Mám problém: Nemohu si najit holku

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 25. 5. 2006 08:05

mickaelb píše:Tak jinak: Nehodlam dostat pres hubu :D


"...a že jsi slabší, tak na to ser, předměty různý do ruky ber!" :D (cast textu od jedne zname kapely) :)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod kodl 25. 5. 2006 15:18

mousefromhouse píše:a že jsi slabší, tak na to ser, předměty různý do ruky ber!"y/b] :D (cast textu od jedne zname kapely)


Tak tuhle znamou kapelu uz jsem dlouho neslysel. Aspon vim, co si pustim :P
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 5. 2006 15:39

jo jo .. mlat to hlava nehlava a kdyz na to nemas pomoci pesti, pouzij vhodnou aparaturu lezici nekde po ruce :-) ...

jinak ten problem, ze si nemuzes najit holku, sem zaradil do megatraparen - absolutne takovou vec neresim, kdyz mam slecnu uzivam si s ni co to jde, kdyz nemam, tak se vzdycky nekdo povolnej najde :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Wracker 25. 5. 2006 21:52

no myslim,ze to nacelnik rozlousk :) asi tak bych to videl...hlavne co cekas, ze ti sem nekdo napise...mam holku na sklade prid si ? ;) ikdyz nekdo trochu jinde nabizel Anicku..120cm a 180kg....
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 25. 5. 2006 22:23

Tak to nemyslim ale cekam neco jako: No je spousty moznosti treba pujdes k baru a ....... chapete? tak jsem to myslel
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 5. 2006 23:28

kdyz to cekas, timpadem to vis..... tak co se podle toho i tak zachovat ? Co ty ses za pripad :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod xaero 27. 5. 2006 14:34

:) lol :) no jo chce to odhodlani :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 12. 7. 2006 13:37

Vis co az pujdete kajsik na akci, treba do klubu nebo tak nejak, urcite tam vsichni budete vrtit zadkem, tak jestli nejaka bude sama, tak k ni bez a rekni ji, ze s ni chces tancit, nebo jestli by nesla. Uvidis ze neodmitne ;) Takhle sem to udelal ja a uz sme spolu 8) (celkem pozde to pisu :)) )
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 13. 7. 2006 23:01

AAAA obnoveni stareho tematu :) (ale furt aktualniho :) ) (dlouho si nenapsal na icq :) ) dik za radu
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 13. 7. 2006 23:02

kamaradka mi rekla ze s nama zejtra pujde do mesta :) ja ji ukazu nejakou holcinu co se mi zamlouva a ona mi pomuze jak ji sbalit :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VladaP 14. 7. 2006 00:39

Ale, znam jí? Nepomůže mi taky? :D

BTW: Co sem slyšel tak v podnicích ala nováci, alfa a tak... prej jde většinou o známost na jednu noc...

BTW2: Koho si myslel tim "mě a spoustě ostatním" na začátku? :mrgreen:
Alcatel OneTouch 303 > Nokyja 3410 (poslat SMS - musel jsem třísknout do stolu, volání nepřipadalo v úvahu, Nokyja - connecting people in services :)) -> Sony Ericsson T630
_________________
Chybami se člověk učí... jsem tedy nejchytřejší na světě ;)
VladaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 14. 7. 2006 12:17

odpoved na BTW2: nasi trojku nez si prisel ty :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 23. 7. 2006 16:33

jednoduchá rada : nehledej ji, ona si tě najde sama
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 23. 7. 2006 16:37

Tak doufam, ze si me najde, pac uz sem zas single...
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mobil-man 23. 7. 2006 17:26

....ja jsem jeste single :mrgreen: :twisted:
Mobil-man
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků