Nevím jak se rozejít se slečnou..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zamis 4. 6. 2006 13:35

no a co si treba najit k te soucasne holce jeste jednu??? ona bude spokojena, ze ma tebe. ty budes spokojenej, ze poznas vic holek a te stavajici jsi nijak neublizil. podtrzeno secteno- vsichni budou spokojeni. je to trosku drastycky reseni, ale mohlo by to vyjit :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 4. 6. 2006 13:38

Pokud Ti nevaděj následky jednoduše pošli SMS

"Ahoj zlatíčko, už mě nebavíš, mezi náma je konec. Měj se :wink: "

No a je to
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 4. 6. 2006 14:47

To je snad jen pro sraby. Čestnější je to z očí do očí.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 4. 6. 2006 17:28

Po sms je to silně trapné.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 6. 2006 18:59

ale efektivni :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2006 19:03

Napadl mě, že by mohl autor zkusit takový trik - nechat se tou přítelkyní nachytat s jiným chalanem "v akci".. Nemám sice nic takového prakticky vyzkoušeno, ale třeba by to ušetřilo všechny ty srdcervoucí procedury kolem rozchodu.. :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod TA 4. 6. 2006 23:07

Majkl vP. píše:Napadl mě, že by mohl autor zkusit takový trik - nechat se tou přítelkyní nachytat s jiným chalanem "v akci".. .. :hm:/quote]


fííííha, to nie je zlý nápad. Myslím, že by to bolo nielen efektívne ale aj efektné. :twisted:
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 5. 6. 2006 07:49

Majkl vP. píše:Napadl mě, že by mohl autor zkusit takový trik - nechat se tou přítelkyní nachytat s jiným chalanem "v akci".. Nemám sice nic takového prakticky vyzkoušeno, ale třeba by to ušetřilo všechny ty srdcervoucí procedury kolem rozchodu.. :hm//quote]

no, mozno by sa nekoniec chcela pridat :mrgreen:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 6. 2006 15:58

Chlapi , rady nad zlato , fakt že jo . :D
Lukas063
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matik 11. 8. 2007 10:24

Komedianti, kteří se neumí rozcházet. To si ani nedokážu představit, jak jste se vy dva dali dohromady. Systém prodlužujících intervalů nesnáším, protože pak nebudeš vědět, jestli si máš hledat další nebo jestli máš ještě ten starý vztah. Řekni jí to do očí.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků