Stydlivý kluk má šanci se seznámit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 9. 2006 21:22

nikdo1 : no kdyz mu tu dobrou holku ukazes tak ti budu vdecnej do konce zivota :) Chtelo by to nejaky slovnik o tom jak se bavit s holkou a hlavne o cem,.

milan.smart : jinak to s holkami nevzdavej, nadeje umira posledni - a je to nejdulezitejsi vec v zivote co mame...nadeji ma clovek co ma aids a mysli si, ze neumre...i kdyz je to naivni
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 9. 9. 2006 21:30

carreaum17 píše:...Chtelo by to nejaky slovnik o tom jak se bavit s holkou a hlavne o cem.

Jj, přesně něco takovýh bych potřeboval :D

Hmm.. naděje.. mě teď poslední dobou všechno tak s*re, mám tolik starostí a povinností a nic z tho nemám, žádnou radost :| uplně tak nějak zase začínám pochybovat o smyslu života :(
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 9. 2006 21:40

To chce povolit udelat si cas na zabavu atd...bys zachvilku nemel syndrom totalniho vyhoreni, ale priznam, ze jsem mel driv stavy se na vsechno vykaslat neco jako fotbalista Jan Simak, ktery se vykaslal na fotbal a vymetal den co den diskoteky a pil o sto sest. Nedivim se mu.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 9. 9. 2006 21:49

Nj, ale to je právě to, že mě moc věcí nebaví. Hrát na PC už mě teď nebaví vubec, občas na intru kouknem na nějakej film. Baví mě Angličtina a rád chodim do posilovny, ale to je moc málo věcí proti tomu, co mě celej tejden nebaví a na budoucnost kterou vidim hrozně blbe.. ale to je jedno to je tady OT..
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ate_People 10. 9. 2006 09:29

carreaum17 píše:Tak jsou s nudnym klukem snad nevydrzi podle me zadna baba hnusna ani hezka, s chudym vydrzi par dni treba i ta nejvetsi modelka, a osklivy to bych ani nerekl, znam takovych typku treba ode me ze tridy jedna holka 18 chodi s tlustym typkem 37 a proc hm ???? a to iq bych rekl, ze je taky k nicemu :(


Ano. Znám takové. Proč to dělají? Protože ten starý tlusťoch má peníze.
Ate_People
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 9. 2006 12:23

K oslovení holky: Nestyďet se(ať si třeba myslí že seš kretén, debil, ať si o tobě myslí cokoliv, nedávej tomu žádnou váhu), bejt sebejistej, neklepat se, nekoktat(vim je to hodně težký a adrenaliový, ale od toho se musíš odpoutat), jako třeba při nákupu,(ona je jen zoží a ty ho deš koupit, nemyšleno koupit si jí :!: ). Je to asi už dost otřepaný, ale za zkoušku nic nedáte... Největší stres, ale bude jestli se s váma bude chtít líbat, toho se např. já bojim nejvíc, páč sem se líbal zatim jen jednou... To mi taky nejvíc překáží v navazování novejch Vztahů... Ale jako při Bungee, člověk se nesmí bát. Na důsledky a)nemyslete b)nedělejte je důležitými, nic neznamenají(vysmála se mi, no a?)
Jinak základem povídání je viz výše a témata vždycky budou, pokud neni nějak extra nevýmluvná. (Např kde bydlí, sou základy, příhody sou taky důležitý+neřikat to nějak suše)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 9. 2006 20:14

To si rikam vzdycky taky, ale potom v realu je to dost tezky...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 9. 2006 20:15

Já vim. Já to jen píšu, neříkám že používám
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 9. 2006 20:31

Jj, tak to byva. Clovek radi, protoze radeni mu jde snadno. Mam to delam celkem casto. Nemyslim to zle, Vencosi, nic proti tobe
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 10. 9. 2006 20:34

Já bych se rád dle thoto choval, ale pravda jsem příliš stydlivý. Ale celkem je to všechno jen logická dedukce...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 10. 9. 2006 20:48

Vencos : to co rikas ty, tak to by rekl asi kazdy, tady je kazda rada draha i kdyz radis dobre :)ale od slov to chce prejit k cinum :) Kez by existovalo neco co by stydlivost vylecilo nebo aspon ztlumilo, diky tomu pak muze clovek zustat cely zivot sam - single. A ja tomu i verim :( mozna ze se da seznamit s normalni holkou nesympatickou, ale uz vidim jak se nekdy seznamim s hezkou nebo dokonce s krasnou holkou tezko, to spis vyhraji ve sportce 10 milionu.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 10. 9. 2006 21:53

Hmm.. ano, od slov k činům by to přejít chtělo ale jde to těžko.
Jestli si mě láska nenajde sama, tak má holt smůlu :mrgreen:, protože já už jsem se smířil s tim, že budu asi pořád single a sám.
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 10. 9. 2006 22:07

Tak me napadlo co zalozit nejaky klub ? lol :) myslim, ze nas svobodnych nebo aspon stydlivych by se naslo hafec mooc
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 10. 9. 2006 22:11

hhh :mrgreen:
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 11. 9. 2006 12:55

Spíšby se hodil nějakej "léčitel", kterej by to všechno ukázal, co a jak i v praxi. A do klubu bych vzal taky někoho kdo neni stydlivej a chápe nás. By nám je předbaloval
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků