Sex na prvním rande

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod james11 10. 9. 2006 18:41

agnolo píše:
james11 píše:já bych do tohe šel bez gumy!y/quote]

:shock: :shock: mám trapnou otázku, kolik to je let? mám druhou trapnou otázku, znáš někoho, kdo má AIDS?

s vidinou, že ta "slečna" chce sex už na prvním rande (kdo ví, kolikáté takové první rande má už za sebou) bych do toho šel snad jen a pouze s tou gumou /quote]

kolik mi je ti může být jedno :!: a nikoho kdo má AIDS neznám :!:

-quote="Ate_People"]...sex na prvním rande s délkou vztahu nesouvisí (teda pokud nepodáš mizerný výkon :).:/quote]

tak tak, vo tom to je :tleskani
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 9. 2006 19:43

Jestli se ti do toho nechce tak na to ser, ale jestli se ti chce, di do toho. Sic nemyslim že je to běžný, rád bych to někdy zažil:-)(myslim sex na 1. rande). A šprcka to dycky jistí;-) :wink: Záleží taky na tvejch sexuálních zkušenostech...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod agnolo 10. 9. 2006 19:47

james11 píše: já bych do tohe šel bez gumy! a nikoho kdo má AIDS neznám :!: /quote]

hm, škoda. Pak by jsi asi mluvil jinak a na to bych si vsadil i svoji výplatu.
agnolo
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 9. 2006 19:53

Třeba si James11 jen myslí že nikoho s AIDS nezná. A třeba ji pozná, při sexu na prvnim rande bez gumy :twisted: :twisted:
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 9. 2006 19:55

no já teda nevím.... plánovat rande s tím,že spolu budete chodit a zároveň se chystat na sex... to mi nějak nejde dohromady.
ad james11: větší blábol jsem už dlouho nečetla... přeji ti, ať se se svým názorem a životním postojem dožiješ ve zdraví stáří.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 9. 2006 19:56

S tímhle názorem asi moc dlouho žít nebude :mrgreen:
Takovýhle příspěvky píšou děti, když chtěj bejt vtipný
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod agnolo 10. 9. 2006 20:03

to Vencos: ne děti, který chtěj bejt vtipný, ale děti, který si hrajou na velký frajery a drsňáky.
agnolo
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 9. 2006 20:08

Přesně tak... Taky sem to dělával jako malej :mrgreen: Ale z5 k tématu :wink:
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kindrman 10. 9. 2006 20:08

no nevim jesli je to nějaká holka kterou znáš a víš jaká je tak bych do toho snad i šel ale jesli je to nějaká kterou si nabalíš na diskotece a tam ti řekne hele sejdem se zejtra a hupnem na to tak to asi ne....
Kindrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 10. 9. 2006 21:14

agnolo píše:
james11 píše: já bych do tohe šel bez gumy! a nikoho kdo má AIDS neznám :!: /quote]

hm, škoda. Pak by jsi asi mluvil jinak a na to bych si vsadil i svoji výplatu.u/quote]

jo neříkám že nemáš pravdu! ale bydlím v takém vidlákově že sem snad ani ještě AIDS nedorazil :lol:

quote="iwigirl"]ad james11: větší blábol jsem už dlouho nečetla... přeji ti, ať se se svým názorem a životním postojem dožiješ ve zdraví stáří. /quote]

díky! to si piš že jo, my mnichové se jistě dožijeme dlouhého věku :lol: jako ono je to snad o ton jestli to babu znám již třeba z řečí kamarádů atd! Nikdy bych nevlezl do postele s každou babou co potkám, jsem docela vybíravý :D Ale když to někomu vyhovuje proč jako sakra ne??? Ale bere si své břemeno zodpovědnosti na sebe 8)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 10. 9. 2006 21:24

jinak jako se tu začínají řešit už docela pěkné chuj**iny :tleskani
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 10. 9. 2006 21:27

aha, takže bez gumy jen ve chvíli, kdy ti kamarádi řeknou, že ji znají a že aids nemá... no tos to teda vyšperkoval.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod james11 11. 9. 2006 05:05

NE! s gumou tehdy když mi kamarádi řeknou že je to kur*a! to že se plánuje sex na prvním rande toto znamenat hned nemusí, sám autor psal že je to divoška :twisted:
Naposledy upravil james11 dne 11. 9. 2006 18:22, celkově upraveno 1
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vencos 11. 9. 2006 12:57

Bez Gumy ani ťuk(teda vlastně šuk :mrgreen: :mrgreen: )
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kindrman 11. 9. 2006 15:24

Trochu OT napadá mě jedna věta z RD "nechat se vojet olihní na prvním rande? Jak bysme se asi ráno cejtili!"
Kindrman
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka