Vzrušující kuřačky cigaret

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod maty1976 7. 7. 2006 13:52

Tak tohle..........nemá chybu
Obrázek
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 7. 2006 23:35

maty1976 : ta je hezká :tleskani
Lukas063
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mae-geri 8. 7. 2006 14:09

Tak nevim, co na ni vidite... Uz se tu objevili daleko hezci.
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 10. 7. 2006 15:37

Kde je radu1 a jeho fotky!!!!!!!!!!
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod radu1 11. 7. 2006 08:39

Radu1 bohuzel odjizdi do řecka pozorovat tamejsi kuřačky ... hmmmm :twisted:
radu1
Čtenář

Odeslat příspěvekod maty1976 11. 7. 2006 10:55

!!!! Řecký holky se mi líběj - ale slíbils nějaký fotky, no nevadí :( :(
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 12. 7. 2006 11:47

na tej fotce jak slukuje ten dym vypada jako ze by se chtela poblejt :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 12. 7. 2006 12:48

Vypadá náhodou celkem dobře, mně se líbí :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maty1976 13. 7. 2006 11:07

ObrázekObrázekObrázek
Kdyby měla VĚTŠÍ PRSA, tak by to bylo ještě lepší.....
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Martin1978 19. 7. 2006 06:21

Mě se dívky kuřačky taky moc líbí, přitahují mě, vzrušují. Ale musí se jednat o holku pěknou, vysokou, štíhlou. Ošklivá holka s cigaretou mě silně odpudí, krásná dívka s cigaretou mě naopak silně vzruší. Jsem rád, že podobně to nevidím sám. Musím ale říct, že pěkná holka kuřačka se mi líbí jen když se na ní dívám, případně když bych s ní jen flirtoval, ulítnul nebo tak nějak. Ale partnerku na trvalý vztah bych kuřačku nechtěl - zestárne mnohem dřív než nekuřačka, je daleko větší pravděpodobnost, že vážně onemocní, ani ta závislost a nutnost si zapálit je někdy na škodu. Navíc být těhotná nebo vychovávat dítě a kouřit je podle mě pitomost. Mladé kouřící holky jsou krásné, ale za pár let to jsou trosky. Lituju 40 - 50 leté ženské, na kterých je na první pohled vidět že kouří a jsou často opravdu trosky. Silně mě lákají intimnosti s mladou kuřačkou, pohled jak kouří, potom ji třeba líbat a cítit směsici její přirozené vůně a vůně cigaret, to mě silně vzrušuje. Jinak z českých celebrit je pro mě nejpřitažlivější Iva Fruhlingová, dost se divím, že se tady o ní nikdo nezmiňoval. Teď je krásná, ale jestli nepřestane, bude z ní za pár let troska. Takže teď je otázka, zda to stojí za to...
Martin1978
Čtenář

Odeslat příspěvekod ewing 19. 7. 2006 06:52

kokoz chlapci....ja z vas fakt nemozem :mrgreen: :mrgreen:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 19. 7. 2006 10:09

to Martin1978: Dost souhlasím, máme to docela podobně - i s tím pohledem na partnerku. Akorát nesouhlasím, že kuřačka musí být za pár let troska - myslím,že pokud žije jinak zdravým způsobem života a nekouří několik krabiček denně, ale třeba jen 10 cigaret, že se to dá uhlídat - znám dost čtyřicátnic, které od mládí kouří, a pořád jsou pěkné - možná mám svůj sexuální zájem posunutej trochu dál, mě se líbí - vždy ale musí být hezké - jak mladé holky, tak ženské středního věku.
Co se týče Ivy Frühlingové, to je velmi krásná kuřačka, ale nějak se mi nedaří najít na netu žádné její fotky s cigaretou. nevíš o nějaké - to by asi mojí italští kolegové na http://www.sif.altervista.org koukali....
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Martin1978 19. 7. 2006 11:25

Já si myslím, že pokud žena kouří třeba 20 let 10 cigaret denně, musí se to na ní projevit. Možná to máš posunuté jinam, ale mě kuřačky středního a staršího věku už nijak nepřitahují. Jinak jedna fotka Ivy s cigaretou je v tomto článku: http://ona.idnes.cz/iva-fruhlingova-na- ... na_ony_jup

Ve fotogalerii, je to jedna z posledních fotek. Opravdu jí to moc sluší, škoda, že jsem neviděl víc jejich fotek s cigaretou. Jinak ale preferuji spíš blondýny, vlasy po ramena, nejlépe špinavě blond. A pokud jde o fotky, jsou lepší reálné fotky reálných kuřaček než modelky, které třeba normálně ani nekouří. Jinak je taky dost důležité jakou značku cigaret holka kouří - startky nebo podobný levný šunt mě spíš odpudí, ale když kouří třeba takové zlaté Marlbora, nejlépe v delším provedení, to je něco. Zlatá Marlbora si i já velmi rád vychutnám, přestože jsem velmi sváteční kuřák.[/img]
Martin1978
Čtenář

Odeslat příspěvekod maty1976 19. 7. 2006 11:43

1)Nemyslím že bych byl gerontofil - asi tak: kam až se mi (věkově) líběj ženský všeobecně, tam se mi líbí s cigaretou. prostě rozpětí 15-50. jasně že u těch starších jsou to spíš výjimky, ale najdou se.
Ale holky kolem čtyřicítky jsou pěkný, zvlášť celebrity.

2) Viděl jsem víc fotek I.F. s cigaretou, ale na netu ne. Viděl jsem jí osobně kouřit naživo i někde v zákulisí nějaký akce. Je to taková malá Catherine Zeta-Jones, trošku mi jí něčím připomíná - mimochodem, to je taky kuřačka a taky se s tím moc neprezentuje na fotkách, narozdíl třeba od Moniky Bellucci.

3) Já preferuju jednoznačně černovlásky, delší vlasy, ale můžu i blondýny a jiné. Ale brunetky jsou víc...

4) Souhlas - taky mám nejradši tzv. candid pics, tj. reálné zachycení krásné kuřačky - hodně je jich na různejch galeriích z parties nebo ze společnosti. Pózování se mi taky líbí, ale pak už je nutno, aby to bylo věrohodný. Ale realita mě bere víc... hodně si je fotím a hlavně natáčím na video sám.

Jo, startky, balený tabák nebo joint mě taky u dívky nepřitahují, neberou mě takový ty hippiesácký holky, kterých je dost třeba na rockových festivalech (ač sám na tyto akce občas chodím). Kromě cigaret se mi líbí, když holka kouří ve společnosti doutník.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Martin1978 19. 7. 2006 12:31

Musím ale říct, že jsem nikdy s kuřačkou nic intimního neměl, což mě mrzí a cítím jisté nenaplnění všech sexuálních možností. Několikrát jsem měl možnost s kuřačkou si něco začít, ale nikdy to nedopadlo. Musím ale říct, že asi i s ohledem na to, že mi kuřačky většinou nevyhovují po stránce povahy. Vyjímečně je kuřačka současně hodná a rozumná holka, většinou to je mrcha. Alespoň podle toho co jsem potkával já. Bohužel to vypadá, že si nikdy s kuřačkou nic intimního nevyzkouším, jsem už téměř ženatý (díky bohu s nekuřačkou).
Martin1978
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka