Co vlastně chtějí muži od žen aby byli spokojeni?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Wawer Rewold 23. 8. 2007 20:58

Já když si čtu tak neslyšim. Jako by svět kolem ztichl. To s tim že chlap potřebuje chvilku klidu je naprostá pravda. Když přijdu domu a hned po mě někdo něco chce tak to bych fakt zabíjel
Wawer Rewold
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gottfried Lenz 23. 8. 2007 22:41

James_ píše:Gottfried Lenz - mě dělat víc věcí současně nedělá žádný problém, naopak většinou mě nebaví dělat jen jednu, páč mi přijde že ztrácím čas :)l/quote]

jde o něco jinýho... já taky když něco dělám tak přemejšlim o jinejch věcech a třebas posloucám televizi nebo hudbu...

ale pusť si písničku (anglickou) ke který znáš cca text a začni psát domácí úkol (nebo něco na co se soustředíš) a zpívat při tom, tvůj mozek automaticky začne dělat věci střídavě, tzn že budeš chvilkově text mumlat... pokud ne, seš ženská... pokud jde o rýsování, paření, vyrábění čištění, to jsou věci na které nepotřebujete ani přemejšlet, jsou automatický, já třeba dneska automaticky postavil 3 patra paneláku v the sims2... vůbec sem si to neuvědomoval, vnímal sem bráchu... pak sem si akorát prohlédl dobře odvedenou práci (až na pár chyb který bych jinak neudělal...
Gottfried Lenz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 8. 2007 16:27

Wawer Rewold píše:Já když si čtu tak neslyšim. Jako by svět kolem ztichl. To s tim že chlap potřebuje chvilku klidu je naprostá pravda. Když přijdu domu a hned po mě někdo něco chce tak to bych fakt zabíjel /quote]

nejen chlap...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 29. 8. 2007 19:19

Gottfried Lenz píše:tvůj mozek automaticky začne dělat věci střídavě, tzn že budeš chvilkově text mumlat... pokud ne, seš ženská... /quote]
hej, ony jsou ty s****kvely stvoreni multicore a chlapi jen multithread? a jaktoze ja jsem jen singlethread? :( nezvladam delat dve veci najednou....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod jezek 30. 8. 2007 06:08

Wawer Rewold píše:Já když si čtu tak neslyšim. Jako by svět kolem ztichl. To s tim že chlap potřebuje chvilku klidu je naprostá pravda. Když přijdu domu a hned po mě někdo něco chce tak to bych fakt zabíjel /quote]

Tohle je všechno jenom o vzájemných domluvách a respektování se.Všechno jde skoubit a vztah je prakticky jenom o vzájemných kompromisech.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Předchozí stránka