Co vlastně chtějí muži od žen aby byli spokojeni?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tamarkaa 13. 7. 2006 11:42

Ahoj, nějak se už delší dobu plácám ve vztazích s muži, řeší to spoustu žen kolem mě (i mužů) co to opačné pohlaví vlastně chce aby to vydrželo dýl než dva roky, kdy už se lidi okoukají...Jak se vlastně chovat , aby byl muž spokojený a neutíkal?
Tamarkaa
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 13. 7. 2006 11:57

naucit se varit ;-)
(promin zjednoduseni, ale mam hlad... A nikdo m nechce uvarit...)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tamarkaa 13. 7. 2006 12:03

Vaření není to co bych nezvladala :-) ale diky
Tamarkaa
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 13. 7. 2006 13:01

Tak to si optimalni partneka a chci te :-)
Ne, ted trosku vazneji. odpovim ti otazkou: Co vlastne chteji zeny od muzu aby byly spokojeny? Podle me to je skoro neresitelna otazka. Bohuzel. Vetsinou to konci na tom, ze jeden neco chce, ale nedokaze to vyjadrit (nebo jak to nazvat).

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tamarkaa 13. 7. 2006 13:07

kodl: me se stalo to, ze kdyz jsem byla driv trochu cislo tak jsem byla spis v pozici "nahore" a usiloval byt nekdo se mnou. Jenze pak me tohle prestalo bavit, protoze nejsem z podstaty vubec povrchni clovek a zacala jsem byt "hodna" a myslim , ze i hodne tolerantni a ono se to nejak obratilo. Ted vetsinou investuju vic ja a nejak mi ty vztahy nevychazi...ono to tak asi byva jenze co s tim?
Mam byt zase darebak? To me znici psychicky...
Tamarkaa
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 13. 7. 2006 13:19

to aby uměla vařit, pouštěla ho občas do hospody, ........
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 13. 7. 2006 15:09

a aby umela dobre kourit .. neremcala kdyz de cumet na fotbal ... atd atd :-) ... jednoduche ze ? :-) ..

ne .. realita je takova ze je to kus od kusu jiny :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod M. 13. 7. 2006 15:40

Pochopeni, tolerance a obcas dat proste "pokoj".
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tamarkaa 13. 7. 2006 15:55

Uf...
Tamarkaa
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 13. 7. 2006 16:00

Tamarkaa: Ano, to je taky ono. Ja jsem z presvedceni obcas takovej ten "hodnej vul", takze na to taky dojizdim... Ale jak psal 2Pix - to pousteni do hospody je hodne dulezity ;-) kazdej si potrebuje obcas odpocnout a poslechnout si nekoh jineho...

kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tamarkaa 13. 7. 2006 16:09

Kodl: No ja jsem spis hodne zklamana z tech priorit, ale rikala jsem si, ze to nebudu radsi moc komentovat kdyz se chci dozvedet neco o tom jak muzi uvazuji...
Tamarkaa
Čtenář

Odeslat příspěvekod M. 13. 7. 2006 16:29

Tak to rovnou spis konkretni veci, situace...
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 13. 7. 2006 16:40

Ale tak zase to neber tak uplne doslovne... A klidne to komentuj... Jinak z toho nebude diskuze, ale vykriky do tmy ;-)

kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 7. 2006 17:10

Co vlastně chtějí muži od žen, aby byli spokojeni?j/quote]

V mém případě by to nejspíš bylo zachování vlastního životního prostoru stejně jako prostoru pro seberealizaci a individualizaci.. a samozřejmě i zachování ničím nerušené komunikace s okolím.. no a proto asi zůstanu navěky sám. :-D

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 13. 7. 2006 17:28

Majkl vP. píše:
Co vlastně chtějí muži od žen, aby byli spokojeni?j/quote]
V mém případě by to nejspíš bylo zachování vlastního životního prostoru stejně jako prostoru pro seberealizaci a individualizaci.. a samozřejmě i zachování ničím nerušené komunikace s okolím.. no a proto asi zůstanu navěky sám. :-Dy/quote]

K tomu stačí tedy vlastnost zvaná TOLERANCE
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Další stránka