Nevím jak se rozejít se slečnou..

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod adamek.jan 8. 5. 2006 14:05

Souhlasim s Ally: Panove pokud jim to hned nevyklopite, muzete se vzajemne ztratit uplne a to si myslim zadny nechcete. Ono ten vztah by postupne "umrel" a jednoho dne by vam prisla jen SMS s dotazem "Jsme jeste spolu?" a dal by nic nebylo. Kdyz se k "problemu" ted postavite celem, mate nemalou sanci ze zustanete kamaradi a i vy sami z toho rozchodu budete mit daleko lepsi pocit.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 8. 5. 2006 15:04

No ono zase to uplne vyklopit na ferovku taky nekdy neni sranda..
Ale lepsi by opravdu bylo to prodiskutovat nez aby to dopadlo spatne..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 8. 5. 2006 15:58

ako ti to uz niekto poradil...uprimnost je kluc. samozrejme jemne. nemusis jej zavolat zrovna na valentina, ze uz mas inu, chapes :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vincent 8. 5. 2006 16:22

dej na ally . V podstatě bych ti poradil to samý...čím dýl to budeš oddalovat tím to bude pro oba horší.
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calhoun 8. 5. 2006 16:29

bezradny píše:ale jednou ro prostě musí skončit, nechci v 18 skončit u jedné slečny...
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bezradny 8. 5. 2006 16:57

no,lidičky děkuji...je mi jí strašně líto,přece jenom, mám ji rád...
Ale dál to takhle nejde...
bezradny
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ally 8. 5. 2006 17:35

No, jestli ji máš ale opravdu rád, tak je blbost to skončit. Jen proto, že chceš poznat jiné holky. Vztah se ukončuje kvůli neshodám, nebo že se láska někam vytratila. Proč chceš poznat jinou, když je ti teda fajn s tou současnou? To nechápu.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bezradny 8. 5. 2006 17:45

špatně jsem to napsal...přesně tak, láska se vytratila..ale není mi jedno že bude nešťastná, to jsem myslel tím mám ji rád...
bezradny
Čtenář

Odeslat příspěvekod Calhoun 8. 5. 2006 18:14

bezradny píše:špatně jsem to napsal...přesně tak, láska se vytratila..i/quote]


Laska nebo zamilovanost? Zamilovat se umi kazdy ale kazde zamilovani po case vyprcha a pak prichazi ta tezsi cast - zmenit zamilovanost na lasku ktera ma podstatne vyzsi trvanlivost a na rozdil od zamilovanosti "nejezdi" jenom na hormony :) . Pokud citis ze zamilovanost vyprchala, vytraci se to hezke co tam bylo a Ty sam nedokazes nebo nechces to zmenit tak IMHO opravdu nema cenu to lamat dal....
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 8. 5. 2006 18:16

Tak to jo. Tak zůstávám u toho , co už jsem psala.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 14. 5. 2006 10:19

Jo Ally radí dobře :-)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 14. 5. 2006 12:47

proste ji posli do prd*le a pul roku se s ni nestykej.
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NMS 3. 6. 2006 19:20

Možná se mi budete divit, ale já jsem na rozcházení používal způsob "prodlužujícho se intervalu" - výsledek to mělo asi po půl roce - prostě té druhé straně to nakonec "došlo" a byl konec. Nevím, jestli je to zrovna ideální, ale zatím si žádná nestěžovala, když se (třeba i po letech) náhodně potkáme, pozdravíme se, děláme jakoby nic ... co myslíte :hm :?:
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 3. 6. 2006 19:48

no way out .. hit them hard and leave no survivors ! :-)

(bez vychodiska .. zautoc tvrde a nenechavej nikoho nazivu)

//iwigirl: a dost.
Naposledy upravil 2Pix dne 3. 6. 2006 22:26, celkově upraveno 1
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod gofry 3. 6. 2006 22:19

Hlavne si priprav odpoveď na otázku, prečo sa chceš rozísť. A priprav si na to dobrú odpoveď. Aby sa ti nestalo, že sa ťa to spýta, a tvojou odpoveďou bude: "Ja ani neviem". To je podľa mňa pre druhú stranu to najhoršie.
gofry
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků