Mám problém: Nemohu si najit holku

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 1. 5. 2006 12:24

je ty jsi na tom jako ja, zvlast v tomhle
mickaelb píše:.tak pak je ten problem aby nebyla jen dalsi kamaradka do sbirky :/ to ze jich vetsina nema cas (na me) uz je vec jina :/ )
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 1. 5. 2006 18:56

NJN tak zalozime klub :( ......... :mrgreen:
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 5. 2006 23:49

Jde o to, jestli chceš holku na vztah, přátelství, nebo jen na sex. Jestli chceš vztah, musíš jí zaujmout, když přátelství, musíš jí pobavit. A jestli na sex, musíš mít co nabídnout. Žádná věda v tom není...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Xoddam 4. 5. 2006 05:39

veta od kostinho to plne vystihuje:"Neniv tom veda." Chapes nemuzeme ti rict tak jdi tam a tam a delej to a to a mas holky .. tak to neni .. holky sou ruzne .. sou co stoji na romantiku, sou ktere to maji radi drsne .... sou sportovni typy atd ... bud sam sebou ... a nesnaz se najak hrat lepsiho pac chces preci holku pro sebe, co te bude mit rada takeho jaky ses, tak se nepretvaruj a neboj to se vyvine ... chodivej se bavit a ona se nejaka holka dostane. :)))
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 16. 5. 2006 22:48

Takze chlapi, u me se to uz zmenilo, holku uz mam, jako vzdy to prislo naprosto necekane a uplne jinak nez sem cekal, puvodne sem jel na tu akci kvuli uplne nejake jine, ale kdyz sem ji tam hned na zacatku uvidel s jejim klukem tak to bylo v kasi...mno a pak sem potkal ji, zname se uz dyl, hlavne pres net...mno a tak nejak sme tam spolu uz zustali... :) akorat ted bude problem ze asik za mesic jede na dlouho pryc, ale vyjasnili jsme si to, zatim si uzivat, dokud to jde...a pak to bude bud a nebo ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 17. 5. 2006 18:45

hh mam radost ze alespon u tebe se to zmenilo :) u me je stav stale stejny :)
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 17. 5. 2006 18:48

Nezoufej. Většinou to přijde, když to nejmíň čekáš.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 17. 5. 2006 20:16

asi to delas blbe... proste jdes po ulici, uvidis hezkou holku. zeptas se ji, co dela vecer... nechce... jdes dal, potkas dalsi... a jedna z 15 na to uricte kejvne :-D, pokud pouzivas vune od AXE, tak si staci stoupnout do vytahu :-D
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 5. 2006 20:27

ICEBOSS - tak tak! nebo: ...slečno, nezlobte se prosím prosím, ale vy tak nádherně voníte, že se prostě musím zeptat, jaký parfém používáte...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 17. 5. 2006 20:30

Kosťa: Tak na tohle už musí mít člověk povahu nebo 3promile :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 17. 5. 2006 20:54

kodl: spis odvahu :D ja bych se to bal i rict :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod kodl 17. 5. 2006 20:59

Christian: Já bych to taky asi neřekl... Zůstávám u klasického: Můžu tě pozvat na štamprdli? Když odmítne, tak alespoň ušetřím :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod xaero 17. 5. 2006 22:18

lol prej jit po ulici :D :D :D hh pouzivam ferrari to asi nefunguje :D
asi pouziju kodlovu metodu ale de spise o to ze si s ni vetsinou nemam co rict :( je zazrak kdyz potkam holku s kterou si najdu spolecny tema :)
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ewing 17. 5. 2006 23:08

jasna vec...zbadas kocku so psom a spytas sa: ako sa ma ta svina? a ona povie, ze "to je pes". a ty na to: a kto sa pytal teba? :mrgreen: :mrgreen:

alebo druha moznost (ta ista situacia-slecna so psom) "slecna mate pekneho psa, mozem si vas pohladkat?" :D

no hlavne je dolezite sa riadit heslom: NIET CO STRATIT a mat vieru...v seba, ze sa to proste podari.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod veverqa 18. 5. 2006 07:44

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tICEBOSS - tak tak! nebo: ...slečno, nezlobte se prosím prosím, ale vy tak nádherně voníte, že se prostě musím zeptat, jaký parfém používáte...o/quote]

omg a to na nejaku fakt zabralo? :?
veverqa
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka