Mám problém: Nemohu si najit holku

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 16:05

Zdarek mam taky podobnej problem, porad nekdo rika ze nejlepsi flek na sbaleni holky je diskoteka, a tak kdyz tancuji nebo proste se nejak kroutim, tak mi prijde trapny a ponizujici jit pred nejakou holku a usmivat se na ni, pak se zatvari jak grep a je to secteny, ja kdyz vidim holku tak se radsi podivam do zeme, jsem dost stydlivy, a ty lidi co jsou na tom podobne jako ja mi daji za pravdu, holku najit ? tezko ! Ja netlacim na pilu ale nevidim, ze by se neco zlepsilo byt vic jak pul roku bez holky i kdyz jsem jich par odmitl ale stejne :cry:

Fakt uz nevim jaky zpusob sbaleni holky najit....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 16:16

Tak Diskotéka.. Tam najdeš ale povětšinou jsou to namyšlené fifleny, proto já na diskotéky nechodím. Resp. byl sem na ní jednou když sem byl na vinobraní v Mělníce, jinak ne :) a ani mě to tam nějak neláká :)...
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 16:22

Me taky diskoteky moc neba, vsichni tam chlastaji, kouri se tam jak to...ale kde jinde se seznamit ? prez kamose ? hm prijde mi vsechno na pytel...ty uz nechces byt zamilovany jak jsem cetl v threadu niz....je to tak ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 16:27

No v současné době NE. Prostě mi to vyhovuje že jsem sám, a užívám si života sám a nemusím se nikomu zpovídat kam sem šel, kde sem byl atd atd. Ale třeba kdybych potkal holku mích snů, tak názor změním a klidně se do ní zamiluju ;) Ale musel bych si být naprosto jist že je to ona, tak se kterou ztrávím zbytek života ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod PachezZ 15. 8. 2006 16:41

No neni pravda ze jsou na diskotece jen namysleny fifleny... ja tam treba chodim - nejak zvlast tu muziku nemiluju ale pobavim se , a kdyz na to prijde tak se i seznamis , jen to chce vybirat a urcite ji kdyztak poznat potom jinde nez na diskotece...
Jinak se muzes seznamit kdekoliv :) nej je asi se seznamit pres nekoho koho znate oba :-)
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 16:46

Nejlepší je jí po ulici a zeptat se nějaký holky jestli ti dá číslo :D
anonymni

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 8. 2006 16:56

TO carreaum17:
Když se chceš seznámit tak si ho nesmíš tak dva týdny honit, tělo pozná že más neukojené choutky a tvoří ohodně více testosteronu. Když si v blízkosti ženy tak více testosteronu zvyšuje atraktivitu :-)

14 dní a pak di do knihovny a sedni si blízko nějaké fajn holky a uvidíš že to pak půjde samo!
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 17:05

S-Tony píše:TO carreaum17:
Když se chceš seznámit tak si ho nesmíš tak dva týdny honit, tělo pozná že más neukojené choutky a tvoří ohodně více testosteronu. Když si v blízkosti ženy tak více testosteronu zvyšuje atraktivitu :-)

14 dní a pak di do knihovny a sedni si blízko nějaké fajn holky a uvidíš že to pak půjde samo!
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 17:06

To je asi nejlepsi prez toho znamy atd, ale na ty diskotece fakt nevim :) tam se seznami jen ti, co je jim jedno, ze se ztrapni nebo co jim strach nic nerika..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 15. 8. 2006 18:57

S-Tony píše:TO carreaum17:
Když se chceš seznámit tak si ho nesmíš tak dva týdny honit, tělo pozná že más neukojené choutky a tvoří ohodně více testosteronu. Když si v blízkosti ženy tak více testosteronu zvyšuje atraktivitu :-)

14 dní a pak di do knihovny a sedni si blízko nějaké fajn holky a uvidíš že to pak půjde samo!
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 15. 8. 2006 19:00

Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 15. 8. 2006 19:02

Jak na ženu zapůsobit při prvním kontaktu

http://www.svadeni.cz/teorie-svadeni/ja ... m-kontaktu
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 15. 8. 2006 20:32

musím ale říct, že dobře si rozumím s holkama ve věku kolem 30-ti let, ačkoli mě je jen 22, tak je to úplně o něčem jiném než s hokama v mým věku...holt to mají docela srovnaný, koukají na jiný věci, atd...jenže moje smůla, že někoho mají, nebo jsou vdaný, atd... :(
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 20:34

S-Tony píše:TO carreaum17:
Když se chceš seznámit tak si ho nesmíš tak dva týdny honit, tělo pozná že más neukojené choutky a tvoří ohodně více testosteronu. Když si v blízkosti ženy tak více testosteronu zvyšuje atraktivitu :-)

14 dní a pak di do knihovny a sedni si blízko nějaké fajn holky a uvidíš že to pak půjde samo!
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 15. 8. 2006 20:50

Ale to je podvědomé. Ona nic nepozná! Prostě jakmile tě zavětří, tak jí díky vyššímu obsahu testosteronu v potu budeš přitahovat víc než obvykle :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků