Stydlivý kluk má šanci se seznámit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 9. 2006 14:01

Kdyby to bylo nemozny tak treba takovej fotbalista Radoslav Kovac ( Spartak Moskva ) nema tak hezkou pritelkyni Klaru Medkovou a chytrou. Jenze to chce holt mit prachy a pak si clovek muze diktovat podminky.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 9. 2006 15:47

Myslim ze o prachach to tolik neni - na to leti spis takovy ty co mi tady nehledame :-D
Spis mit moznost se s takovyma setkavat...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 6. 9. 2006 15:53

Ale kvůli prachům tě nikdy milovat stejně nebude... Bude milovat tvý prachy :D
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 9. 2006 16:01

To jo no, jenze ty chlapy vidi krasu a jaksi jim nedochazi, ze jejich polovicka je beres spis proc prachy ci neco jinyho ale laska v tom asi neni, treba Kokta a Partysova docela fesnej rozdil ..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ate_People 7. 9. 2006 06:30

carreaum17 píše:Kdyby to bylo nemozny tak treba takovej fotbalista Radoslav Kovac ( Spartak Moskva ) nema tak hezkou pritelkyni Klaru Medkovou a chytrou. Jenze to chce holt mit prachy a pak si clovek muze diktovat podminky.

Opravil bych tě v jedné větě - "Jenze to chce holt mit hodne prachu a pak si clovek muze diktovat podminky." :)
Ate_People
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 9. 2006 15:04

aha diky presne tak :) to je lepsi
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 7. 9. 2006 17:15

Takovy holky jako tady hleda(-me, -te, -jí...) snad na penize neleti...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 8. 9. 2006 00:11

Vencos: dík za případný postup v baru, ale mám svý důvody proč tam nehledat... :wink:
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milan.smart 8. 9. 2006 16:00

Vencos píše:V dnešní době(např v mym okolí) už celkem vymizely takový normální holky (jedna tu eště je=bojuju :mrgreen: ) Všechny už měly spoust kluků, uměj dokonale líbat, brzo si zašukaj, chtěj jenom krásný osmnáctiletý(starší samozřejmě víc, mluvim o 15tkách) diskanty s vlastnim kvartýrem... Chtěl bych holku ktrá by byla něco jak já(ne povahou a postavou :!: ), abychse před ní nemusel stydět, abych se za ní nemusel styďet, aby pro mě měla pochopení, aby mě měla ráada takovýho jakej sem, aby mě naučila pořádně líbat... Holt všechny dobrý už sou zabraný(a zkušený=měly spoustu kluků), nebo sou eště moc mladý a až budou starýtak budou stejně zabraný a zkušený...
Kdyby každej hledal tu ideální( Jako Ally McBealová), zabil by tim spoustu času, kterej mohl věnovat těm "neideálnim"e/quote]


Jj, přesně s tebou souhlasim (bohužel).
Taky mě štve ta věc, že jestli si někdy najdu holku tak už s ní nezažiju žádnej "první polibek" nebo "první sex" protože pomalu každá holka to má v 16 za sebou :( takže nevim, jestli pak najdu takovou, která by to za sebou ještě neměla..
A taky se cejtim celkem blbě, když mi 15 letej kámoš vypravuje o svejch sexuálních zážitkách se svou holkou a podobně.. :?
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 9. 2006 20:19

Dokonce uz kazda 10 holka ve 14 letech uz spala s klukem a co mam 2 kamosky ve 14 letech tak uz normalne spi s klukem :( ach jo to je nespravedlnost, jo a jeste jsem do ted zil v iluzi, ze moc hezkych holek nechce kluky typu samponek atd, ale co jsem ted uvidel prvni rocnik na nasi skole, tak je tam takovej borec - sampon ( hokejista ) a za tri dny sbalil jednu takovou bloncku, fakt nechapu koho chteji ty holky asi nestoji o obycejny kluky, slusny, nekourici a nefetujici a treba nenamakany :( sam to vim podle tridy kde je 20 holek :(
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 9. 2006 22:18

carreaum17: :shock: kam chodíš na školu? šampona hokejistu máme u nás taky jednoho, z toho si nic nedělej, ti jsou bohužel všude a asi je holky nejvíc chtěj :? já šampon nejsem takže asi utrum
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 9. 9. 2006 03:05

Já bych hlavu nevěšel, co vidím u nás holky, které se nechají sbalit šampónkem téměř vždy za nic nestojí - jsou to většinou povrchní barbínky s růžovým tílečkem a bílou kabelečkou, vlastně to samé co jejich protějšci - "okohoutkovaní" šampónci :). Holkám, které trošku přemýšlejí (aspoň ty, co znám já) jsou tihle typové k smíchu.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 9. 9. 2006 03:11

A navíc, ja teda v současné době holku nemám, ale pár mých přátel má už dlouhou dobu holky, které jsou jak pěkné, tak inteligentní. A nesbalili je kvůli namakané postavě a sladkému blonďatému kohoutku, ale díky tomu, že mají něco v hlavě, jsou přirození a na nic si nehrajou.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ate_People 9. 9. 2006 05:16

Narcissus píše:Já bych hlavu nevěšel, co vidím u nás holky, které se nechají sbalit šampónkem téměř vždy za nic nestojí - jsou to většinou povrchní barbínky s růžovým tílečkem a bílou kabelečkou, vlastně to samé co jejich protějšci - "okohoutkovaní" šampónci :). Holkám, které trošku přemýšlejí (aspoň ty, co znám já) jsou tihle typové k smíchu. /quote]


Za nic nestojí? Ale kdepak. Mají úžasné tělo, jsou rozkošné a pod. Nic hlubokého, ale život je už takový...
Ate_People
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 9. 9. 2006 07:42

Z tohoto hlediska jsem se na to nějak zapomněl podívat, takže máš taky pravdu :).
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků