Jak nejvíc vzrušit holku ? Místa ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 28. 8. 2006 07:08

Zdarec poradte mi jaky jsou tak asi nejlepsi mista proto, abych vzrusil holku ? Vim ze kazdou vzrusuje neco jinyho a nekde se vzrusi vic nekde min, ja jsem zjistil u holciny, ze nejvic ji vzrusuje usni lalucek, krk, brisko dal jsem se zatim nedostal :D diky
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 28. 8. 2006 07:41

no este celkom ujde zadne sedadlo noveho mercedesu pripadne gauc na jachte alebo vila na jadranskom pobrezi. to su pre zeny velmi vzrusujuce miesta...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _peper 28. 8. 2006 08:33

2 carreaum17: Začínám si myslet, že kdyby nebylo tohoto fóra, ty bys snad ani nedejchal :D
Myslim, že tohle je vcelku zbytečný probírat, až se dostaneš dál, sám poznáš co jí nejvíc dostává. Nikdo ti nemůže poradit co nejvíc zabere, každá holka je jiná, možná mají erotogení zony na stejnym místě, ale líbí se jim třeba jiný styl dráždění atd. Jinak máš pravdu, ušní lalůček, krk, bříško ( čím níž jedeš tím víc jí to vzrušuje :D )
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 8. 2006 09:19

jak nejvic vzrusit holku ? ... utri si ho do zaclon :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 28. 8. 2006 09:58

2Pix: nemyl si pojem s prujmem...tak ju skor rozrusis a nie vzrusis :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod veverqa 28. 8. 2006 18:24

juj napriklad mne keby ste sa dotkli usneho lalocku tak vas asi niekam poslem. neznasam ked sa niekto dotyka mojich usi. a pritom ich mam pekne tvarovane takze ziadne komplexy. len mi to prosto pripada take nejake divne... a trochu ponizujuce.

takze som jasnym dokazom ze kazda zena je ina a preto potrebujeme individualny pristup. takato debata je teda uplne zbytocna :) ja trebars okrem "klasiky" som citliva na predlaktie a vnutornu stranu lakta.
veverqa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 8. 2006 19:23

tak to asi kazda druha ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod chlipnik 28. 8. 2006 22:19

no, osobně sem nepotkal žádnou holku co by byla vzrušená po hlazení na lokti :D

pak sem taky něco slyšel o chodidlech, ale moc nešimrrat nebo ti vykopne zuby :wink:
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 28. 8. 2006 22:26

Zkus ji strcit palec do ***** ; ))
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Carismatico 28. 8. 2006 23:22

Taky mi prijde divny ze by nejaka holka byla vzrusena z loktu :) ale hodne jsem cetl, ze holky maji dost erotogenni zony v kolennich jamkach :)

mOus. : taky zajimavy napad, i kdyz trosku hrr :)

Carismatico
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milan.smart 28. 8. 2006 23:59

carreaum: Tak preci jenom uz sis holku nasel? Muzu se zeptat jaka je a jak se ti to povedlo?
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kalfa 28. 8. 2006 23:59

vyzkoušej kotníky, taky super místo, ono vůbec celý chodidla... ;) a ouška celý ne jen lalučky ;
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Carismatico 29. 8. 2006 07:34

Noo jak uz jsem tady rikal, balim holky jen na chatu :( sam jsem tomu neveril protoze je krasna, doted tomu nemuzu uverit, zkus taky chat, sice to chce trpelivost me to stalo desitky hodin chatovani atd, ale vysledek se dostavi, a je i hodne holek co spis chteji stydlive kluky ale je to bohuzel mensina. Kdyz si nebudes nanic hrat a budes takovej jakej jsi tak padnes nejaky do oka, a taky sem hlavne hlavne holku ktera nekouri a nechlasta + nehuli a tahle to splnuje, takze zazraky se deji. Drzim ti palecky at najdes taky svou vyvolenou :))

A nehazej flintu do zita ,, nadeje preci umira posledni ,,

Carismatico
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 29. 8. 2006 07:42

Proč se tady ptáš na tyhle věci, když holku nemáš a ještě je balíš po chatu? :shock: Tam ti bude zbytečný vědět, který místa jsou nejvíc vzrušivý :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peachoose 29. 8. 2006 09:13

ty jsi takovej malej virtuální gigolo...
Už jsem dostal rozum!!!!
peachoose
Návštěvník

Další stránka