etika při balení

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kwak 30. 7. 2007 20:14

no kamarádum bych do zeli nikdy nevlez, taky nejsem ten typ ze bych musel s nejakou chodit aniž bych jí miloval a že se taková este nenasla :( , měl jsem sice pár úletů ale to bylo jen proto ze byly fakt pěkný a vpohode ale o lásce se nedalo mluvit, a nikdy to nevidrzelo to ani tejden.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 5. 8. 2007 13:10

pre mna je partner kamaratky uzavretou otazkou nikdy akykolvek skely by bol by mi nestal ze stratu naozaj dobrej kamosky 8)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bellini 8. 8. 2007 22:51

souhlasim s Jerseym II, nemam problem bavit se s zadanym chlapem.
Ma pritelkyni a chce byt verny - du dom. Ma pritelkyni a projevil o me zajem - zustavam "na navsteve". Je to pro me znamka, ze vztah neni zdravy a proto mam sanci.
Neco podobneho zazivam, s tim rozdilem, ze o pritelkyni mi rekl az, kdyz pro me bylo pozde vycouvat a on taky nechtel zrovna couvat.
Bellini
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 9. 8. 2007 10:27

Každý je za sebe odpovědný, fórum asi neslouží k tomu, aby jedna strana přemluvila tu druhou. Já bych to napsal takto:

Souhlasím s Jerseym II, nemám problém bavit se s zadanou ženskou. Má přítele a chce být věrná - jdu od toho. Ma přítele a projevila o mě zájem - zustavam "na navsteve" jen ze slušnosti a od takové ženy si držím odstup. Je to pro mě známka, že tahle ženská neumí se ke vztahu postavit čelem a udržuje jen nekvalitní vztah do doby, než si najde někoho jiného. To je vlastnost, za kterou ji sice neodsuzuji, ale je to známka, že se tato ženská bude chovat stejně, až (kdybych) budu (byl) s ní já. Nevadí mi být sám, a proto si raději najdu ženskou s vyřešenou minulostí, protože já sám minulost vyřešenou mám.
Něco podobného jsem zažil u mých kamarádů a začátky byly stejné jako konce, vždy se našel zase ještě někdo jiný. Těm kamarádům to za to třeba i někdy stálo, ale někteří si pak uvědomili, že už od začátku vztahu si zadělávali na průser, to jim ale na začátku nedocházelo, protože byli zamilovaní a mysleli si, že zrovna jim to vyjde.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 10. 8. 2007 12:53

mno, ono je to občas těžko prohánět přes hlavu, když je dotyčná v pohodě...nemůžu tady napsat, že vždycky udělám to a to, holt se jenom mozkem neřídim (a občas to tak dopadá) :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků