Mám problém: Nemohu si najit holku

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xaero 29. 4. 2006 22:22

Ahoj zajimave tema ze? Mám zajímavý problém prostě nevím jak na holky, je mi blbe nejakou oslovit napr. na nake diskotece, kdyz se naskytne nejaka prilezitost jako slaveni silvestra u kamarada (kde je take naka nova holka) tak se stejne k nicemu nerozhoupu, samozrejme s ni kecam apod. ale nikdy takove kecani nechtyne takovych rozmeru ze by mela nejaky zajem se se mnou nekdy vice setkat. Ne ze bych byl naky hnusny nebo absolutne nudny proste nevim kde kdy a jak si ziskat nakou holku. Dik za rady pomuzete me a spouste lidi ktere znam :) dekuji ahoj :oops: :oops:
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 29. 4. 2006 22:26

Kolikpak ti je chlapče? :D
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 29. 4. 2006 22:30

skoro 17 za par mesicu
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 29. 4. 2006 22:34

Sorry za oslovení.

To přijde samo,důležitý je se bavit s ostatními,chodit do společnosti a komunikovat.Buď svůj a přitom zkus být něčím zajímavější.

(Nejlíp zabírá Porsche 911 :D )
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 29. 4. 2006 22:35

Zajimavejsi nu :) snazim se do spolecnosti chodim kazdy patek a sobotu, a obavam se ze to samo neprijde :(
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 29. 4. 2006 22:37

Tím,že to přijde samo samozřemě neznamená,že budeš někde sedět a najednou nějaká přijde: Ahoj,chci s tebou chodit. :D
Buď aktivní a uvidíš.
Dokonce i škola je společnost :-D

\\ Majkl vP.: Příspěvky spojeny. Pro editaci nebo doplnění používejte prosím tlačítko Upravit.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 30. 4. 2006 08:24

Netlačit na pilu a být přirozený. To je úspěch. :-D
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 30. 4. 2006 08:34

Kazdopadne je dulezite zaujmout co nejvic a co nejdriv od seznameni. K tomuto sou dve cesty: Udelat ze sebe "inteligentniho debila" a az zaujmes ukazat jaky jsi, nebo ji zaujmout Tvoji znalosti jejiho nejoblibenejsiho tematu (daleko tezsi varianta).

Dulezite je se nestydet a to baleni si i tak trochu uzit. Nemyslet na to o co de, proste se do toho ponorit a hrat si s tim - vzdyt v nejhorsim dostanes pres hubu a to uz dnes moc slecen nedela..
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 30. 4. 2006 08:34

kolmi má pravdu, my ženský nemáme rády, když se na nás něco hraje. Určitě jednou potkáš tu, které se budeš zamlouvat a ona tobě.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 30. 4. 2006 09:12

[quote="Pavel Mareš";Tím,že to přijde samo samozřemě neznamená,že budeš někde sedět a najednou nějaká přijde: Ahoj,chci s tebou chodit. :D>/i][/quote]
Ale prijde :wink: :oops:
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 30. 4. 2006 12:00

já osobně žádnej expert na balení taky nejsem...já svoji holku poznal zrovna ve chvíli kdy jsem to nejmíň čekal a nikoho jsem nehledal. Ale určitě je důležitý nedělat ze sebe nějakýho machra a buď svůj..na nic si nehrej. A určitě se pak najde nějaká holka který padneš do oka ;o)Hlavní je neztrácet naději a nepodceňovat se...
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Wracker 30. 4. 2006 16:54

hlavně ji od začátku dávej najevo, že ji chceš sbalit...aby z toho pak nebyla další karádka :D ....
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 30. 4. 2006 17:02

Wracker píše:..aby z toho pak nebyla další karádka :D ...../quote]
jo na to pozor! taky jsem myslel, ze to...ale potom je z toho asi jen kamoska.
I kdyz jeste neni vsem dnum konec :mrgreen:
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xaero 30. 4. 2006 23:04

hh lol :) dik za rady piste dale :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 1. 5. 2006 11:19

No vidis....mam stejny problem, asi sem pro ne nezajimavy, nebo nevim... :) a pritom mi neprijde ze bych byl nejak nudny... :/ no nevim ale ja mam nejhoris ze abych zacal s nejakou chodit tak ji mosim vic poznat a ne jen tak od pohledu, takze to co ty pises o te diskotece vubec neprichazi v uvahu...tak pak je ten problem aby nebyla jen dalsi kamaradka do sbirky :/ to ze jich vetsina nema cas (na me) uz je vec jina :/ no nic ted sem na mrtvem bode, zadnou sam aktivne nebalim, neuhanim....ale dyby se nahodou nejaka nasla, nicemu se nebranim...asi tak, no vim ze ti to moc nepomuze, ale aspon vis ze nejsi sam :)
mickaelb
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků