Je hodně nemorální tajně kontrolovat 15-ti leté dceři SMS?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 6. 2006 20:05

???
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 19. 6. 2006 20:16

No pravda měl jsem k těm smilum napsat text, no jen že je celkem divný když 16-letýmu klukovi matka čte jeho SMS, nemyslíš?

// Edit.: Je ti 16, ne?
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Malkovich 19. 6. 2006 20:26

Na jednu stranu to nemorální je,ale na druhou "důvěřuj,ale prověřuj". :hm :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 19. 6. 2006 20:28

Gozer píše:Holka je celá žhavá do sexu a navíc chodí jezdit na skejtu.Z SMS vyplývá že by si to moc ráda rozdala s klukem co ho zná (sotva měsíc) z toho ježdění.o/quote]

Kdybych mel 15ti letou dceru a ta si domu dotahla nejakyho priblblyho vyhulenyho prkynkare, ja bych ji hnal !
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod PachezZ 19. 6. 2006 21:47

mousefromhouse píše:
Gozer píše:Holka je celá žhavá do sexu a navíc chodí jezdit na skejtu.Z SMS vyplývá že by si to moc ráda rozdala s klukem co ho zná (sotva měsíc) z toho ježdění.o/quote]
Kdybych mel 15ti letou dceru a ta si domu dotahla nejakyho priblblyho vyhulenyho prkynkare, ja bych ji hnal !

Je to OT ale ty znáš všechny "prknaře" asi jen z doslehcu vid ? ja nejsem prknař ale házet všechny do jednoho pytle je dost nerozumný...
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 19. 6. 2006 21:59

Znam dostatecne reprezentativni vzorek na to, abych si mohl udelat obrazek ;)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod kodl 20. 6. 2006 10:45

PachezZ: Tady se musim zastat nouseho. Taky se bojim, ze mi nekdy v budoucnu dcera pritahne nejakou dredatou smazku z czechTeku... Bojim se bych ho pres prah jen tak nepustil...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod cernysev 20. 6. 2006 11:33

a ja Pancheze .. :) Byla rec o "prkanrich"...kamos jezdi na prkne, nehuli a skoro nepije....Netreba vsechny hazet do jednoho pytle..Ale je fakt ze dredata smazka z czechteku...brrrr...
cernysev
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Wracker 20. 6. 2006 14:49

no ono jde oto, ze prknari sou vetsinou namysleny hovada, ktery ze sebe delaj mastery ( ja jezdim na SK8 a je to GR8 a ty ne tak si nula apod.) jeden cas sem jezdil takze par lidi znam, ale znam i pohodare, ale prijde mi ze tech namyslenejch je tak nejak vi. na druhou stranu se znam s lidma co byli i na Czechteku a sou taky ormalni super lidi.. proste jde tu danou osobnost, ale kdyz se radi k urcite skupine lidi tak ho to imho tahne i chovanim tim smerem...
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andy 20. 6. 2006 15:38

Podla mna 15-rocnej citat smsky sice neni nemoralne, ale nepatri sa to.. Ale tak zalezi aky vztah ma s rodicmi.. Ak dobry, tak myslim, ze rodicia nebudu kontrolovat, ak zly, tak je predsa jedno co tam uvidia, kedze sa nic pokazit nemoze..
Andy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 6. 2006 16:31

Já bych tatínkovi doporučil poznat budoucího zeťáka . . . :lol:
Lukas063
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FaZZy 20. 6. 2006 19:12

Wracker píše:no ono jde oto, ze prknari sou vetsinou namysleny hovada, ktery ze sebe delaj mastery ( ja jezdim na SK8 a je to GR8 a ty ne tak si nula apod.)

Takovím dát přes hubu.Kdyby si takového přivedla moje dcera tak by letěl z okna.

Důležitá je komunikace.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Čtenář

Odeslat příspěvekod AndrewJ 23. 7. 2006 16:40

Hmm. Myslím si, že by jsi jí neměl ty zprávy číst. STejně se z nich nedovíš nic podstatného. V SMS se hodně přehání.
Rozhodně bych ji ale vzal k doktorovi a hormonálku. Nebál bych se toho, ž by kvůli ní začala dřív, to vůbec. A i kdyby, lepší, než kdyby začala bez hormonálky.

VClastně jsem to nedávno řešil z druhého pohledu, našel jsem si mladší holku (16), ajejí rodiče to zjistili. Rozhodně jsme nebyl od začátku nějaký jejich oblínbenec (měl jsem dredy, mám celkem složitou životní anabázi, kolovaly o mě fámy, že jsem byl závislý na tvrdých drogách). Její rodiče si nejdřív promluvili s ní.. pak ještě jednou tak z lehka se mnou (ne nějaký nepříjemný křížový výslech, spíš takové odlehčené povídání u kafe) a poslali ji ke gynekologovi pro prášky. Ono to bylo stejně jedno, protože my už jsme v té době spolu stejně spali (používali jsme jiné druhy antikoncepce), ale i tak.

To by byla moje story.

Jo a ještě by jsí měl vysvětlit, že jen hormonálka nestačí, obzvlášť, pokud spala s někým koho dobře nezná (pohlavní nemoci)., aať používá kondom. AIDS nebo žloutenka C jsou ještě mnohem "horší" než dítě
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod veverqa 23. 7. 2006 19:49

15 rocnym babam hormonalku? :cry: neblaznite. dost si nicime telo aj bez toho...

k teme: nemyslim si ze kontrolovat sms je ta spravna cesta ako niekomu pomoct. ma 15 rokov. je v puberte. predpokladam ze v takej poriadnej takze podla toho sa aj navonok prejavuje (buchanie s dverami hadky s rodicmi kvoli priatelom...) potrebuje svoje sukromie a ma nan plne pravo takze by som to respektovala. a k tomu coho sa bojis. poviem to takto: uz je neskoro na to aby ste ju menili. ak ste ju dobre vychovali (o com nepochybujem) tak aj napriek puberte je rozumnym clovekom takze v dolezitych veciach bude rozumna. takze byt vami tak jej budem doverovat a nejak velmi by som jej nezasahovala do takychto veci lebo to moze mat skor opacny efekt. a treba sa este zmierit s faktom ze cokolvek bude chciet urobit tak to urobi...
veverqa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 23. 7. 2006 21:23

no nic...vysvetli jej vsetko od penisu, po vaginu cez postevacek az po suloz a potom jej uz len povedz, ze nech sa rozhodne sama...zodpovedne. ked si ju vychovaval a viedol k zodpovednosti nemozes mat problem.
a pani manzelka nech necha toho strachu lebo to je to najhorsie co moze urobit. ak ste ju vychovavali k zodpovednosti, nemate sa coho bat ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka