Stydlivý kluk má šanci se seznámit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 4. 9. 2006 20:23

Ja myslel, ze budes zkusenej kabrnak aha, jeste je par holek klidne co nemeli moc kluku a jsou hezky jenze to chce mit na ne stesti nebo byt ve spravnou chvili na spravnem miste
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 4. 9. 2006 21:52

Vencos píše:V dnešní době(např v mym okolí) už celkem vymizely takový normální holky (jedna tu eště je=bojuju Mr. Green ) Všechny už měly spoust kluků, uměj dokonale líbat, brzo si zašukaj, chtěj jenom krásný osmnáctiletý(starší samozřejmě víc, mluvim o 15tkách) diskanty s vlastnim kvartýrem... Chtěl bych holku ktrá by byla něco jak já(ne povahou a postavou Exclamation ), abychse před ní nemusel stydět, abych se za ní nemusel styďet, aby pro mě měla pochopení, aby mě měla ráada takovýho jakej sem, aby mě naučila pořádně líbat... Holt všechny dobrý už sou zabraný(a zkušený=měly spoustu kluků), nebo sou eště moc mladý a až budou starýtak budou stejně zabraný a zkušený...
Kdyby každej hledal tu ideální( Jako Ally McBealová), zabil by tim spoustu času, kterej mohl věnovat těm "neideálnim"
a/quote]
Je to tak... Ale zazraky a vyjimky existuji... I kdyz nevim jak je shanet...

Ja znam 17letou, a rozhodne to neni proto ze by byla nak zvlast oskliva. Spis naopak... :)
Naposledy upravil lu.kas dne 5. 9. 2006 19:01, celkově upraveno 1
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jim 4. 9. 2006 22:26

...holt to chce neřešit a nechat se překvapit, co život přinese, i když pochopitelně nelze sedet doma...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 13:08

Když se něco neřeší, většinou to zůstává na mrtvym bodě...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 9. 2006 15:27

Vencos : presne tak.

Nemam moc rad reci typu, kdyz se o lasku nekdo snazi tak si ji zaroven oddaluje, ale kdyz na to prdi tak v necekanym okamziku prijde sama, haha tezko aspon u me, ja na to ***** 19let a jak jsem dopadl :// kdyz budu clovek sedet treba doma na zadku a bude snit o nejaky krasce, sama mu do klina nespadne..tak naivni nejsem

Carismatico
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 5. 9. 2006 16:01

carreaum17 píše:kdyz se o lasku nekdo snazi tak si ji zaroven oddaluje

No, podle mě, když sem tam zajdeš do nějakého baru atp. tak si tě tam nějaká všimne třeba a je to :wink: ... a ne čekat několik let na nějakou :) ... můj názor
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 16:03

Třeba přijdeš do baru a najdeš tam holku která tam je taky jen kvůli hledání partnera a třeba hledá někoho jako ty :wink:
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 9. 2006 17:58

includes - no jo ale ja sam do baru nepujdu prijde mi to takovy divny co tam budu delat sedet a vejrat ? a uz vidim jak za mnou nejaka prijde mozna nekde jinde mimo prahu jo :)) ale v praze hm

Nebo jestli je nejakej spesl bar v praze tak sem s nim :))

Carismatico
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jim 5. 9. 2006 18:16

hmm, bary nepovažuji za nejlepší, ale jen můj názor, sám to nedělám... :)
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 19:01

Tak někoho vem s sebou ne? Třeba kámoše s jeho holkou, když se budou voblejzat, nikdo si nebude myslet že je tvoje :wink: Nebo prostě chodit na normální kalby, třeba do Liďáku... Např. když se před ní stydíš a máš nějákýho kámoše, kterj se nestydí, tak ten jí "nakousne" a třeba až odejde, "pustíš" se do ní...
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 9. 2006 19:03

Myslim ze v baru nesbalis takovou holku co je popsana vyse...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 9. 2006 19:05

Holky rády tancujou... A co když tak nevěděj kde hledat?
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JardaX 5. 9. 2006 19:19

tak jak v kterym baru, ale rozhodne te takova holka asi odpalkuje. Nejlepsi to je kdyz nejakou takovou privede kamarad, to se pak clovek rychle seznami. Me se to stalo priblizne pred mesicem, kamaradka mi predstavila jednu suprvovou holku :) pekna, chytra, volná a vyborne se s ni mluvi :) Uz dvakrat se mi stalo ze k ni nekdo prisel s panakem nebo s pivem, moc se s nima nevybavovala, typek odesel pivo tam nechal a musel jsem ho pit ja :) docela mi zamotala hlavu, pres tyden se chystam ze ji neco naznacim... no snad to vyjde.
JardaX
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ate_People 6. 9. 2006 10:39

Obrázek
Ate_People
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ate_People 6. 9. 2006 10:42

Jim píše:...holt to chce neřešit a nechat se překvapit, co život přinese, i když pochopitelně nelze sedet doma...d/quote]

Tohle je imho správný přístup.
Ate_People
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka