze se spolu pak setkava uz jiny zpusob uvazovani.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rade (novy) 21. 9. 2006 17:28

když chce teda 16 letej kluk najít nejakou holku musí teda holt zabrousit mezi nějaký 14-15 lety? :cry: :roll: :eh
Rade (novy)
Čtenář

Odeslat příspěvekod chlipnik 21. 9. 2006 17:28

tak to sem asi vyspělej od 5let, nikdy sem se za kopačákem nehonil, ani za ničim sem se nehonil...

Kámoš se na tohle jedno ptal jedný holky (oba 2+ ode mě, mě je 15) a ona řekla že jí de o zkušenosti, přitom má každej druhej den někoho jinýho a bezproblémů si to s nima dává...
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 21. 9. 2006 17:43

jo, taky mě kopačák nezajmá. No a mladší holky mě suverénně chtěj a kfdyž du okolo základky, tak na mě čuměj holky i kluci - holky by si píchly, a kluci viděj konkurenci tak by mě nějradši zkopali :lol: ale zatim maj ještě tak zakrnělý mozečky a svaly že si to nedaj :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 21. 9. 2006 17:47

Jednoduše je to tím, že holky rychleji dospívají. Když má holka nějakých 16, 17 tak kluk v tom samém věku je ještě dítě (prosím neuražte se pánové, ale je to tak). A později ženy přitahuje na starších mužích nějaká ta životní zkušenost, někdy možná i ty prachy.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 21. 9. 2006 17:48

ally píše:Jednoduše je to tím, že holky rychleji dospívají. Když má holka nějakých 16, 17 tak kluk v tom samém věku je ještě dítě (prosím neuražte se pánové, ale je to tak). A později ženy přitahuje na starších mužích nějaká ta životní zkušenost, někdy možná i ty prachy.e/quote]

No, spis bych rekl, ze je pritahuji prachy, semtam mozna nejaka ta zivotni zkusenost... Ale taky nechci urazit vsechny holky...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 21. 9. 2006 17:52

Do dvaceti let mě zajímali muži o 9-13 let starší a kvůli penězům to nebylo (myslím, že stejně nijak bohatí nebyli)
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 21. 9. 2006 17:56

No ja nevim, je mi 19 a o hodne mladsi partnerku bych nesnes. Nevim jestli mam smulu, ale abych mezi holkama v rozmezi 15 - 16 nasel neco s cim by se dalo bluvit uz trosku na urovni, to uz musi bejt stistko. Jeste jsem nenasel holku, ktera by mi vyhovovala, vetsinou sou blby jak tago a intelektualni debata jim moc nerika, od 17 vejs uz lepsi, ale taky zadna slava. Takze ja si nejlip pokecam se starsima (asi jsem vyjimka)
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 21. 9. 2006 17:57

Nevim, ale stve me to. Protoze mam pocit, ze se lip bavi se starsima holkama
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků