Stydlivý kluk má šanci se seznámit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 16:39

Nebot jsem sam stydlivy, potreboval bych poradit nebo helfnout jak se seznamit s holkou?, je to dost slozity, vy co jste stydlivy, prihlaste se, a napiste jak jste na tom vy, i vy co nejste stydlivy ...

Jinak jsem cetl uz desitky stranek atd., ale nemuzu si pomoct ale prijde ponizuji usmat se na holku, ktera se tvari pak jak kamen, akorat si mysli, ze jsem vul :?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 16:43

Musíš si najít stydlivou holku :) Pak na sebe budete pořád koukat, držet se za tlapky a bude to príma :)

Ne, musíš se zbavit stydlivosti :) Třeba na mě se dneska v Mc Donaldovi usmála ta prodavačka, tak sem se na ní usmál taky no :) a takhle to začíná :) a pak prostě nemyslet na to že někoho balíš, ale jak ti už zde někdo radil, brát to v pohodě ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 15. 8. 2006 16:44

Predtim vypij pul litra vina nebo par piv a je po stydlivosti. :-)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 16:45

L.O.T.G. píše:Predtim vypij pul litra vina nebo par piv a je po stydlivosti. :-)
ale dej si žvejku at to z tebe tak netáhne :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 17:10

Jo to je fajn napad, ale po tech par pivach to mam ten jazyk az moc rozvazanej, to se pak usmeju na kde koho klidne i na bezdika, ale s tou stydlivou holkou je to romanticky ale zas na druhou stranu nedava najevo sympatie a jak poznam, ze se ji treba libim ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 15. 8. 2006 17:23

Nalej to vino i do ni :-)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 17:30

a pak si bude myslet, ze ji chci osustit co ? :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 17:30

Nééé, proč by si to měla myslet :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 17:37

No jsou borci, kteri holku opiji a tam jim pak da, ona sama ani nevi co dela, to jsem videl sam na disco s jednou opilou jsem tancoval pak si pro ni prisel kluk a sli na hajzlik :(
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 17:38

No právě takové holky úplně nesnáším!! Opilí mařky co daj úplně každýmu!!! To já bych nikdy nemoh udělat holce, to je ta největší sviňárna!!! Ale i ti kluci sou *****, když tohle dělaj!!!
anonymni

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 15. 8. 2006 17:38

Lecktere holky dneska pijou vic nez kluci. Proste ji jenom pozves na sklenicku. Nemusis ji ozrat, jen takova lehci nalada. Ale snaz se byt porad strizlivejsi nez ona :wink:
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 17:44

Zrovna na strankach casaku brava se chlubil jeden blb...k, ze nejlepsi holky jsou 14 - 16 pry jim staci rikat sladka sluvka a kupovat jim hezky veci a po tydnu, mu daji, a jeste jak o nich rikal, ze jsou blby...jenze nejhorsi je fakt, ze ma ve vetsine pravdu :((

kdyz takhle pozvu na sklenicku deset holek a kazda mi rekne nezajem, tak budu mit ledatak prazdnou penezenku, nebo se jen napijou a pozve je dalsi kluk :) mi rikala kamoska, ze chodi na diskoteku s kilem a zbytek plati kluci co ji vzdycky neco koupi.... achjoo ze ja nejsem holka ...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 08:40

Hele, dneska vypadá že bude hezkej den :) Tak co si vyjít po Praze, třeba někam k památkám(bude tam hodně cizincú) a když potkáš nějakou hezkou holku usměj se na ní. Tím pádem že je cizinka jí už nikdy neuvidíš, a zjistíš že to tak těžký není :) A posílíš si sebevědomí, když ti úsměj opětuje ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 8. 2006 08:45

No pokusim se, ale je to dobry napad diky, jenze stejne kdyz vyrazim nekam prahu, treba ted jsem byl v beskydech, tak se na me usmivalo tolik holek a v praze az na jednu zadna, jsou v Praze divny, a rika to vic lidi, co neni hlavne z Prahy, myslis, ze je divny holku pozvat na zmrzlinu ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 08:53

Hele, fakt ti nevím... Ale spíš bych už jí pozval na kafe :) Na zmrzku v tomhle počasí nevím nevím :)
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků