oddálení orgasmu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod agnolo 29. 6. 2006 18:32

Je všeobecně známo, že chlapy mají dřív orgasmus než ženy, ale po mužským už ten sex samozřejmě nejde. Jak teda chlapy prodloužíte dobu než dosáhnete orgasmu a tím pádem i dobu sexu?

já se například dívám na kytku vedle postele nebo jiné neutrální místo
agnolo
Čtenář

Odeslat příspěvekod scater 29. 6. 2006 19:09

já s tim němám (při sexu) moc zkušenosti, ale slyšel sem že je dobrý zhluboka dýchat :)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Master74 29. 6. 2006 19:12

Techniky pro oddálení ejakulace

V tomto druhém článku (viz. Předčasná ejakulace - technika a psychika) jsem se pokusil udělat takovou kolekci technik oddalování ejakulace, o kterých jsem slyšel nebo je sám použil. Případně jsem připojil svůj názor. Pokud znáte další, na které jsem pozapomněl, dejte mi vědět.
Stiskací technika

Ve slovníku popsaná stiskací technika je spíše výmysl než skutečně fungující věc. Podle mého názoru má několik vad:

1. Je hrozně obtížné odhadnout dobu kdy ji aplikovat - v případě, že stisknete pozdě, dostane se semeno do močové trubice a ejakulaci už se neubráníte ať mačkáte jak mačkáte.
2. Nepoužitelná při samotné souloži - zkuste přemlouvat partnerku, aby zůstala "nažhavená", zatímco vy si před ní každých pár minut v křečích směšně žmouláte svého miláčka.
3. Je přeceňovaná a tudíž nebezpečná - když vám to nebude po pár pokusech fungovat, jen to zhorší vaši psychiku a vztah k sexu.

Zabránění výronu (suchá ejakulace)

Zajímavá a málo známá metoda. Princip je v tom, že okamžik před ejakulací silně stlačíte močovou trubici asi 2 cm od řitního otvoru - přibližně v místech, kde ženy mají náš oblíbený otvůrek :o) a zabráníte tím vlastnímu výronu. Prožíváte při tom pocity téměř shodné s vlastní ejakulací, pouze je to "nasucho". Výhoda je v tom, že po takovémto orgasmu jste schopni velmi brzy (někdo ihned) pokračovat v souloži, aniž dojde k úplnému ochabnutí penisu jako po klasické ejakulaci, přitom výdrž v dalším kole je podstatně zvýšená. Další výhoda je, že při troše zručnosti a praxe můžete při tomto procesu zůstat v partnerce. Při pokračování je ovšem zvýšené riziko otěhotnění, proto zásadně používejte nějakou antikoncepci.

Těm, kdo se s tím nikdy nesetkali a hodlají to zkusit, radím nejdříve to párkrát vyzkoušet při masturbaci - je zde celkem nutná znalost vlastních pocitů a průběhu.
Balancování na hraně

Vlastně nevím jak to nazvat, ale pokud svoje tělo znáte natolik, že jste schopni uhlídat okamžik, kdy už už dochází k ejakulaci a vlastní ejakulaci přitom zadržet, po kratičké přestávce jste schopni pokračovat. Musíte ale zachytit přesně ten okamžik, kdy byste udělali ještě dva-tři pohyby navíc a už by to uhlídat nešlo. V tomto okamžiku je důležité hodně sevřít svaly co používáte na přerušení čůrání. Dostanete se při tom do stavu, kdy vám penis pulzuje jako při ejakulaci, ale bez výronu semene, nebo pouze s nepatrným množstvím. Pozor - doporučuji to zkoušet pouze s antikoncepcí - ne vždy to člověk (alespoň ze začátku) uhlídá. :o) Může se vám také stát, že po třetím, čtvrtém takovémto zadržení překonáte jakousi hranici a pak vám pro změnu dá velkou práci orgasmu vůbec dosáhnout (což partnerka jistě ocení).
Kegelovy cviky

Pomocí Kegelových cviků se můžete naučit lépe vnímat pocity v penisu a celé pánevní oblasti před orgasmem i v jeho průběhu. Je prokázáno, že někteří muži jak zatínají svaly v pánevní oblasti při přirážení, prožívají nekontrolovatelný orgasmus. Tyto cviky jsou velmi jednoduché a lze je snadno zvládnout. Spočívají v kontrakci - zatínání - svalů, kterými zastavujete proud moči. Jsou čtyři možnosti, jak tyto svalové partie posílit:

1. Zatínejte svaly, jako když chcete zadržet moč, a zase je uvolňujte. Opakujte několikrát za sebou. Nepřehánějte to a prvních pár týdnů udržujte sevření jen několik okamžiků, po jednom či dvou měsících můžete začít interval prodlužovat až na deset vteřin. Nespěchejte, během jednoho týdne to nevyřešíte. Zda cvičíte ty správné svaly si můžete ověřit na záchodě přímo při močení. Také se snažte nezatínat jiné svaly (břišní nebo na nohou atd.) a nezadržujte dech.
2. Cviky provádějte v rychlém sledu s co nejkratšími přestávkami.
3. Zatněte svaly na několik vteřin a pak totálně uvolněte celou pánev - jako při průjmu. Několikrát zopakujte. A zatímco první dva cviky můžete zkoušet prakticky kdekoliv (v práci, ve škole, v přeplněném výtahu nebo v tramvaji), závěr si raději schovejte, až budete někde v soukromí, protože uvolňovací fáze může být doprovázena únikem plynů ze střev.
4. Pokud máte hodně volného času můžete zkusit pomocí zatínání těchto svalů se ztopořeným penisem pohybovat nahoru a dolů nebo do stran. Nesmíte se však při tom kroutit.

Onanie před vlastním aktem

Záleží na vaší vzrušivosti, jak dlouho před. Pokud se ale třeba s partnerkou vídáte jen o víkendech, není asi na závadu si ve čtvrtek večer, nebo v pátek ráno "pomoct sám". Určitě to na délku vašeho styku bude mít vliv. Jednoduše nebudete tak nadržení. :-)
Opakovaná soulož

To jen tak pro úplnost, k tomuto tématu asi není moc co dodat. Čím častěji se budete milovat, tím lépe pro vaši výdrž. Mnoho mužů však na druhé kolo nemá už takovou chuť jako na to první. což je asi hlavní nevýhoda.
Kontrola vlastního dechu

Zkuste začít zhluboka a pravidelně dýchat, může vás to rozhodit z rovnováhy a také tím můžete partnerce naznačit, že už jste o kolo napřed. :-)
Nepříjemné podněty

Kousejte se do jazyka, tlačte palcem na nehet prostředníčku, nebo si vymyslete jakýkoliv nepříjemný a bolestivý podnět, který sníží vaše vzrušení - jestli se vám chce. Jen pozor, aby milování byl stále ještě příjemný prožitek.
Procvičujte si násobilku!

Procvičujte si násobilku, nebo zaměstnávejte svůj mozek něčím opravdu složitým. Také si můžete počítat přírazy. Osobně ale tuto techniku nedoporučuji, při sexu se člověk má zabývat raději sexem.
Pomůcky

Celkově vzato na pomůcky nespoléhejte! Není to konečné řešení a hlavně nejsou vždy po ruce. Jsou to jen takové berličky a proto se raději naučte ovládat svoje vzrušení jinak.
Znecitlivující gely, masti a spraye

Mám známého který tvrdí, že mu lubrikační prostředek zvaný "Love Gel Nonstop" dokáže prodloužit soulož i několikrát. Chce to prý nešetřit na množství, aplikovat alespoň 5 minut před stykem a nejlépe (abychom nesnížili citlivost i u partnerky) přetáhnout kondomem. Na mne to tak velké účinky nemá, je ovšem pravda, že jsem neměl potřebu ani chuť to pořádně vyzkoušet. Ale je pravda, že to penis znecitliví a předpokládám, že kdo má problém s krátkou výdrží, nebude litovat stopadesáti korun a vyzkouší to.

Masti a spraye pořídíte za cca 500 Kč. Kdybych chtěl takový prostředek použít, jednoznačně bych volil spray (dávkování umožní regulovat míru znecitlivění). Mám ale obavu že to bude podobný pocit jako když vám u zubaře lokálně znecitliví kus pusy. Je asi na místě poznamenat, že se při honbě za délkou aktu nejspíš budete okrádat o to, co je na souloži příjemné.

Jeden osobní postřeh - rád používám lubrikanty a všiml jsem si, že některé prostředky mi nejen zpříjemňují, ale asi i prodlužují soulož. Ale proč to tak je - vážně nevím.

Pro ty, co nejsou ochotni navštívit sexshop není problém učinit nákup prostřednictvím internetu.
Kondom

Snížení citlivosti, bohužel také prožitku. Pro muže s extrémně krátkou výdrží asi nemá (co se týče délky milostného aktu) podstatný význam. Rozhodně se nenechte unášet myšlenkou dvou a více kondomů na sobě - to špatně dopadá. Raději se podívejte po zesílených kondomech určených obvykle pro anální sex.
Alkohol, drogy

Každopádně může pomoct, ale asi to problém neřeší. Málokterá žena se ale bude milovat s chlapem, který je namol jen proto, že víc vydrží. Pokud se ale "picnete" oba, může to pomoct k velmi příjemným sexuálním radovánkám.
d/quote]

Kód: Vybrat vše
http://www.sexus.cz/clanek/1279-techniky-pro-oddaleni-ejakulace.html

Snažím se myslet na něco jinýho,prostě to tak neprožívat,když už se to eminentně blíží,tak vyndám a zhluboka dýchám-to pomáhá...
Ale po delších maratonech má slečna blbý pocit,že mě nedokáže uspokojit,takže nepřeháním 8)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 30. 6. 2006 07:00

scater píše:já s tim němám (při sexu) moc zkušenosti, ale slyšel sem že je dobrý zhluboka dýchat :)-/quote]

zhluboka dýchat je třeba stejně jako při sportovním výkonu jinak člověk nedostatkem kyslíku ztratí vědomí. :mrgreen:
Jinak dřív mi pomáhalo zaměřit své myšlenky jinam třeba počítat žebra radiátoru.
Dnes už to není třeba po těch letech pravidelného sexu.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 1. 7. 2006 22:20

Proč to ještě prodlužovat? Vždyť ty chuděry po tom ani pořádně nemůžou chodit... Ale je fakt, že po deseti vteřinách přestat, je dost trapný.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Xoddam 1. 7. 2006 23:07

Mno, ja mam super reseni. Proste normalne aprtnerce , pokud je nova (pritelkyne to znaji), vysvetlim ze ji tak opicham ze se nauci spivat o oktavu vis. Samozrejme ji ale upozornimm ze na to jdu trosicku jinak jak ostatni amateri, ze mi proste musi duverovat. A ted to prijde. Libame se, ohmaty , svlikat n no a tak ... Pak ji reknu at me nazhavi oralne, s tim ze se hned jak to bude mozne natvrdo udelam. Una to bude cekat, vysvelil sem ji to. No a ted ta lepsi cast. Moje predehra skoncila, udelal sem se a tak moje "chut" na zapichnuti do ni ochabla asi tak jako muj penis a tak mam cca 20 abych se s ni hraj ja. Je cast na jeji predehru. Jelikoz sem udelanej, taak predehru delam uplne klidne, a sprehledem. Necham si zalezet, a vubec nemyslim na to jak to do ni zaborim. Jeji predehra konci v tom okamziku jako ja mam zas chut na sex, cca 20, a pak jem tak znecitlivenej, a tak DALEKO od dalsiho orgazmu, ze je kazda slecinka spokojena.... :) No a pokud by nastala situace ze ona pera nekouri, aj to se mi stalo, jednoduse si ho pri jeji predehre vyhonim .... A pak picham hoodne dlouho uplne v pohode, a vubec nemusim myslet na nasobilku nebo kvetini :))))
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 2. 7. 2006 09:10

Proc bys ten orgasmus oddaloval? Vsak ona na to mela stejne casu jako ty! :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 5. 7. 2006 14:09

staci kdyz si pred tim dam ze sest piv a mam co delat abych vubec nejakyho orgazmu dosahl...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod ewing 5. 7. 2006 14:33

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tAle je fakt, že po deseti vteřinách přestat, je dost trapný.p/quote]
no ked som so zenskou nebol dlho tak 10 sekund je uplny rekord :D

odporucam vyprazdnit batoh pred akciou...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Master74 5. 7. 2006 14:38

ewing: krasne receno :mrgreen:
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 5. 7. 2006 15:00

dik...ved tazko sa plava s plnym batohom, chapes... :mrgreen:
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 5. 7. 2006 17:57

ewing píše:odporucam vyprazdnit batoh pred akciou...

Jako ve filmu Něco na té Mary je :mrgreen:.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 7. 2006 11:45

ewing - taky se mi jednou stalo, že mě holka svými výmluvami vycukala tak, že když jsem konečně zasunul, tak už při třetím přiražení nastala exploze. Ale hned si ho taky velice rychle sama postavila a tak si zasloužila další a hlavně delší akci...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ares952 12. 7. 2006 09:07

nejlepsim zpusobem jak predejit predcasne ejakulaci je masturbace hodinu pred tim. Pokud uz to z nejakeho duvodu neni mozne, tak sem tam myslet na nejakyho chlapa, nebo si procvicit nasobilku, integraly a podobne
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 12. 7. 2006 09:41

hm, zvlastne...ja sa vacsinou snazim mysliet na to co robim. ako jeden chlapik napisal: nebud ako ten kazatel co mysli pri milovani na modlitbu a pri modlitbe na milovanie"

samozrejme sa to snazim aj kontrolovat, ale nie takto. staci spomalit, alebo ho vytiahnut, alebo si proste povedat, ze tak teraz este nie kamosko :pozor2 :D
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Další stránka