Omezení alkoholu kvůli přítelkyni

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 3. 7. 2006 17:04

dobrý téma, odpověd zní: měj se holko bylo mi s tebou hezky ale snažíš se mě rozdělit od kamaráda alkoholu tak ahoj :)
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 3. 7. 2006 21:18

marz: ak si to myslel vazne tak ta poprosim, nesir demagogiu. ludia su ovce a vselicomu uveria...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 7. 2006 12:07

marz píše:ja myslim, ze aby kluk (nebo chlap, muz,....) prestal jen tak z niceho pit je nevysvetlitelny a nevidany ukaz, ktery by nemel byt nikdy viden, protoze je to ostuda :-D

že bych byl neviditelný :?:
Nevím co je na tom že nepiju, dělám prostě co mě baví a piju co mě chutná. Alkohol to není. Asi mám jiné chuťové buňky.
Pil jsem občas mezi 18 a 22 a teď prostě nepiju.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Master74 4. 7. 2006 12:16

Ale jo,kvuli pritelkyni bych to omezil....
Mozna by to i vydrzelo,ja stejne skoro vubec nechlastam...
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 4. 7. 2006 12:21

Michal P píše:
marz píše:ja myslim, ze aby kluk (nebo chlap, muz,....) prestal jen tak z niceho pit je nevysvetlitelny a nevidany ukaz, ktery by nemel byt nikdy viden, protoze je to ostuda :-D

že bych byl neviditelný :?:
Nevím co je na tom že nepiju, dělám prostě co mě baví a piju co mě chutná. Alkohol to není. Asi mám jiné chuťové buňky.
Pil jsem občas mezi 18 a 22 a teď prostě nepiju.t/quote]

:shock: :shock: zajímavý je, že to mám naprosto stejně, snad jen že já do 23....
Jinak napsat, že pokud někdo nepije nebo přestane pít alkohol, je ostuda, může jen hodně nevyzrálý jedinec. Před kým ostuda?
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 4. 7. 2006 12:40

Jestli dělá někomu problém umírnit se v chlastu, když se jde bavit s přítelkyní, tak už je asi na cestě mezi alkoholiky. Člověku který pije občas a málo by to nemělo dělat problém (ten by tohle téma nemusel vůbec řešit)
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod mae-geri 4. 7. 2006 16:21

maty1976 píše: :shock: :shock: zajímavý je, že to mám naprosto stejně, snad jen že já do 23....
Jinak napsat, že pokud někdo nepije nebo přestane pít alkohol, je ostuda, může jen hodně nevyzrálý jedinec. Před kým ostuda?P/quote]

Tak jako ostudu bych to nebral, ale je pravda, ze pokud se clovek semtam s kamosama napije a pak by najednou z niceho nic prestal, tak by to jeho kamosum neuniklo a chvili by si ho urcite dobirali...

\\ Majkl vP.: Upraveno - prosím, zkracujte citace.
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 4. 7. 2006 16:24

ally píše:Jestli dělá někomu problém umírnit se v chlastu, když se jde bavit s přítelkyní, tak už je asi na cestě mezi alkoholiky. Člověku který pije občas a málo by to nemělo dělat problém (ten by tohle téma nemusel vůbec řešit)n/quote]

To by problem nebyl. Ale pokud by ta pritelkyne vedela, ze ten chlap pije obcas a s mirou (proste by tam nebyl duvod to zakazovat) a stejne by mu to piti chtela zakazat, tak bych ji asi slusne poslal nekam... :)
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 4. 7. 2006 17:44

s těma kámošema: no to si piš!!! a není to někdy lehký...což o to, pivo semtam není problém si dát, ale panáky apod. fakt NE, a mockrát jsem slyšel: nepiješ se mnou, piješ proti mně.
Jinak - mám dar komunikovat s ožralejma a přizpůsobit se jim za střízliva, takže není problém bavit se střízlivej - navíc odpadá problém, kterej jsem míval: co když mě cestou domů chytnou policajti - a mimochodem:dýchám do balonku poměrně často...
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 7. 2006 18:40

Není to problém. Už jsem to udělal. Sice není abstinentka, ale alkoholické výstřelky jí vadí.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod zamis 5. 7. 2006 14:07

vim, ze ted klesnu v ocich nekterych z vas hodne hluboko, ne-li az na same dno, ale i ja jsem omezil alkohol kvuli divce.... ne uplne, ale ty casy kdy jsem si zasel na 15 kousku jsou ta tam....
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod PachezZ 5. 7. 2006 14:44

Bez problémů omezim když na to přijde - nejsem alkoholik... ale asi bych s holkou která by mi ho chtěla zakazovat i když spolu nejsme apod dlouho nevydržel - ostatně kdyby mi chtěla zakazovat cokoliv jinýho...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tamarkaa 13. 7. 2006 12:09

Já si myslim, ze to nema cenu, protoze za par mesicu se vratis k tomu co jsi delal (az vysumi prvotni nadseni ze vztahu) a uz budete hloubeji ponoreni do vztahu a ji to bude pravdepodobne vadit stale a nastanou konflikty...muze to byt o to bolestnejsi...
Tamarkaa
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 13. 7. 2006 13:20

je to dobrý, ona neni abstinent
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 13. 7. 2006 14:58

ne .. nikdy .. moje slecna ma problem s jatrama (po zloutence) ... tak nesmi moc pit .. nejlip vubec .. ale ja vesele nasavam a nasavam :-D .. nejradsi mam panakovou valku :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka